Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Za tą jazdę z taką prędkością slalomem na styk między normalnie jadącymi autami to przy najbliższym tankowaniu czy postoju bym gościowi konkretnie wpierdolił a kluczyki wyrzucił do studzienki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą jazdę z taką prędkością slalomem na styk między normalnie jadącymi autami to przy najbliższym tankowaniu czy postoju bym gościowi konkretnie [moderator czuwa] a kluczyki wyrzucił do studzienki

 

No zachowania na drodze nie oceniam bo wiadomo, że mądre to nie jest - bardzo przegina. Ładnie kierownik ogarnia auto i tyle.

Aż dziw, że nie zakończyło się jakimś wypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/user/antekszesz?blend=4&ob=5#p/a/u/0/Ax7h2s-80LE

 

Onboard z superoesu, gdzie w 3:15 na krętym odcinku dogoniłem Swifta GTi, a jego niezjeżdżanie spotkało się z wielką niechęcią pasażerki, która to dała tej niechęci pełny upust :mrgreen:

 

Szacun! Swoją drogą masz ciekawą technikę kręcenia kierownicą :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/user/antekszesz?blend=4&ob=5#p/a/u/0/Ax7h2s-80LE

 

Onboard z superoesu, gdzie w 3:15 na krętym odcinku dogoniłem Swifta GTi, a jego niezjeżdżanie spotkało się z wielką niechęcią pasażerki, która to dała tej niechęci pełny upust :mrgreen:

 

Szacun! Swoją drogą masz ciekawą technikę kręcenia kierownicą :idea:

Piotrek, Justy ma 4,5 obrotu lock-to-lock więc trzeba mieć szybkie rączki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, Justy ma 4,5 obrotu lock-to-lock więc trzeba mieć szybkie rączki :wink:

 

:shock: niesamowite.

Dla mnie piękne jeżdzenie :!: Chociaż mało się na tym znam to bardzo mi się to podobało

 

antolll rispekt :wink:

 

Dziękuję, dziękuję! :D

Jeszcze raz dziękuję! :)

 

Fantastycznie mi się jechało dzięki genialnym oponom, które dokładnie informowały o... zasobach przyczepności :mrgreen:

Poprzednie trzymały, trzymały, trzymały, a nagle leciałem w krzaki, a te trzymają, trochę piszczą, głośniej piszczą, charczą, potem powoli puszczają, a dopiero potem puszczają zupełnie. Całe 600zł za komplet! (pozdrawiam 13-calowe felgi :) )

 

Tylko jakby jeszcze justyna się napędzała jakoś lepiej :roll: Ale nic to, najpierw się nauczę na niej, potem wsiądę do czegoś co jeździ i wszystkim pokażę :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...