Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hej

koledze z polishbanditcrew skradziono ukochaną suzi... :(

https://www.facebook.com/czechowski.michal/posts/208521382648357

"Koledzy pilna sprawa, w nocy skradziono moj motocykl, zaparkowany w Poznaniu w garazu podziemnymna skrzyzowaniu ul Potockiej i Kolejowej,

SUZUKI BANDIT 1200 S

Nr rej ELC 5K37, granatowym stelaż kappa, szyba givi, nowe opony michelin pilot road."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

latałem w zeszły weekend. Dziś trochę padało a miałem pojechac na wystawe motocykli więc zostawilem 2oo i ruszamy z dzieckiem na rodzinną wyparwę. Jak na zlość wyszło piękne slońce. Może jutro się troche przegonię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF tak z ciekawości czym latasz ?? ja teraz zacząłem chorować na jakiegoś klasyka i trochę szukam na angielskich stronach, cross jest fajny do zabawy ale jednak na drogę się nie puszczam, mimo że mam tes slicki, nie dość że głośna tak jak w subaru to jeszcze brak tablic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po duzym serwisie, mial byc w pelni gotowy do sezonu ale sie kiks przytrafil, bo po wymianie oleju zaczęło sie uślizgiwać sprzęgło na najwyższym biegu i pełnej lufie :(

 

Ale nic, trzeba wymienić i ogień ;)

 

3 razy juz jezdzilem w tym roku... jeszcze chwila i bedzie pogoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego ducata składałem wczoraj na prędce, aby dzisiaj móc polatać. Nieśmiało jeździłem już ze dwa tygodnie temu, ale dziś pogoda była wyjątkowo sprzyjająca.

Zmęczyłem porządnie dziada i przede wszystkim siebie.

O dziwo, ze względu na słabe mrozy i mało śniegu drogi są wyjątkowo dobrze zachowane. Mało dziur i mało syfu. Panowie nie ma co zwlekać. Ogień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

STIFF tak z ciekawości czym latasz ??

Trochę customowana Yamaha Warrior.

 

o kurka cos wspaniałego, jak się prowadzi takiego kolosa ??

 

 

To zależy gdzie - miasto dość ciężko z racji gabarytów i szerokiej kiery (ma ~1m) więc nie zawsze można sie ładnie wcisnąć. Natomiast ładnie sie prowadzi nawet na prędkościach bardzo niskich między autami bo ma dość nisko środek ciężkości + obniżone tylne zawieszenie o 2,5" no i laczek 200 tez robi swoje. Puste rurki robią tyle rabanu, że odpowiednio wcześniej sie ludziska rozjeżdżają więc ogólnie jest spoko. Gorzej jak w lecie trzeba jednak troche postać w korku - cchłodzenie powietrzem daje się we znaki zwłaszcza w nogi.

Natomiast w trasie istny szatan. Odejście ma pierwsza klasa - niejedna 600tka się nacięła i to po kilka razy bo za pierwszym raziem nie wierzyła. Mimo braku szyby da się polecieć 200-220 ale raczej chwilę. 180 poszło non stop Skierniewica - Pruszków na A2 ale przelotowa 150-160 jest niezbyt męcząca.

Ale  nie ma co ukrywać największa radość to ofc kręte dróżki. Czasem robie 1-dniowy wypad na mazury pokręcic sie po tamtych przepysznych drózach i jest bosko. niska linia, przedni teleskop i hamulec z R1 robią robotę. to na prawde nie jedzie jak cruiser - można sie troche pobawić. Wiadomo - na kolano nie zejdziesz bo przytrzesz rury i podnóżki prędzej ale kładzie się nieźle. Poniżej zobacz film z USA co gość robi

 

No i po takiej trasie 700-800km da się jeszcze chodzić. Natomiast wskazane zatyczki w uszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po sprzedaży KTM'a myślałem, że uda mi się ten sezon odpuścić i jakoś się powstrzymać przed jazdą. Bardzo się myliłem. Na szczęście mój dobry znajomy postanowił sprzedaż swoją perełkę i dzięki temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Hondy VTR 1000  :D atzu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti_D - a miał być 1290 SuperDuke R ;)

 

ja mojego RC8 doposażyłem w quickshifter (SP), podwójne gniazdo usb (do fona/GoPro) i zajefajny system awaryjnych (stałe mruganie, 3x podziękowanie, sygnalizowanie awaryjnego hamowania). Polecam zwłaszcza tym, którzy w swoich 2oo nie mają fabrycznie awaryjnych (nie kumam czemu niektórzy producenci tego nie montują).

 

Opony nadmuchane, napęd nasmarowany, zapasowe klocki, filtry już na półce, chyba jeszcze tylko nowy aku (bo coś woła zbyt często o naładowanie) no i ogniem :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drukarka do pieniędzy się zepsuła podczas drukowania i stykneło tylko na VTR :P Ważne, że V2 i brzmi podobnie do KTM'a, 1290 na bank na przyszły sezon będzie. Jak dosiadłem go na wystawie motocykli to nie chciało się zsiadać :P

 

W sumie zapomniałem dodać, że w zeszłym roku został również zakupiony klasyk. Do kompletu do niego jest również szyba tylko aktualnie zdjęta.

 

tapy.jpg

mrzc.jpg

xiv4c.jpg

7ya2.jpg

Edytowane przez Arti_D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również planuję zakup klasyka... nazywa się ROMET PONY 50 :D  znany też jako motorynka ;)

 

a takie tam spełnianie marzeń z dzieciństwa ;)

 

btw - jedzie ktoś na Diverse Night of The Jumps w sobotę ? ERGO Arena Gdańsk

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...