Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

IMO to troche zlepek roznych aut, z profilu tyl auta przypomina BMW 3, linia przodu Honda Civic, ktora przeistacza sie w Volvo S40 a nastepnie Mitsubishi Lancer, tyl przypomina mi starsza amerykanska Honde Accord... wnetrze natomiast jest fajne... no ale coz... brakuje mi wesji hatch... bede sie zatem cieszyl tym co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie może nie jest taki zły nie wiem tylko czemu w subaru kola obecnie sa takie małe.

A po co większe? Dzięki mniejszym kołom auto jest dynamiczniejsze. Co innego gdyby w parze z większym kołem szedł większy hamulec. Duże koło wygląda dobrze tylko wtedy gdy jest całe szczelnie wypełnione konkretnym hamulcem.

 

Wieksze po to ze sa za małe w stosunku bo bryły nadwozia I blotnikow.To samo jest w obecnym Legacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie może nie jest taki zły nie wiem tylko czemu w subaru kola obecnie sa takie małe.

A po co większe? Dzięki mniejszym kołom auto jest dynamiczniejsze. Co innego gdyby w parze z większym kołem szedł większy hamulec. Duże koło wygląda dobrze tylko wtedy gdy jest całe szczelnie wypełnione konkretnym hamulcem.

 

Wieksze po to ze sa za małe w stosunku bo bryły nadwozia I blotnikow.To samo jest w obecnym Legacy

 

Zgadzam sie w 100% - zachwiane proporcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie może nie jest taki zły nie wiem tylko czemu w subaru kola obecnie sa takie małe.

A po co większe? Dzięki mniejszym kołom auto jest dynamiczniejsze. Co innego gdyby w parze z większym kołem szedł większy hamulec. Duże koło wygląda dobrze tylko wtedy gdy jest całe szczelnie wypełnione konkretnym hamulcem.

 

Wieksze po to ze sa za małe w stosunku bo bryły nadwozia I blotnikow.To samo jest w obecnym Legacy

 

Zgadzam sie w 100% - zachwiane proporcje.

 

Pewnie w STI dadzą 18 cali i proporcję będą zachowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z A J E B I S T Y jest. LEVORG też. I ta nazwa połączenie lewitacji i orgazmu:)

 

Dobre :)

 

Kilka kolejnych fotek:

 

1450122_10151735100121689_51049225_n.jpg

 

 

524610_10151735610026689_1773482299_n.jpg

 

 

1463070_10151735610091689_1840275098_n.jpg

 

1393691_10151735610291689_590448222_n.jpg

 

1476210_10151735610496689_475862259_n.jpg

 

1453411_10151735610576689_2022616953_n.jpg

 

994981_10151735610626689_1268846501_n.jpg

 

Pojawiła się jeszcze fajna, rozbudowana strona modelu: http://www.subaru-global.com/ms2013/la/wrx/index.html

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieksze po to ze sa za małe w stosunku bo bryły nadwozia I blotnikow.To samo jest w obecnym Legacy

a wystarczyloby w prezentowanym aucie dac ciut jasniejsze fele i juz bylby lepszy efekt - czarne/ciemne kola wygladaja nijak + wygladaja na mniejsze niz sa naprawde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam - gdzie jest blue mica? Zakładam, że każdy producent powinien pokazać najnowszy model w najlepszej wersji wyposażenia i kolorystycznej.

A kto powiedzal ze blue mica jest najlepszym kolorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam - gdzie jest blue mica? Zakładam, że każdy producent powinien pokazać najnowszy model w najlepszej wersji wyposażenia i kolorystycznej.

I bardzo dobrze. Niech zostanie w opcji, a najlepiej niech będzie zarezerwowany tylko dla STi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica jest tak z taniego chevroleta... Ale kolor i wygląd jest ok. Białe felgi 6 ramienne od biedy mogły by być Roty i jest pięknie. W końcu sedan!!

 

jeszcze jakby kombi zrobili to byłby już orgazm...

 

Levorg :icon_arrow:http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66810-subaru-levorg/page__st__100

 

Wysłuchali Twoich próśb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego pokazują tak zaje...fajny koncept, wzbudzają nadzieję. A później prezentują przeciętne auto. Pewnie jest ok, ale każdy będzie porównywał je z tym cukierkiem, którego pokazali nam przez szybę i wtedy wygląda blado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego pokazują tak zaje...fajny koncept, wzbudzają nadzieję. A później prezentują przeciętne auto. Pewnie jest ok, ale każdy będzie porównywał je z tym cukierkiem, którego pokazali nam przez szybę i wtedy wygląda blado.

 

Polemizowałbym. Ile musiała by kosztować produkcja takich form, reflektorów itp. Oczywiście od Jalopnika do Worldcarfans przez wszystkie inne portale polskie i zagraniczne przewija się jeden tekst: co oni zrobili, wtf itp. I tak od prawie piętnastu lat. Nowy model, stara śpiewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forma to forma i tak musieli je robić od podstaw ;). Koszty tłoczenia blach w różny sposób też są podobne ;)

Dla mnie z pięknego auta jakim był concept zrobi przeciętny nijaki samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego pokazują tak zaje...fajny koncept, wzbudzają nadzieję. A później prezentują przeciętne auto. Pewnie jest ok, ale każdy będzie porównywał je z tym cukierkiem, którego pokazali nam przez szybę i wtedy wygląda blado.

 

1468568_10151796124858525_682748116_n.jpg

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue mica powinien być zarezerwowany dla STI, w czerwonym wygląda bardzo fajnie.

 

Nawet w srebrnym mu do twarzy ;)

 

IMG_0975.JPG

 

IMG_0976.JPG

 

(fotki Dyrekcji z albumu https://plus.google.com/photos/105648656126633693422/albums/5948616150707556497)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...