Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Były kierowca Formuły 1 Hans-Joachim Stuck radzi szefostwu BMW Sauber, by pozostawili Jacquesa Villeneuve’a w zespole na przyszły sezon. 55-letni Niemiec, który uczestniczył w 74 wyścigach Grand Prix w latach 70, uważa, że nie jest niespodzianką fakt, iż jak dotychczas Villeneuve utrzymuje tempo swojego kolegi z zespołu Nicka Heidfelda.

„Zawsze byłem jego zwolennikiem”, powiedział Stuck o Kanadyjczyku magazynowi internetowemu Credit Suisse. „Sądzę, że Jacques odgrywa istotną rolę w teamie”.

Stuck, syn znanego wspaniałego przedwojennego kierowcy Hansa Stucka, ma również nadzieję, że kierownictwo BMW Sauber porzuci pomysł zastąpienia 35-letniego Kanadyjczyka Robertem Kubicą, obecnym piątkowym testerem ekipy.

Z drugiej strony twierdzi on, że powoli mija czas jego rodaka Nicka Heidfelda, już nieomal weterana Formuły 1, uczestnika 105 wyścigów GP.

„Nick cały czas czeka swoje pierwsze zwycięstwo”, powiedział Stuck, „i jeśli nie uda mu się zdobyć mistrzostwa w zespole BMW, prawdopodobnie nigdy nie otrzyma już lepszej szansy na dokonanie tego”.

 

Źródło: http://www.f1ultra.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

mam nadzieje że podpisze kontrakt na przyszły sezon już jako kierowca podstawowy, bo podobno maja wycofać 3 kierowce testującego w piątki. Nie bedzie to dotyczyło 4 pierwszych teamów w klasyfikacji. Jak dla mnie głupota, powinno być odwrotnie, teraz jeszcvze bardziej zwiekszy sie dystans pomiedzy czołówką a resztą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że podpisze kontrakt na przyszły sezon już jako kierowca podstawowy, bo podobno maja wycofać 3 kierowce testującego w piątki. Nie bedzie to dotyczyło 4 pierwszych teamów w klasyfikacji. Jak dla mnie głupota, powinno być odwrotnie, teraz jeszcvze bardziej zwiekszy sie dystans pomiedzy czołówką a resztą

 

Gwiazdy z pierwszej czworki beda udzielac wywiadow w piatki - dlatego nie beda sie scigac :-)

Aczkolwiek takie rozwiazanie jest wbrew logice - bo zakaz azdy dla 3 kierwocy mial uatrakcynic piatkowa sesje - czesc gwiazd nie jezdzi w piatek i cierpi kasa F1 :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Kubica to wspaniały młody Człowiek , który dokładnie wie czego chce i powoli to realizuje. Trzymam za Niego kciuki i mam nadzieje iz w przyszłym roku sprawi nam wielka niespodzianke i pozwoli wydac dodatkowe pieniadze na podróze po ringach F1 w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma mieć swój debiut na Hunagaroringu , wieć drzodzy kto jest chętny na wyjazd Mam 3 miejsca wolne więc rezerwować prędziutko, Będe jechał w niedzielę wcześnie rano myślę że ok. 4-5 żeby tam być ok 8-9. Jadę Forysiem żeby była jasność, chyba że mi żona nie da to STI. Bilety kupi się na miejscu bez problemów, byłem w tamtym roku wiec wiem

 

[ Dodano: Wto Sie 01, 2006 6:58 pm ]

zostało jeszcze jedno miejsce jedzie za mną Niuniek na 99% i mój kolega na 99%

 

Ale zawsze można jechać w kilka aut, mogę nawet jedno czy dwa użyczyć jak bedzie coś wolnego

 

http://sport.onet.pl/0,0,1364854,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byśmy grali w Finale mistrzostw Świata w piłce nożnej to bym się tak nie cieszył jak tym że Polak pojedzie w F1 :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się nie napalać :) Wyścig to nie jest trening, wiele czynników decyduje o wyniku końcowym, nie wszystko jest zależne od zawodnika, a czasem nawet zespołu. Ja uważam, że sukcesem będzie dojechanie w pierwszej 10 do mety, na punkty jeszcze przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się nie napalać :) Wyścig to nie jest trening, wiele czynników decyduje o wyniku końcowym, nie wszystko jest zależne od zawodnika, a czasem nawet zespołu. Ja uważam, że sukcesem będzie dojechanie w pierwszej 10 do mety, na punkty jeszcze przyjdzie czas.

 

 

 

eeeeeeeee, spoko wklepie całej szpicy :) i będzie w pierwszej trójce :D*

 

 

* a serio to jest już ogromny sukces :), że pojedzie w wyścigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której i gdzie będzie transmisja? tylko TV4?

Transmisja na żywo jest w RTL’u (http://sport.rtl.de/formel-1/formel1_saisonlive.php) i TV4.

Wyścig zaczyna się o 14.00.

Kwalifikacje na żywo będą tylko na RTL’u (sobota 13.45-15.15)

Kwalifikacje na TV4 retransmitowane są bezpośrednio przed wyścigiem (w niedzielę od 13.00-14.00)

Komentatorzy w TV4 są niestety delikatnie mówiąc niekompetentni. Komentarz jest tragiczny. Jeżeli więc mówisz po niemiecku to polecam RTL :D

 

 

Nie chcę marudzić, ale pamiętajcie o "team orders". Sądzę, że żeby Robert zdobył punkty, musi je najpierw zdobyć Nick Heidfeld. A to wcale nie jest takie oczywiste... :roll:

Team orders są oficjalnie zakazane, choć jedynym efektem tego zakazu jest to, że zespoły stosują je w sposób „nierzucający się w oczy” :wink:

Team orders mają sens tylko wtedy, gdy kierowcy z danego zespołu jadą w wyścigu jeden za drugim, w niewłaściwej oczywiście kolejności. Może więc nie będzie tak źle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...