Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

A'propos wciągania Ducati:

 

http://moto.onet.pl/1657865,1,audi-zainteresowane-kupnem-ducati,artykul.html?node=41837

 

I jak zwykle ciekawe uwagi czytelników pod tekstem ;)

 

P.S. Chodzi mi po głowie jakiś lekki, zwinny pożeracz tornante, może supermoto, oczywiście używka - ma ktoś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, spełnia założenia, do tego fajny dźwięk i cena do przyjęcia (za 3 dychy można nówkę kupić, ale o używkę trudno w Polsce), poza tym zawsze chciałem mieć Włoszkę :). Boję się tylko jednego, że jak już wyjadę z ciasnych winkli to czegoś będzie brakowało bo dawno nie jeździłem takim słabym motocyklem. Muszę się na takim przejechać bo w testach daje radę więc moc i moment może w rzeczywistości bardziej czuć niż to by wynikało z papierowych danych.

Zastanawiam się też nad KTM 990 SM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apacz jeżeli zastanawiasz się nad KTM 990SM (polecam R :mrgreen: ), to nie ma się nad czym zastanawiać. Heble brembo w serii do tego dołożyłem tytanowo-karbonowego akrapovica i brzmi pięknie. Prowadzenie super, myślałem na zmianą w tym roku na nowego 690 SMR ale mimo 50 kg różnicy w wadze tych motorów to boję się, że 690 będzie za słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A ja niestety zakończyłem już karierę motocyklisty po wypadku na SRADzie, jak mi babka wymusiła, bo mnie nie widziała...

Żal d... tzn serce sciska, jak chłopaki sobie latają, ale po wypadku niestety dłoń sprzęgła nie wciśnie... :evil: :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to właściwym temat a mianowicie, od pewnego czasu zaczynam się nosić z zamiarem kupna moto z uwagi iż jestem człowiek z gór i lasów szukam crossa, z uwagi iż jestem początkujący szukam starszej maszyny ale zadbanej znaczy się co by się nie okazało że nie ma kompresji i inne podobne, i moje pytanie jest takie, czy ktoś z was dysponuje czymś na sprzedaż bądź ewentualnie może coś polecić, tak jak piszę nie szukam nowego lub 2 letniego bo na chwilę obecną mnie na takie coś nie stać a szukam używki do nauki, powiedzmy jakieś 125 lub 250 wszystkiego większego się boję, czy miałem kontakt z motocyklem kiedyś tak, jak każdy pewnie simson potem java ale od dłuższego czasu tylko oglądam, nigdy w terenie nie jeździłem, więc coś o nie za dużej mocy i starszego pewnie będzie idealne do nauki i pierwszych lekcji w terenie.

jeśli macie coś lub możecie polecić proszę o kontakt

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja użytkowałem "pegaza 650" ponad 2 lata. W zasadzie miło wspominam ten sprzęt, jak każda maszyna ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne:

+ prosta trwała konstrukcja

+ trwały i ekonomiczny silnik

+ wygodna pozycja

+ komfortowe zawieszenie i siodło

+ łatwy do opanowania przez początkującego kierowcę

+ dobry stosunek ceny do całokształtu

 

- czas oczekiwania i dostępność niektórych oryginalnych część

- kultura pracy jednocylindrowego Rotaxa nie powala poniżej 3tys/obr

- słabe hamulce (pomaga nieco wymiana przewodów na stalowy oplot)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkowałem "pegaza 650" ponad 2 lata. W zasadzie miło wspominam ten sprzęt, jak każda maszyna ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne:

+ prosta trwała konstrukcja

+ trwały i ekonomiczny silnik

+ wygodna pozycja

+ komfortowe zawieszenie i siodło

+ łatwy do opanowania przez początkującego kierowcę

+ dobry stosunek ceny do całokształtu

 

- czas oczekiwania i dostępność niektórych oryginalnych część

- kultura pracy jednocylindrowego Rotaxa nie powala poniżej 3tys/obr

- słabe hamulce (pomaga nieco wymiana przewodów na stalowy oplot)

 

Czyli ogólnie polecasz :) To będzie mój pierwszy motocykl, ale nie kupię sobie jakiejś 125 czy 250ccm na początek, bo mam prawie 190cm wzrostu i to żadna wygoda na takiej pchle jeździć. Aprilia chyba powinna być w sam raz, tak mi się przynajmniej wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...