Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

a jak juz mowa o tym kto pierwszy to było to porsche

 

  w rzeczy samej. Obok hotelu w którym nocuję będąc w Moskwie jest mały salon tej firmy i trafiłem tam ostatnio na takie coś
Mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,nie wiem czy dobry dział wybrałem,posiadam Subaru WRX STI z 2014 roku w nowa wersja,chciałem spytać czy ten filtr powietrza będzie pasował,proszę o pomoc.

 

K&N 33-2304 ,

poniżej link do strony producenta:

 

http://www.knfilters.com/search/product.aspx?prod=33-2304.

 

Na stronie pokazuje że powinien pasować,ale proszę o pomoc.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas się przyznać. To cudo poniżej stoi jeszcze u Pana Andrzeja  w salonie ale jak cała papierkologia leasingowa pójdzie dobrze to w sobotę będzie już ze mną. Szczegóły oczywiście dogadane z @raju za co dziękuję również i tutaj :D

 

2reo6wy.jpg

 

Oczywiście szpojler zamówiony również  :P

A będąc w zeszły czwartek u Kopera pytałem gdzie to STI sprzed wejścia :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe STI sprzedaje sie jak ciepłe bułeczki , namówiłem mojego przyjaciela na zakup , i moze najwcześniej cos na sierpnien bedzie miał , wszystko sprzedane .

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markos007 auto odebrałem z przebiegiem około 640 km, teraz ma ciut ponad 900. Jutro jadę w trasę - łącznie w ciągu dnia zrobię jakieś 500 km także jeszcze trochę się zejdzie zanim zacznę jeździć dynamiczniej. Niemniej jednak mam plan zrobić kilometry potrzebne do pierwszej wymiany oleju do przyszłego czwartku, w piątek wymienię olej i w sobotę 27-go rekreacyjny wyjazd do Ułęża żeby zobaczyć jaką linią (nie prędkością) to auto potrafi pojechać ustawioną trasę na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT , specjalnie dla Ciebie ;) . DP COBB , pasuje w miejsce oryginalnego co do milimetra , o jakości spawów , czy szerokim grubym szerokim kołnierzu z odkuwanej stali ( zebezpieczenie przed przedostawaniem sie wyskokiej temp. do komory silnika , oraz brakiem odkształcania sie ) nie wspomnę :)

post-766-0-37544200-1434531293_thumb.jpeg

post-766-0-32449400-1434531320_thumb.jpeg

post-766-0-79428900-1434531353_thumb.jpeg

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...