Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

i po programie :)

 

Ponownie pojawiła się Alicja w hawku ze znaczkiem STi,tym razem nie było kompromitacji,przejazd jakich wiele :)

 

Pojawiła sie też bardzo ładna niewiasta w oświniaczonym Forku na POznańskich blachach,tak ciekaw jestem czy Ewa pojawia sie na tym forum :D pozdrowionka :)

Program zasłużenie wygrał gośc w ciekawej maździe 323GT-R.

Fajnie,że za punktem pomiarowym była Imprezka w tle,zawsze to stały miły widok dla oka :mrgreen:

 

Dziękuję za komplement :oops: i pozdrawiam :)

Ja niestety nie mogłam oglądać - we wtorek powtórka, to sobie obejrzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i po programie :)

 

Ponownie pojawiła się Alicja w hawku ze znaczkiem STi,tym razem nie było kompromitacji,przejazd jakich wiele :)

 

Pojawiła sie też bardzo ładna niewiasta w oświniaczonym Forku na POznańskich blachach,tak ciekaw jestem czy Ewa pojawia sie na tym forum :D pozdrowionka :)

Program zasłużenie wygrał gośc w ciekawej maździe 323GT-R.

Fajnie,że za punktem pomiarowym była Imprezka w tle,zawsze to stały miły widok dla oka :mrgreen:

 

Dziękuję za komplement :oops: i pozdrawiam :)

Ja niestety nie mogłam oglądać - we wtorek powtórka, to sobie obejrzę :-)

 

 

 

 

 

 

 

OK TEŻ MUSZE SIĘ PRZYŁĄCZYĆ DO KOMPLEMENTACJI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zwykle jest w soboty ok 20:00 ,ale dzis jest MMA attack i kicha :( sprawdzałem w programie ( http://www.telemagazyn.pl/tvn_turbo/3,g ... ca041060fc ) no i we wtorek 12:25 i 19:55 więc panowie i panie trzeba sobie przykleic jakąs mega kartkę przy TV czy kompie aby nie przegapić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Alex był w okularach, i nie widzieliście jego malutkich oczek :mrgreen: , bo dzień wcześniej przyjechałem do Kielc , i jak myślicie co było :?: Jury trafiło w dziesiątkę, że był zestresowany, :twisted: , ja bym to inaczej nazwał :D zwykły gruby kac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Alex był w okularach, i nie widzieliście jego malutkich oczek :mrgreen: , bo dzień wcześniej przyjechałem do Kielc , i jak myślicie co było :?: Jury trafiło w dziesiątkę, że był zestresowany, :twisted: , ja bym to inaczej nazwał :D zwykły gruby kac :mrgreen:

 

 

czyli dobrze,że alkomatów nie mieli,ta :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Alex był w okularach, i nie widzieliście jego malutkich oczek :mrgreen: , bo dzień wcześniej przyjechałem do Kielc , i jak myślicie co było :?: Jury trafiło w dziesiątkę, że był zestresowany, :twisted: , ja bym to inaczej nazwał :D zwykły gruby kac :mrgreen:

 

dzwonił do mnie zwyrodnialec jeden o 3 w nocy i coś beblał w sluchawkę - :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Alex był w okularach, i nie widzieliście jego malutkich oczek :mrgreen: , bo dzień wcześniej przyjechałem do Kielc , i jak myślicie co było :?: Jury trafiło w dziesiątkę, że był zestresowany, :twisted: , ja bym to inaczej nazwał :D zwykły gruby kac :mrgreen:

Dobrze że cytrynka zadziałała :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że z Carfitem śpi się bardzo ciężko w jednym pokoju :mrgreen:

 

czyli dobrze,że alkomatów nie mieli,ta

Oni nie mieli, ale ja miałem. Zostałem obdarzony wielkim darem - mój organizm rozkłada "toksyczne związki" błyskawicznie i rano miałem 0,00 % :!: :mrgreen: Niestety w ślad za tym nie idzie poprawa nastroju :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to gratuluję :) cociaż ja na woodstocku wypiłem morze piwa i na drugi dzień jak siadałem za kółko po południu to też było 0.0,ale było bez mocnych trunków a i 10h przerwy od picia do badania.

 

dołaczam sie do pytania kolegi:jest jakis namiar na odcinek w necie czy tez trzeba do wtorku czekać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, gdzie można kupić taką koszulkę jak miałeś przekopałem neta i nie znalazłem:(.A jest mega fajna

Dzięki :mrgreen: Koszulkę przysłała mi siostra z Kanady.

Przed programem szukałem szmaty do szyb w garażu i otwarłem karton z opisem "do wyrzucenia". Znalazłem w niej właśnie tę koszulkę. Z metkami, nowkę sztukę :!: :shock: . Okazało się, że żonie się nie spodobała i postanowiła ją usunąć z garderoby. Ale była awantura :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...