Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

To cena nie taka bardzo wysoka. Od jakiegoś czasu śledzę bonneville na allegro i poniżej 18-20tys rzadko kiedy się coś pojawia
Ja właśnie w ten sposób wpadłem na pomysł kupna w650, a szukałem triumpha :wink:

Znalazłem jedną sztukę kawy za 17kzł, ale nie chcieli obniżyć ceny :wink:

Ja im, że to przecież nie bonnie, że podróba i że daje 15tys :mrgreen: , a oni, że i tak sprzedadzą :mrgreen:

No i sprzedali za 17, ale 2-3 mies później sprowadzili mi za 15 moją sztukę 8)

 

Moto jest super i zaliczyło właśnie w niedzielę pierwszego mikro moto-spota-subaru przy okazji rajdu żarnowieckiego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej w tishirt sie przemieszczam na 125 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Szukam jednak dobrej kurtki z żółwiem. macie cos do plecenia( na ciepły klimat)

 

może coś takiego?

http://www.motopasja.eu/sklep/index.php ... od_id=2173

na to nawet bluza może być założona i zawsze jest jakieś zabezpieczenie i pełna wentylacja...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

miras76, to dużo jak dla mnie - ja juz się zastanawiałem czy nie sprzedać mojego bo prawie nie jeździłem - w tym roku poniżej 1000km :evil: ale firma, budowa domu, tragiczna pogoda w lecie itd na więcej nie pozwalają, a że bydle to okrutne to szybsze poruszanie sie po mieście w moim przypadku oznacza niewiele szybciej niż samochodem a o wiele mniej wygodnie. Ale wystarczy, że sie przejadę i głupie myśli przechodzą, szukam właśnie nowych gum na przyszły sezon choć chyba będzie jeszcze gorej z czasem bo wchodzimy w wykończeniówkę ale może jakiś jeden ale za to dalszy wypadzik zapcha mnie na trochę, może Słowenia? miło wspominam trasy w alpach Julijskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, ja właśnie zaczynam na wiosnę budowę i muszę się pozbyć jakiegoś moto ale chyba pogonię enduraka bo nim zrobiłem w sezonie tylko 500 km. A za dużo zainwestowałem w ubranie Triumpha w kufry do turtstyki i nowe gumy na koniec sezonu ,w planie miałem z kumplami w lecie jechać do Bułgarii ale budowa chyba zmieni plany :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie zaczynam na wiosnę budowę
projekt gotowiec? pamietaj zeby znalesc dobrego kierownika budowy... w ciagu tygodnia sprzedala sie moja drz 400 e motocykl jak czołg. Mysle ze w porównaniu do ktm utrzymanie 2-4 razy tańsze. Teraz rozgladam sie za yz, znajomi nie polecaja KTM. Ale to juz wyższa półka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Noszę się z zamiarem kupna Yamahy xjr 1300.

Mam ogólne wiadomości na jej temat ale wdzięczny bym był za każdą opinię. Na co /oprócz ogólnych, wiadomych rzeczy/ zwrócić uwagę przy zakupie. Może są dla tego modelu jakieś charakterystyczne wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...