Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo! A z forum Virago się nie znamy? Tam się udzielam jako m@rek :)

no musimy się znać ja mam ten sam nick

 

A na zlot do Chodczy jedziesz?

 

Sezon letni to troszkę więcej roboty w moim zawodzie i nie zawsze dam rade wolne załatwić ale nie powiedziałem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

w Poznaniu pochmurno i deszczowo, ale w weekend ma być ok, więc wyciągam moją małą ;)

 

http://www.subaru.pl/forumsubaru/uploads/post-5959-135184475457.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po sezonie(a przynajmniej po połowie sezonu).......wczoraj wybrałem się na przejazdzkę 300 km i za Miechowem halt-86/50 - 6 pkt. i teraz mam już 21pkt.Do 13 lipca (kasuje się wtedy 6) nie wyciągam moto z garage-nie da się jeździć przepisowo 150 KM V2 po naszych drogach.Echhhhhhh a miało być tak pięknie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po sezonie(a przynajmniej po połowie sezonu).......wczoraj wybrałem się na przejazdzkę 300 km i za Miechowem halt-86/50 - 6 pkt. i teraz mam już 21pkt.Do 13 lipca (kasuje się wtedy 6) nie wyciągam moto z garage-nie da się jeździć przepisowo 150 KM V2 po naszych drogach.Echhhhhhh a miało być tak pięknie........

 

a kursów na -6 już nie ma w WORD'ach ? za czasów mojego WRX'06 zaliczyłem dzwona (6), i 2x prędkość (6+8) i się uzbierało 20, więc szybko kasowałem. 1dzień, 4h po pracy, pogadanka i filmy - tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście zapomniałem ,że coś takiego funkcjonuje-napiszcie jeszcze tak może z doświadczenia-czy długo czeka się na taki kurs od momentu zapisania ?

 

zależy od WORD'u. w Poznaniu są "od ręki" co dea tygodnie.

 

a yanosik to zajebista sprawa. latam codziennie 120km do pracy, mam CB i yanosika. na motor tylko z yanosikiem.

 

co znaczy jeździć na 200 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak yanosika na moto używać? Ja się pytam... jak? :-) szczęśliwie mam czyste konto więc na sezon jestem przygotowywany, a 190km prosić nie trzeba ;-)

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

 

Edytowane przez grin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon z yanosikiem w kieszeni, a ty przez bluetootha info do kasku, oczywiście nie można zgłaszać ( albo jest to cyrkowa umiejętność na 2oo), ale odbiór wystarczy do większości zastosowań :)

 

ja zakładam uchwyt do telefonu mocowany do kierownicy

Ludzie ! Ja może żyję w innym świecie, pod kloszem jakimś ale co to jest ten yanosik ? :cry:

 

darmowa appka na smartfona (lub urządzenie+abonament), odpalasz gps+internet (+bt) i masz bazę fotoradarów, patroli, inspekcji etc.takie CB radio online bez ciągłego pytania "mobile, jak ścieżka do..."

 

www.yanosik.pl

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darmowa appka na smartfona (lub urządzenie+abonament), odpalasz gps+internet (+bt) i masz bazę fotoradarów, patroli, inspekcji etc.takie CB radio online bez ciągłego pytania "mobile, jak ścieżka do..."

 

No to czuję się oświecony :P dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć , przeklejam temat z forum Civica , może ktoś od nas coś będzie wiedział.

 

 

Chlopaki prosze o pomoc.

 

W Niedziele skradziono Yamaha R1 z ul. Meiera w Krakowie - rejestracja KR 9621 znakiem szczególnym jest naprawiany zbiornik paliwa w troche innym odcieniu i bez naklejki z prawej jego strony + stopiony kierunkowskaz od wydechu - jeśli ktoś zobaczy bardzo prosze o kontakt z Policja lub na 505847397

 

Dodatkowe info : Tłumik Devil skrócony, puszczony wysoko pod zadupkiem, wskaźnik biegu, niebieskie przewody HEL.

 

 

http://img189.imageshack.us/img189/2605/55590116770484003135116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...