Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Może zamówili za dużo i się nie sprzedają bo pewnie komplet kosztuje z 800 złotych (nie sprawdzałem, strzelam w ramach żartu:biglol: )

 

EDIT: Przegiąłem, tak to jest jak się nie wie o czym pisze i pisze się, żeby pisać. Dywaniki gumowe komplet poniżej 300

Edytowane przez MDsuperstar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MDsuperstar napisał:

MY15 Sport (nie exclusive, nie top, nie recaro), kupiony z placu (zamówiony i nie odebrany przez klienta) pod koniec 2015 za 168570 z jakimiś groszami. Niestety z racji ceny w ramach dodatku były tylko komplet opon zimowych.

Nieco inna sytuacja a auto o dwa lata starsze.Ja dostalem taka cene na auto gotowe w salonie dostepne dla kazdego a tu mowimy jakims spadzie z placu ktorego pewnie sprzedali ponizej kosztow lub na 0.

na auto ze stocku cena nieosiagalna.

Jestem bardzo ciekaw ceny nowego STI w EU o ile bedzie...

Obstawiam poziom 60 tys EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Lisek napisał:

spadzie

Tak, spad, strucel i bite :), było gotowe i stało nie w salonie, ale na placu przed salonem.
 

51 minut temu, Lisek napisał:

pewnie sprzedali ponizej kosztow lub na 0.

W sumie, czy to mnie powinno w jakikolwiek sposób interesować? :biglol:

 

51 minut temu, Lisek napisał:

Obstawiam poziom 60 tys EUR.

Dobry poziom wyjściowy do negocjacji.

Edytowane przez MDsuperstar
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MDsuperstar napisał:

Dobra @haczyk, nie chcesz to nie pisz, widocznie jakaś tajemnica. Dowiedziałem się z Twoich wpisów, tylko tyle że mam rzadką wersję i bardzo Ci za to dziękuję. 

 

Buziaczki :wub:

 

Żadna tajemnica.

Z tym, że sam piszesz bajki i nie potrafisz sie do tego przyznać, a od kogoś oczekujesz potwierdzenia. 

 

W tym czasie interesowałem się kupnem i kupiłem. Po 4 miesiącach czekania na auto zmieniły się priorytety i postanowiłem odstąpić. Nawet kilku chętnych było. W tym czasie auta znikały z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MDsuperstar napisał:

Przepraszam wszystkich, że stwierdziłem, że dało się kupić STI MY18 (oczywiście Exclusive + Recaro) za mniej niż 170 tysięcy. 

Jak dobrze pamietam rozmowę z P. Markiem MTSu w maju 2018 gdy odbierałem od nich moje sti, to zrozumiałem, że zaplacili za MY18 „ 170 tysiecy”. Nie dopytywalem czy 171 czy 179, ale tak zrozumiałem. Nie chce tu wprowadzać jakieś gówno burzy, po jakim rabacie itp, na pewno to kupili lepiej niż przecietny Kowalski. Nawet jak te auto kosztowalo wtedy 190k po niewielkim rabacie to patrzac na aktualne ceny i tak bylo tanie. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MDsuperstar napisał:

Tak, spad, strucel i bite :), było gotowe i stało nie w salonie, ale na placu przed salonem.

Dostał karę i wyrzucili go z salonu. Na deszcz :D

 

W 2017 jak szukałem sti to 2015 chodziły ok 140-170k, a z salonu to były po 200k - 210k. Mówię o top wersji. Na resztę nie zwracałem uwagi, ale pamiętam, że niewielka była różnica w cenie, a w wyposażeniu ogromna (jak na subaru :D). 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, allu napisał:

a w wyposażeniu ogromna

W MY15 to chyba radio z kamerą i szyber dach? :lol: Coś tam jeszcze było z różnic?

Podstawa miała ten plus, że był spojler od razu ;)

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sport nie bylo wzgledem wersji wyzej:

- keyless

-szyberdachu

-audio harman kardon

-czujnika martwego pola 

- najwyzsza wersja nie miala spojlera,sport mial.

- skorzanej tapicerki i elektrycznego fotela kierowcy.

Dla mnie wersja najwyzsza odpadla z prostego powodu tzn szyberdachu. Siedzac na fotelu na najnizszym ustawieniu fotela w dol zachaczalem glowa o podsufitke a dokladniej o wybrzuszenia ktore byly wokol szyberdachu wewnatrz. Nie do przejscia dla mnie. W sporcie nie bylo tego problemu.Wsiadlem i bylo ok.

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 29.09.2022 o 09:05, MDsuperstar napisał:

Hello hello,

ktoś z forumowiczów "szarpnął się" na przelotowe tłumiki od Peśli?

https://allegro.pl/oferta/tlumik-wydech-przelot-subaru-impreza-wrx-sti-2-5-12673062978

Jak to brzmi? Bo ten ich filmik to nie za wiele mówi :biglol:

 

kiedyś o nich myślałem, zebrałem sporo opinii. Generalnie to zwykły tłumik adekwatny do ceny, dźwięk jak w serii. Jeśli szukasz trochę pazura dźwiękowego, to odradzam, tak jak mi odradzali.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pumex1 zmienił(a) tytuł na Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...