Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

arm rest extension

 

W czasie jazdy w STI, nie ma czasu na podpieranie łokci, to dobre dla emerytów :)

 

Sapa - liczyłem na taki odzew hehe... Czasem jednak jadę autostradą i tam naprawdę nie ma co robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

po dobrych promocjach za 3000pln netto
trochę grosiwa jest, nie ma co.

 

 

 

Gratulacje!! Niebieskie są najszybsze :twisted:
  Dziękuję! W rzeczy samej - są :)

 

 

 

A propos złotych felg - szukam czegoś ładnego, ale jak na razie nie trafiłem na nic, co by w tej budzie wyglądało ładnie - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

 

Ja szukam na zimę czegoś w stylu Braid lub Speedline. Do tego potrzebuję jeszcze jeden komplet felg o szerokości 8" by mieć koła na torowe wypady i nie bawić się z wymianą opon na tych że tak to ujmę codziennych.

 

 

 

Ktoś to może w subispeed zamawiał
na pewno ktoś zamawiał graty od nich ale niekoniecznie podłokietnik.

 

Mają tam bardzo fajne rzeczy :D

 

Ja mam pytanie z innej beczki - czy ktoś montował jakiś wydech typu Invidia czy H&S do swojego MY 15?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we wtorek montuje sam DP COBB ze sportowym katalizatorem , dam znać czy jest różnica w dźwięku :)

Czemu nie chcesz zeby ci Michał zrobił tylko inwestujesz w aftermarketowe masowe dziadoswo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja we wtorek montuje sam DP COBB ze sportowym katalizatorem , dam znać czy jest różnica w dźwięku :)

Czemu nie chcesz zeby ci Michał zrobił tylko inwestujesz w aftermarketowe masowe dziadoswo ?

Z całym szacunkiem , ale COBB to mercedes wsród wydechów i naprawdę nie sposób tego porównać do MG , a w szczególności DP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie wierze w te aftermarketowe masowe cuda za ciężkie pieniądze i na własnym skórze sie nauczyłem ze jak chcesz mieć dobry wydech to musi to byc na prawdę najwyższa Polka jak akrapovic albo go po prostu trzeba zarobić u Michała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie wierze w te aftermarketowe masowe cuda za ciężkie pieniądze i na własnym skórze sie nauczyłem ze jak chcesz mieć dobry wydech to musi to byc na prawdę najwyższa Polka jak akrapovic albo go po prostu trzeba zarobić u Michała.

To weź do ręki DP Cobb , i weź produkt MG i wtedy porozmawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja juz nie wierze w te aftermarketowe masowe cuda za ciężkie pieniądze i na własnym skórze sie nauczyłem ze jak chcesz mieć dobry wydech to musi to byc na prawdę najwyższa Polka jak akrapovic albo go po prostu trzeba zarobić u Michała.

To weź do ręki DP Cobb , i weź produkt MG i wtedy porozmawiamy :)

Dyskusje mozna prowadzić bez końca ;)

 

nie wszystko złoto co sie swieci , pod autem ważniejsze jest jak działa a rzeczy od MG działają bezbłędnie tymbardziej ze mozna sobie dobrać dokładnie to na czym ci zależy a nie dostać gotowy produkt który wsadzisz i nic z nim nie zrobisz jak ci cos nie pasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też ta wersja bardzo podoba.

Pierwsze kilometry po mieście za mną. Oczywiście zgodnie z instrukcją czyli poniżej 4 k rpm i bez ciągłej jazdy stałą prędkością etc. i powiem szczerze że nie ma takich bananów na świecie żebym zobrazował swój nie do końca mądry wyraz ryła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...