Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio wlaczylem wiadomosci, po wypadku motocyklisty w rajdzie Paryz Dakar i co? 2 wiadomosci sportowe jakis tam ciec do wisly zostal kupiony z innego klubu polskiego i trener Stawowy podpisal konrakt na iles tam lat z Cracovia...koniec, nic zero innych sportow:( a gdzie moje ukochane sporty motorowe, zjazd narciarski, gigant itp? pilka i skoki...kiedys to w telewizji TVP bylo mnostwo zawdow zimowych (narciarskich) teraz nic...a o sporcie motorowym to juz wogole cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wlaczylem wiadomosci, po wypadku motocyklisty w rajdzie Paryz Dakar i co? 2 wiadomosci sportowe jakis tam ciec do wisly zostal kupiony z innego klubu polskiego i trener Stawowy podpisal konrakt na iles tam lat z Cracovia...koniec, nic zero innych sportow:( a gdzie moje ukochane sporty motorowe, zjazd narciarski, gigant itp? pilka i skoki...kiedys to w telewizji TVP bylo mnostwo zawdow zimowych (narciarskich) teraz nic...a o sporcie motorowym to juz wogole cisza...

 

Zastanawiałem się ostatnio dlaczego tyle o tych naszych cieciach od kopania szmacianki sie w ogóle mówi ? Dlaczego się im tyle płaci ? Przecież nie mają w ogóle wyników na żadnym liczącym się szczeblu ? Bez sensu.... Całą tą kasę wpompować gdzie indziej bo tam przez następne 25 lat wyników raczej nie będzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w Polsce filtruja wiadomosci sportowe. W Szwecji tez. Pilka, juz nawet AFRYKANSKA LIGA (a wali mnie jaks afrykanska liga! Kogo to...?), i biegi ma nartach. Osmarkani goscie z zamarznietym gilem na brodzie, w rajtkach, popychaja po polu z przydlugimi kijkami na patyczkach do grillowania po zrobionym torze.

 

A gdzie rajdy, nawet o Paryz-Dakar zapomnieli, a gdzie Bode Miller i Hermiantor? Oni nawet zapomnieli ze jakis szwed ma mistrzostwa swiata w Muay Thai! No i ze niedlugo w Szwecji odbedzie sie "tylko" NAJLEPSZY mecz stulecia w Muay Thai: Buakaw Por. Pramuk vs Jomhod Kiatadisak! (sorry ze tak duzo thaja...mam zboczenie)

 

Chore to .... pokazuja to co sponsoruja najwiecej. Maja pewnie jakiegos mistrza od marketingu i on wybiera co ludzie lubia ogladac. cale szczescie ze Eurosport zyje i walczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Kubica jakis duzy nie jest, z tego co pamietam, ale Villeneuve i ten drugi to krasnale! :mrgreen:

 

Ciekawe jak go zmiescili do F1?

 

no właśnie to samo wrażenie na pierwszy rzyt, Kubica do koszykarzy czy strongmanow nie zalicza sie a tamci to ... dżokeje chyba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A gdzie rajdy, nawet o Paryz-Dakar zapomnieli, a gdzie Bode Miller i Hermiantor? Oni nawet zapomnieli ze jakis szwed ma mistrzostwa swiata w Muay Thai! No i ze niedlugo w Szwecji odbedzie sie "tylko" NAJLEPSZY mecz stulecia w Muay Thai: Buakaw Por. Pramuk vs Jomhod Kiatadisak! (sorry ze tak duzo thaja...mam zboczenie)

 

 

 

Widzę, że kolega oprócz subaru interesuję się również walkami - witam w klubie.

 

Tak apropos to mamy mistrza świata kick-boxingu o którym ani widu ani słychu, uczestnika gali Pride a nam dalej pokazują jak nasi skoczkowie na 200 metrowej skoczni skaczą 90m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja ta juz jest nie aktualna. Relacje ostatecznie beda na Eurosporcie :)

 

He, he - czylli był to najwyraźniej kliniczny przykład techniki negocjacyjnej ze strony Eurosportu, polegającej na odejściu od stołu i oficjalnym tego ogłoszeniu, dla wzocnienia przekazu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

555, to pewna informacja? Przeglądałem program ES i WRC jak nie było, tak nie ma. Jeśli tak, to napisz kiedy będą, żebym nie przegapił :)

 

Za autoklub.pl

 

Warszawska redakcja nie potwierdziła tych informacji, ale wygląda na to, że Eurosport doszedł wreszcie do porozumienia z ISC w sprawie relacjonowania rajdowych mistrzostw świata. Kontrakt został już podpisany, albo nastąpi to lada chwila. Zapowiedź Rajdu Monte Carlo ma zostać wyemitowana w nocy z czwartku na piątek, od godz. 0.30. Jutro oczekiwane jest ogłoszenie zmian w pogramie na najbliższy weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONET.PL

"TK/inf. własna/19 stycznia 2006 12:17

 

 

F1: Kubica może zastąpić Villeneuve'a!

 

Robert Kubica może stanąć przed wielką szansą. Być może Polak już za niespełna dwa miesiące zadebiutuje w Formule 1 - pisze jedna z niemieckich agencji.

 

Mistrz świata z 1997 roku, Kanadyjczyk Jacques Villeneuve, nie kwapi się bowiem z podpisaniem nowego kontraktu ze stajnią BMW-Sauber. W tej sytuacji, jeśli obie strony nie dojdą do porozumienia, szansę debiutu w Formule dostanie Kubica, który jest kierowcą testowym tego teamu."

 

 

Jedno wielkie LOL :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...