Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pablonas napisał:

Tor urokliwy przez te wzniesienia ale powinni coś zrobić z nawierzchnią. Lodowisko. F1 z dociskiem na gorących slickach a ślizga się jakby było mokro. Bez sensu.

Jaki to bez sensu? Jeden tor inny niż wszystkie, mniejsza przyczepność, zobaczymy, kto jest Panem Kierowcą, a kto tylko ma Superlicencję. W zeszłym roku Kimi zrobił na pierwszym kółku z P16 na P6. Zobaczymy, co się jutro wydarzy. :)

  • Super! 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, rosaskc said:

Jaki to bez sensu? Jeden tor inny niż wszystkie, mniejsza przyczepność, zobaczymy, kto jest Panem Kierowcą, a kto tylko ma Superlicencję. W zeszłym roku Kimi zrobił na pierwszym kółku z P16 na P6. Zobaczymy, co się jutro wydarzy. :)

 

Absolutnie się zgadzam...kiedyś oglądałem taki filmik o tym jaka jest technika przechodzenia samego Eau Rouge i to co pamiętam, że przechodzi się go dociskiem aerodynamicznym, a pełnej i nieprzerwanej kompresji...zdejmesz lekko nogę z gazu i fruniesz.

Bardzo ciekawy tor. Dla mnie w Europie najciekawszy...zaraz po Nurburgring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emeryckich? przykład Alonso pokazuje, że dzisiejsi też nie są z pierwszej łapanki...

a Sainz pokazuje jak cienki jest Vetell wygrywając ze znającym auto Leclerkiem, który notorycznie lał Seba

Edytowane przez fulcrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawka tak poukładana, że chłopaki robią nam atrakcje w postaci walki o 1 punkt na koniec.

Gdyby była walka o pozycje, nie byłoby na to miejsca.

 

Oby następny wyścig przyniósł co najmniej tyle emocji, co poprzednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, gomis napisał:

Ciekawe jak długo MAZ utrzyma się w stawce, biorąc pod uwagę to jaki poziom prezentuje?

 

 

44 minuty temu, gomis napisał:

Niby tak, tylko czy senior będzie chciał wykładać pieniądze na zespół który cały czas zamyka stawkę?

 

Jakoś w ostatnich dniach pojawiły się plotki że tatuś rozważa zakup Haasa

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w zasadzie ten Kimi uczynił? Walnął 50gram przed wyscigiem???

Niby się trochę panowie potasowali w czołówce i środku stawki, ale ogólnie to jednak nuda i przysnąłem w którymś momencie.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...