Skocz do zawartości

RIP Richard Burns....


RadRSTI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Budze sie rano i mother mowi, ze zmarl rajdowiec Burns...odrazu pomyslalem "jednak nie udalo sie..." a tak liczylem, ze wroci do rajdow, do zespolu Subaru....Przez ostatni tydzien wlasnie sie tak zastanawialem co sie dzieje z Burnsem...

Jak dzis mowili na TVN24 gdzie wypowiadal sie wyslannik Radia Zet, Pan Mariusz Kuklinski: Richard Burns kilka dni temu zapadl w spiaczke z ktorej juz sie nie obudzil...

Ten rok jest szczegolny dla angielskich rajdow.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rajdzie Finlandii 2002, rozmawialem w strefie serwisowej z Corrado Provera (strasznie fajny facet) - poswiecil mi chwile czasu, mimo tego, ze bylem dla niego zupelnie obcym czlowiekiem.

W czasie naszej rozmowy wjechal na strefe Richard, strasznie wsciekly po utracie prowadzenia na rzecz Gronholma. Rozpial kombinezon, zdjal z siebie T-shirt, ktory mial pod spodem (oficjalna koszulka zespolu), zwinal i rzucil go ze zloscia w kierunku widzow, stojacych za barierka. Tak sie stalo, ze wcelowal...prosto we mnie :twisted:

Od tamtej pory ta koszulka zajmuje honorowe miejsce w mojej szafie.. a teraz bedzie miala dla mnie jeszcze bardziej specjalne znaczenie. Strasznie mi go zal :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...