Jump to content

haczyk

Nowy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Dobry

About haczyk

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
 • Auto
  STI MY12
  OBK MY19

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak oceniasz materiał na siedzeniach w stosunku do skóry?
 2. Długo trwał cały proces od odstawienia auta do odebrania?
 3. U mnie po wymianie tego czujnika wartość różnicy ciśnienia, którą odczytuje z Torque, zaczęła pokazywać inne wartości jak zawsze - były bardziej stabilne. Spowodowalo to, że soot zaczął wolniej rosnąć co skutkowało dłuższym interwałami wypalania. W zimie ok 1000 km bez wypalania, natomiast lato 150-200km (w obu przypadkach drogi lokalne ok 80% i miasto). Im częściej EGR był otwarty tym było częstsze wypalanie.
 4. haczyk

  E-Boxer

  Mnie najbardziej interesowałyby, dlaczego miałbym kupić Forestera e-boxer zamiast Outbacka. Cenowo wyglądają podobnie. Co przemawia za Fe?
 5. haczyk

  E-Boxer

  Dokładnie mam to samo wrażenie, że nie ważny jaki wątek zacznę czytać, to dowiem się, że era Subaru się skończyła, że N/A nie jedzie. Chyba tylko wątek olejowy nie jest jeszcze skażony marudzeniem tych samych osób. Naprawdę, nie musicie każdą swoją wypowiedzią wmawiać innym, że każdy kupujący Subaru bez H4T lub H6 jest głupcem. Jeżdżę zarówno STI jak i Dieslem Subaru. Przymierzam się do Outbacka lub Forestera. Dynamika tych samochodów jest na wystarczającym poziomie i nie uważam, że będę zawalidrogą z tymi silnikami. Kwestia gustu i potrzeb ale ciągłe mówienie tego
 6. haczyk

  E-Boxer

  Dlaczego zdecydowałeś się na zakup nowego Forestera z e-boxer a nie na Outbacka? To była chęć posiadania tylko Forestera czy może inne czynniki przeważyły?
 7. haczyk

  E-Boxer

  Stosuję się również to tego co niżej i pierwsze sprzęgło po 120k km (wymiana profilaktyczna), obecnie minęło 250k km. Drugie sprzęgło wymieniam jak wszystko wróci do normalności.
 8. Mój MY10 przejechał już 240 kkm bez żadnych problemów. Super auto.
 9. Czy mógłbyś już skończyć wylewać swój jad? Czerpiesz z tego przyjemność? Twoje zawsze musi być na wierzchu? Napisz jeszcze coś w podobnym stylu i skończ proszę. Czytać tego się nie da. Jeżeli masz osobiste wycieczki nic nie wnoszące do tematu to masz opcję PW. Wierzę że Pan Andrzej nie odpisze na Twoje zaczepki i temat urwie się
 10. Może szukaj przyczyny w czujniku biegu wstrcznego, który jest w skrzyni. Na tym samym napięciu działa kamera, światło wstecznego i czujniki. Jeżeli to wszystko naraz nie działa to pewnie czujnik
 11. Czy wiadomo już jak wyglądała sprzedaż w 2018?
 12. Czy są może osoby, które miały STI np MY11 Lanos sedan i użytkują obecne STI? Jak byście porównali ilość miejsca w środku i same prowadzenie? Jest coś lepszego co było w MY11?
 13. Jakby był ktoś chętny na Final Edition to odstąpię rezerwację. Osoba, która chce przejąć długo załatwia formalności, a pora już na rejestrację ze względu na normy emisji. Jeżeli do poniedziałku nie wpłynie zamówienie to auto jest do oddania. Jak nie znajdzie się chętny, to STI zostanie u mnie.
 14. Możesz podać jakieś szczegóły. Jestem ciekawy o co chodzi.
×
×
 • Create New...