Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawskie rozpoczęcie sezonu

 

24 marca (sobota) odbędzie się "Topienie Burej Suki" czyli zimy inaczej zwanej Marzanną 2012

Miejsce - wieś Granica za Kampinosem

 

Najpierw ognisko od ok. g.11.00 do ok. 12.30 (każdy przywozi swoje kiełbasy)

- potem przejazd w kolumnie jednośladów, quadów, itp nad rzeczkę i spalenie kukły Marzanny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją przygodę z dwukółką dopiero zaczynam, kupiłem sprzęta (skuter Honda PCX 125) w październiku zrobiłem 130km, a wczoraj i dzisiaj kolejne 130km za mną :lol:

 

Dojazd do pracy i powrót do domu w Evo minimum 50pln, a na PCX-ie max 10pln, czas dojazdu w sobotę podobny, a w tygodniu PCX szybszy.

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozpocząłem sezon w ostatni dzień lutego :-) I nawet nie wyszedłem z wprawy przez te kilka miesięcy. Na warszawskie korki jednoślad to jedyny sposób, a nawet sporą krową, jaką jest mały v-strom, da się jeździć między puszkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powoli robi sie ładna pogoda do jazdy na "2 kółkach", już coraz więcej Was widać :wink:

 

-- Pn mar 05, 2012 10:13 pm --

 

No powoli robi sie ładna pogoda do jazdy na "2 kółkach", już coraz więcej Was widać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru, jak się to sprawdza na miasto? bo to już duże bydle.
http://www.youtube.com/watch?v=QgHQaJwRz6E :mrgreen:

 

Ja tam lubię skutery :wink:

Najbardziej na miasto to mi pasi honda innova 125 8)

Szkoda, że ich teraz nie ma w sprzedaży :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru, ja właśnie myślę o takim skuterze na dojazdy do pracy, bo często nie ma gdzie stanąć samochodem ,a skuter postawię pod halą i nikt się nie przypieprzy. A na wypad z córą która też złapała zajawkę na jazdę lepszy niż motocykl. Ma 11 lat i już liczy ile lat jeszcze żeby mogła skuterkiem jeździć, tylko mamusia nie pocieszona że młoda chce ze mną jeździć , bo ją wygryzła z miejsca plecaczka. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko mamusia nie pocieszona że młoda chce ze mną jeździć , bo ją wygryzła z miejsca plecaczka. :mrgreen:

 

Oj, widzę problemy :roll: :mrgreen:

 

Ja zrobiłem dla klienta przeróbkę wózka do Harleya - zamontowaliśmy fotel Recaro Sportster CS z pasami Sparco i dach z tkaniny Sononenland (takiej jakiej używają w kabrioletach Mercedesa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...