Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sama stacja multimedialna jest juz w OBK i Forkach MY15.

Szczerze mówiąc jej design kompletnie nie pasuje do STI. Ten błyszczący plastik jest taki sobie "wiejski".

Dla mnie jest to spójne i przyjemne dla oka.

Nie można zapomnieć, że jest to rodzinny sedan :twisted:  i może być trochę błyszczącego plastiku.

Bardziej wiejski wydaje mi się udawany karbon i ta nawigacja, która pasuje tam jak pięść do nosa.

Oczywiście wszystkie te aspekty są drugorzędne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawi mnie ten podłokietnik
Mnie też :D

Ciekawe czy będzie można zamówić sam podłokietnik.

 

 

Mam ten podłokietnik. Zainteresowanych zapraszam na priva.

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chcialbym Was o cos pytac. Jestem na etapie zakupu STI MY15. Dzis jedna sztuke ogladalem, niestety posrod niektorych mankamentow dwie techniczne sprawy zaniepokoily mnie najbardziej wiec 600km wracalem tym czym przyjechalem: Komora silnika znaczaca brudna jakby od smaru lub oleju - w niektorach miejscach az wilgotno. Ponadto, przyspieszenie auta wogole nie roznilo sie (lub nawet bylo gorzej) od mojego WRX 2006, ktory sprzedalem przed miesiacem. Czy te dwie rzeczy moga miec ze soba cos wspolnego? Moze te osiagi przez wlaczona klime?

 

Troche to dziwne. Roczne auto z przebiegiem 26tys. Moze sie ktos wypowiedziec?

 

Dzieki

 

post-15647-0-76538400-1437775544_thumb.jpg

post-15647-0-30210700-1437775557_thumb.jpg

post-15647-0-98982500-1437775563_thumb.jpg

post-15647-0-08040600-1437775572_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem porównania z VW Golf 7 R z porównywalną mocą do sti my15 i byłem w szoku jak golf 7 odjeżdża sti! Fakt, na pokładzie ma Dsg/napęd na 4 koła ale żeby aż tak zostawić nowe sti w tyle to dla mnie szok! Co o tym myślicie, czy Sti nie stało się za bardzo cywilne! Jeździłem nowym sti i pod względem prowadzenia jest lepszy! Brakuje mi jednak starej szkoły, co o tym sądzicie?

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem porównania z VW Golf 7 R z porównywalną mocą do sti my15 i byłem w szoku jak golf 7 odjeżdża sti! Fakt, na pokładzie ma Dsg/napęd na 4 koła ale żeby aż tak zostawić nowe sti w tyle to dla mnie szok! Co o tym myślicie, czy Sti nie stało się za bardzo cywilne! Jeździłem nowym sti i pod względem prowadzenia jest lepszy! Brakuje mi jednak starej szkoły, co o tym sądzicie?

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/37892-hot-hatch-hysteria/page-80 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, ze to mnie zdziwilo - myslalem, ze 300 PS wbije mnie w fotel. Jechal jak moj WRX choc wlasciciel wlaczyl tryb "Sport" 200m przed domem a tak to jechal na "Intelligent" a ja w tym wszystkim nie sprawdzilem czy jest roznica (zakup auta - chyba emocje). Czy jest roznica mocna, niech moze wlasciciele sie wypowiedza....

Fakt, ze legenda Rajdow dostaje od Golfa jest troche przykry.... ale i tak wole WRX!!

 

Dziekuje wszystkim za wypowiedzi... Pragne, tez podkreslic, ze Auto prezentuje sie cudownie!!! Jest piekne! Widzialem na Karkonoskim i na Rajdzie Polski ale jak dokladnie obejrzalem, to tylko sie utwierdzilem w checi zakupu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chcialbym Was o cos pytac. Jestem na etapie zakupu STI MY15. Dzis jedna sztuke ogladalem, niestety posrod niektorych mankamentow dwie techniczne sprawy zaniepokoily mnie najbardziej wiec 600km wracalem tym czym przyjechalem: Komora silnika znaczaca brudna jakby od smaru lub oleju - w niektorach miejscach az wilgotno. Ponadto, przyspieszenie auta wogole nie roznilo sie (lub nawet bylo gorzej) od mojego WRX 2006, ktory sprzedalem przed miesiacem. Czy te dwie rzeczy moga miec ze soba cos wspolnego? Moze te osiagi przez wlaczona klime?

 

Troche to dziwne. Roczne auto z przebiegiem 26tys. Moze sie ktos wypowiedziec?

 

Dzieki

Masakra wyglada jak byc cos eksplodowalo pod maską tylko dlatego nikt yego nie umyl.

Nie zdziwił bym się jakby STI my 15 nie byl szybszy od Wrx 2006 bo seryjny GTek przy nim urywa dupe. Pamiętaj ze ze wrx ma moze 230km ale tez waży 250 kg mniej co ma niebagatelny wpływ na osiagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masakra wyglada jak byc cos eksplodowalo pod maską tylko dlatego nikt yego nie umyl.
 

 

DSC_0673.JPG

tak to wygląda w Subaru XV, cała komora silnika jest pokryta rodzajem lepkiego wosku do którego z czasem przylepia się pył. kurz itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie, chcialbym Was o cos pytac. Jestem na etapie zakupu STI MY15. Dzis jedna sztuke ogladalem, niestety posrod niektorych mankamentow dwie techniczne sprawy zaniepokoily mnie najbardziej wiec 600km wracalem tym czym przyjechalem: Komora silnika znaczaca brudna jakby od smaru lub oleju - w niektorach miejscach az wilgotno. Ponadto, przyspieszenie auta wogole nie roznilo sie (lub nawet bylo gorzej) od mojego WRX 2006, ktory sprzedalem przed miesiacem. Czy te dwie rzeczy moga miec ze soba cos wspolnego? Moze te osiagi przez wlaczona klime?

 

Troche to dziwne. Roczne auto z przebiegiem 26tys. Moze sie ktos wypowiedziec?

 

Dzieki

Masakra wyglada jak byc cos eksplodowalo pod maską tylko dlatego nikt yego nie umyl.

Nie zdziwił bym się jakby STI my 15 nie byl szybszy od Wrx 2006 bo seryjny GTek przy nim urywa dupe. Pamiętaj ze ze wrx ma moze 230km ale tez waży 250 kg mniej co ma niebagatelny wpływ na osiagi.

 

 

Chyba nigdy nie kupowałeś subaru z salonu ….. tak własnie wyglada silnik i nic w tym dziwnego , zielonkawy nalot to rzecz normalna . Co trybu I, Sport o Sport # są duże róznice , a w trybie I auto zwyczajnie nie jedzie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...