Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy nowy WRX pojawi się w polskich salonach? Pozdrawiam.

 

Nie pojawi się , z tego co wiem ...moze STI ale my15....

 

no i czar prysl... z innej strony, jak ktos jest bardzo napalony, to zawsze mozna sprowadzic nowke/uzywke z US - przy pojemnosci 2.0 to chyba ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy WRX - artykuł w nowym numerze 'Motoru' :)

Według 'Motoru' WRX nie trafi na nasz rynek :huh:

 

Nie tylko według Motoru, Dyrekcja również to potwierdziła...

Z tego co zrozumiałem, to nie trafi do Polski, ale podobno w Europie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze nowe WRXy już przyłapane na drogach w Stanach ;)

 

parafrazujac pewne rosyjskie powiedzenie, popularne na Dalekim Wschodzie: panowie Amerykanie, wy tam akuratniej ze swoimi autami, my tutaj nimi jeszcze bedziemy jezdzic :biglol:

 

Товарищи японцы, вы там поосторожнее на своих автомобилях, нам тут еще на них еще ездить!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt już nie ma bulgotu. Szczerze to zawsze wydawało mi się, że to ułożenie cylindrów decyduje o tym dźwięku. Nie myślałem, że kolektor aż tak zmienia brzmienie. Teraz pierwszy mod w WRX to będzie kolektor :P

PS Znalazłem filmik z lanosem, w którym jest porównanie fabrycznego kolektora, z tym równoodległościowym, takim jak w nowym WRX. Dosyć dobrze słychać różnicę, lepiej niż na filmie wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiek silnika/wydechu jest niezwykle wazny w przemysle samochodowym, co z reszta udowadniaja roznego rodzaju elektroniczne wspomagania dzwieku stosowane przez niektorych producentow samochodow. Wiadomo ze stylistyka subaru nie jest kontrowersyjna tylko poprostu nudna, ale nudny samochod z muskularnie brzmiacym wydechem robi zupelnie inne wrazenie... poprzez zmiane kolektora w WRXie subaru popelnilo blad IMHO. Pytanie teraz czy te nowe silniki 2.0 mozna naprawic innym kolektorem - czy nowe rozwiazanie jest uzaleznione od dostepnego miejsca? Kurcze - gdyby nie bulgot w WRX to nawet nie wiem czym bym jezdzil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...