Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie w sobote zobaczymy jaka jest prawdziwa roznica miedzy czasami Roberta a Schumachera, w nim nadzieja narodu nie to co w pilkarzach :mrgreen:

Zobaczylibyśmy, gdyby mieli taki sam sprzęt, a tak niestety nie jest.

 

Jeżeli chodzi o wiadomości z F1, to polecam najlepszą (moim zdaniem) stronę polskojęzyczną: http://www.f1ultra.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What! Dzięki za wyczerpującą odpowiedź ;)

Nie ma sprawy. Śledzę wyścigi i informacje o F1 od kilkunastu lat :wink:

 

Aflinta, od kilku lat ósme miejsce jest ostatnim punktowanym miejscem (wcześniej punktowane było pierwszych sześć miejsc). Przy odrobinie szczęścia i może też pecha innych uczestników, a pamiętaj, że silniki muszą w tym sezonie wytrzymać dwa GP, Robert może więc dojechać na punktowanej pozycji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... tego... scaliłem oba wątki o Kubicy. Jakby wyszło jakieś zamieszanie, to przepraszam :twisted:.

 

Nie no - rozmowa na temat mojego (tymczasowego) moderowania jest bezpośrednio związana z nieobcnością Azraela, dlatego nie będę jeszcze niczego testował. W ogóle mam taki plan, by niczego nie testować do powrotu Az-a 8).

 

Przemeq, zasłużyłeś na ostrzeżenie. I to najlepiej takie o wasze 2, wtedy będzie ciekawie, bo będziesz miał 3, a wątpię, żeby wmorderąbniętyrator mógł siebie zablokować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Węgrzech jedną z najwązniejszych rzeczy jest dobry wymik w kwalifikacjach !!!, tor jest bardzo wolny, i trudno się wyprzedza, myślę że jak Robert tak dobrze jeżdzi na treningach, to jest w stanie na kwalifikacjach osiągnąć dobry wynik, co wróży dobre miejsce na mecie. Bede trzymał kcuki na żywo , wypatrujcie mnie , Niunka, i chyba Wielkopolanina na trybunach !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Pana Roberta Kubicy! Juz kiedys dawno temu Kisiel powiedział ze z Niego ludzie wielcy beda.

Początki moga być trudne bo bedzie miał na torze przeciw sobie cała czołówke która pewnie bedzi mu chciała utrzec nosa.

Zgadzam się ze jezeli uda mu sie dobrze pojechac w kwalifikacjach to da radę i może pedzie miejsce punktowane! Oby jak najwyżej!

To twardy i bardzo rozsadny młody człowiek !

Gratulacje !!!

Moze mi sie uda śmignac do Hungary w sobote ????

Mam nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Kubica się w końcu doczekał. Realistycznie patrząc nie ma co liczyć na specjalnie spektakularny występ - jazda testowa po torze to nie to samo co ściganie w grupie. Tak obserwuję tegoroczny sezon i mam wrażenie, że pod względem agresji F1 coraz bardziej przypomina FIA TCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli Kubica ukonczy wyscig w pierwszej 10 to bedzie dobrze

 

Ja po cichu liczę że bedzie troszkę lepiej niz 10, duzo zależy od kwalifikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz po ostatnim wyscigu wszystko sie moze zdazyc przyklad Trullego, ktory startowal z ostatniej pozycji, problem polega na tym ze na Hungaroringu nie ma gdzie wyprzedac

 

W 1989r Nigel Ernest James Mansell startował z 12 pola i wygrał ! Wszystko będzie wiadomo po sobocie. Jak będzie miał daleką pozycje startową to niech nie szaleje bo może auto rozwalić. No ale co jak co Kubicy o brak rozsądku niema co podejrzewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc w związku z powyższym proponuję spota w qniowni w niedziele o godz. 13:00 tak jak sie zaczyna transmisja w TV4.

Jest projektor i baaaardzo duuuuuży ekran!!

Co wy na to??

 

To nas wypatrujcie będziemy machac i skakac do kamery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc w związku z powyższym proponuję spota w qniowni w niedziele o godz. 13:00 tak jak sie zaczyna transmisja w TV4.

Jest projektor i baaaardzo duuuuuży ekran!!

Co wy na to??

 

To nas wypatrujcie będziemy machac i skakac do kamery

 

A flagi bierzemy biało-czerwone czy biało-niebieskie? Ew. mam jeszcze takie chorągiewki z ME U19 z napisem "Poznań stawia na sport" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy na treningu zależą od celu treningu i ustawień auta. Wiadome jest, że inne czasy będzie wykręcał kierowca testowy testując jakieś tam kolejne ustawienia bolidu, a inne czasy kierowca wyścigowy testując ustawienia auta pod dany wyścig (zazwyczaj nie jeżdżą wtedy na oparach), no chyba na podstawie czasów na treningach nikt by się nie odważył napisać, że kierowca testowy w podrzędnym sauber-bmw będzie w wyścigu szybszy od wielokrotnego mistrza świata w ferrari :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się tu nastawiać na jakieś wysokie miejsca, czy zdobyte punkty. Jedzie pierwszy raz i w dodatku kiepskim samochodem. Sam start w wyścigu jest sukcesem, e jego ewentualne ukończenie jeszcze większym.

 

Na miejsca przyjdzie jeszcze czas. Jestem o tym przekonany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...