Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram opinie o GS500 - sam od niego zaczynałem i mogę wyrazić się w samych superlatywach, dużo się na nim nauczyłem.

 

A później zakochałem się w tym i było pozamiatane...

 

Color_Hyperstrada_R_01_1067x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...) ten bezpośredni kontakt z maszyną, siedzisz na silniku, który Ci pali jajka (...)

 

 

To wspaniale, intuicyjnie czulem ze czegos mi w zyciu brakuje :D

 

A powaznie - przeczytalem 'Motocykliste doskonalego' - bardzo pouczajaca lektura. Dzieki za wszystkie spostrzezenia, pojutrze kolejny kurs i wyglada na to ze po raz pierwszy nie bedzie padac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wspaniale, intuicyjnie czulem ze czegos mi w zyciu brakuje

 

Tak, szczególnie w Ducati, gdzie pionowy cylinder silnika w układzie L celuje dokładnie w...   ;)

 

 

PS. Jak to nawet ładnie widać na zdjęciu powyżej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qba25 dziękuję za dodatkowe uwagi oraz za info dotyczące wyboru motocykla. Virago chyba najbardziej w moim guście ;) Rozważam zakup niedrogiego właśnie ze względu na różne niewielkie upadki , które przypuszczam że się wydarzą takiemu niedoświadczonemu przyszłemu motocykliście jak ja .

Kawasaki en500, mialem, polecam. Ciut wieksze niz virago 535, ale jak masz ponad 180cm to wydaje sie za male.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez kupic jakąś 250-tę, 300, lub 500. Dzis jest juz duzy wybor tego typu motocykli, a na początek sa bardzo fajne. Lekkie, uczą techniki, ciężej sobie zrobic krzywdę, bo wiecej wybaczają.

Honda cbr, ktm duke, ninja jest tez 300. Popatrzeć nic nie kosztuje, a moze podejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sewa, koledzy już rozwinęli temat i wyjaśnili większość za. Od siebie dodam tylko, że mając świadomość ryzyka próbowałem już dwa razy zewrac z nałogiem i wytrzymywałem co najwyżej kilka miesięcy i pod koniec sezonu nowe moto stało już w garażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy się chwaliłem moim to też pokażę ;)

 

V2 1150cc, 155KM, 120Nm ;) 0-200km/h w ok 8s ;) nawet moje RS6 tak nie zasuwało ;)

post-2662-0-89212000-1426157550_thumb.jpg

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty.

Masz doświadczenie z jakimiś mniejszymi KTM-ami?

 

Nie, ale generalnie mają dobrą opinię. Markowe klamoty, niemiecka precyzja. Nie to co Ducati, że śrubki się odkręcają :P

 

RC8 to dopiero moje drugie moto. Pierwszym było CBR 600RR (PC40) ;) ale jakaś mała mi się wydawała ;)

 

Kolejnym będzie z pewnością 1290 SuperDukeR, a niedługo dołączy Duke 125 dla kobiety ;)

 

btw - jak ktoś szuka fajnego naked'a to polecam kolegi Bandita 650

 

http://allegro.pl/suzuki-gsf650-bandit-2010r-wyjatkowy-i5151505627.html

post-2662-0-35399400-1426166004_thumb.jpg

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

 

Może kiedyś, jak uzbieram na 1199, bo 848 za małe, 1098 ma suchara, 1100evo nie przekonuje mnie z chłodzeniem powietrzem, a 899 nie ma monowahacza ;)

 

Super Duke R ma to wszystko w jednym, 196KM na Akrapie (silnik z RC8 +100cc) i miażdży wyglądem... jeszcze czasem myślę o 848SF...

 

no i często myślę o Aprilia RSV4...post-2662-0-08053200-1426168458_thumb.jpg

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie patrząc to w golasach KTM rządzi ale na torze jest jeden król - S1000RR :)

 

yyy.... sure ? w jakiej kategorii BMW coś wygrało ?

 

2014 SBK - Aprilia, za nią Kawasaki i Ducati (BMW gdzieś daleko)

2014 motoGP - Honda, za nią Yamha (BMW w ogóle nie startuje)

 

Tylko na naszym podwórku w WMMP kojarzę BMW... http://www.chronopn.neostrada.pl/WMMP2014.HTM

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie patrząc to w golasach KTM rządzi ale na torze jest jeden król - S1000RR :)

 

 

Byłem ostatnio oglądać, by pasowała do stadka... ale podszedłem bliżej i mi się odechciało. Gdzie oni to robią? W Chinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? A widziałeś Ty mnie kiedyś na Monsterze? To jest dopiero jazda na psie  :biglol:

 

no one niestety też są dość niskie. Ja lubię wyższe motocykle i dlatego zmieniałem cebre na rc8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio oglądać, by pasowała do stadka... ale podszedłem bliżej i mi się odechciało. Gdzie oni to robią? W Chinach?

i jest bardzo mały jak 600'ka. Idealne na tor, ale na drodze wyglądasz jak byś jechał na psie, a nie na koniu ;)

Coś czuję że rozmawiacie o innych motocyklach.

 

maniujr idąć Twoim tkiem rozumowania Hyundai jest szybszy od STI :);)

 

RC390 i RC125 klepią w Malezji z tego co wiem.

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Coś czuję że rozmawiacie o innych motocyklach. maniujr idąć Twoim tkiem rozumowania Hyundai jest szybszy od STI :);) RC390 i RC125 klepią w Malezji z tego co wiem.

 

mówimy o BMW S1000RR, ale za to kompletnie nie rozumiem co powyżej napisałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...