Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Liberty Motors :?: :mrgreen: Mozna tam kupić moto i np. kurtkę ale już serwisować a szczególnie Ducata to jak zabawa w rosyjską ruletkę :mrgreen:

 

 

Może stąd bolączki poznańskich użyszkodników. Właśnie o LM pisałem.

 

przeciez to motor jak motor ? Nie rozumiem gdzie sie moze zepsuc, zreszta serwis co 16k km albo co rok gwarancja 2 albo nawet 3 letnia bez limitów kilometrów, teraz jeszcze sie zmienic importer na bardziej stabilnego (inter cars)

 

Gwarancje to masz jak kupujesz nowy sprzęt ;) (wiem, odkrywcze to to nie było). Co do średnio jeżdżonego motonga (5k km rocznie) serwis co 3 lata jest wg mnie nierealną opcją. Wiadomo, że jak pogoda dobra, ciekawe zloty to można ukulać sporo więcej... ale mniej więcej raz do roku powinien na serwis trafić (no chyba, że samemu można wszystkie czynności eksploatacyjno-kontrolne wykonać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w 5 lat zrobilem okolo 70 tys km na motocyklu tylko scigacze i w sumie z 40 tys to na yamaha r1 98 rok, jednak juz od tej przygarbionej jazdy nie bardzo moge jezdzic w dalsze trasy w plecach cos kuje :) i padlo na to ze szukam subaraka. elo LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedzie nowy sprzet :roll:

No, to zdecydowanie lepsza sytuacja. Skończy się gwarancja to się sprzeda :D

 

a w 5 lat zrobilem okolo 70 tys km na motocyklu tylko scigacze i w sumie z 40 tys to na yamaha r1 98 rok, jednak juz od tej przygarbionej jazdy nie bardzo moge jezdzic w dalsze trasy w plecach cos kuje :) i padlo na to ze szukam subaraka. elo LWG

Mi łapy odpadły przy jeździe z wysoooką kierą po niecałych 3 tyś :D Już wiem dlaczego 90% posiadaczy takich moto to wielkie, napakowane "luje" ;) Nic, trzeba chodzić częściej na siłownia! Nie ma opierdalania się! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyliscie sezon ? Na czym ?

Ekhm, ja to raczej już zamykam :mrgreen:

Nowy wątek powstał to się dopiszę bo w poprzednim http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=717017#p717017 jeszcze na innym moto latałem :mrgreen:

 

10 lat cruiserów minęło i postanowiłem, a w zasadzie zostałem zmuszony do zmiany moto no i w garażu stoi nowy sprzęt 8)

Czasu na latanie jak zwykle za mało, ale jak już się znajdzie godzinka , dwie to jest dopsz 8)

Oto Wiesia czyli Kawa W650 :D

50258897.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, mnie też trudno opanować emocje na widok czegoś takiego (nie wiem kto od kogo odpatrywał ale Bonnek występował w identycznym malowaniu, tłumiki też wyglądają tak samo jak w Triumphie).

Ja jestem najbardziej nakręcony na scramblera w kolorze zielona oliwka/khaki mat, z siateksem na reflektorze, aluminiową płytą pod silnikiem i oponie z kostką...

 

Można wiedzieć ile szelestów taka kawa wymaga aby ją nabyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W650 bardzo często służy jako baza do CR, jest tego cała masa na YT.

A w Polsce temat mało znany, a samo W650 zostało sprzedane w oficjalnej sieci w PL w ilości 7szt. :shock:

 

Podobno nowe W800 całkiem nieźle się sprzedaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cena nie taka bardzo wysoka. Od jakiegoś czasu śledzę bonneville na allegro i poniżej 18-20tys rzadko kiedy się coś pojawia. Podobnie za granicą (mobile i ebay). Też się nakręcałem na takie klasyczne moto (natomiast nie lubię wszelkich chopperów) ale jak zobaczyłem co chłopaki za granicą potrafią zrobić z klasyka to się nakręciłem jeszcze bardziej...

np. jeden z niewielu podobających mi się Harleyów:

http://wrenchmonkees.com/monkee28.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie do Was:

 

Ogólnie rzecz biorąc, cenię sobie maszyny nietuzinkowe, rzadko spotykane na ulicach. Tak miałem z samochodami i tak mam chyba teraz z motocyklem...wpadł mi w oko niejaki motoguzzi v65 lario. Tak mi wpadł w oko, jak Wam kiedyś wpadło Subaru. Jest to piękny, włoski motocykl, ale tu się pojawia problem. Spotkał się ktoś z Was kiedyś z taką maszyną? Jaka jest dostępność części? Czy to w ogóle warte jest zachodu? Na allegro jest jedna taka sztuka, ale mój kolega z pracy ma takie właśnie cudo od 17 lat i nie jeździ nim od jakiś lat czterech...Jakbym miał brać to właśnie od niego (raczej uda się go namówić na sprzedaż). Mam nadzieję, że ktoś z Was miał okazję jakiegoś bliższego kontaktu z motoguzzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mimo przedstawicielstwa w PL sprawa bywa bardzo ciężka, zwłaszcza jeśli moto nie jest nowe. Przerabiałem to na własnej skórze przy w miarę popularnej Aprilii Pegaso. Czekałem ponad 2 miesiące na jakąś bzdurną uszczelkę, którą się nie dało zastąpić czymś innym.

Ale pomysł moto-gutka podoba mi się bardzo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...