Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

...A ja niestety zakończyłem już karierę motocyklisty po wypadku na SRADzie, jak mi babka wymusiła, bo mnie nie widziała...

Żal d... tzn serce sciska, jak chłopaki sobie latają, ale po wypadku niestety dłoń sprzęgła nie wciśnie... :evil: :|

Teraz jest parę modeli... z automatem... :-) lub z automatycznym sprzęgłem.... więc nie musisz rezygnować z pasji...

jeżeli portfel pozwoli... np.

Honda VFR1200FD

Honda DN-01

Yamaha FJR 1300AS

Aprilia Mana 850 GT

 

A na chopperach ktoś śmiga?

Ujeżdżam Yamahę Virago i pozdrawiam wszystkich na 2oo. Lewa w górę :lol:

ja powracam do... kredensa... po 2 sezonach na turystyku...

bo rodzina się powiększa i zostaje mi jazda wokół komina przez najbliższe sezony (brak możliwości wyjazdu wakacyjnego na o2o)

ale mnie już szlag trafia... = jeszcze miesiąc-półtora...oczekiwania... na dostawę :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A ja niestety zakończyłem już karierę motocyklisty po wypadku na SRADzie, jak mi babka wymusiła, bo mnie nie widziała...

Żal d... tzn serce sciska, jak chłopaki sobie latają, ale po wypadku niestety dłoń sprzęgła nie wciśnie... :evil: :|

Teraz jest parę modeli... z automatem... :-) lub z automatycznym sprzęgłem.... więc nie musisz rezygnować z pasji...

jeżeli portfel pozwoli... np.

Honda VFR1200FD

Honda DN-01

Yamaha FJR 1300AS

Aprilia Mana 850 GT

 

A na chopperach ktoś śmiga?

Ujeżdżam Yamahę Virago i pozdrawiam wszystkich na 2oo. Lewa w górę :lol:

ja powracam do... kredensa... po 2 sezonach na turystyku...

bo rodzina się powiększa i zostaje mi jazda wokół komina przez najbliższe sezony (brak możliwości wyjazdu wakacyjnego na o2o)

ale mnie już szlag trafia... = jeszcze miesiąc-półtora...oczekiwania... na dostawę :-P

 

"Kredensem" wokół komina? :shock: :lol: Toż będziesz stał w korkach jak katamaranem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Taki fajny temat, a ja dopiero na niego wpadłem. Wstyd mi.

 

W tym sezonie ujeżdżam Yamahe Fazer 1000, wcześniej był Suzuki GSX-R 750, wczesniej Aprilia RS 125, a jeszcze wcześniej skuter Honda Takt 50 ccm i rózne jawy, mztki itd.

 

Wrażenia po przesiadce z plastika na sport-tur zdecydowanie pozytywne. Wygodniej się siedzi, mocy absolutnie nie brakuje (silnik od R1). Dziewczynę można zabrać, w traskę śmignąć, a i do miasta nie jest za duży. Jestem bardzo zadowolony z tego moto. Aczkolwiek nie sądzę, żeby to był dobry pomysł dla kogoś na pierwszy sprzęt.

 

Jakąś mazowiecką wycieczkę ogarniamy wspólnie w któryś weekend? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Siemka widze ze sporo tu motocyklistów, tocze sie SV 650S i uwazam ze V-ki to najlepsze silniki, dzwiek jak z boxsera bezcenny i niepodrabialny :P

 

rozważałem małą esfałke. Dla mnie jak moto to tylko singiel albo fałka/tudzień twin jak trx, który ma charakterstyke taką samą jak typowe V. Bokserem jeszcze nie jeżdziłem, choć r1100s mam dalej na liście :twisted: no bo trx'ów w PL jak na lekarstwo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka widze ze sporo tu motocyklistów, tocze sie SV 650S i uwazam ze V-ki to najlepsze silniki, dzwiek jak z boxsera bezcenny i niepodrabialny :P

 

rozważałem małą esfałke. Dla mnie jak moto to tylko singiel albo fałka/tudzień twin jak trx, który ma charakterstyke taką samą jak typowe V. Bokserem jeszcze nie jeżdziłem, choć r1100s mam dalej na liście :twisted: no bo trx'ów w PL jak na lekarstwo :(

Polecam V-ke a L-tvin z Sv to symfonia dzwieku http://svforum.pl/index.php?sid=7eb5a149fa76c8557237727b9b2585c0 Bokser w moto ujdzie, chodz dziwnie sie w zakrety skałada, boksera wole w aucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...