Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

- Zmodyfikowany i używany tylko w Primerze GT zasilany wtryskowo, 2.0-litrowy, 16-zaworowy z dwoma wałkami rozrządu czterocylindrowy silnik SR20DE osiąga wysoką moc (150 KM) i wartość momentu obrotowego (181 Nm), cechuje się wysoką kulturą pracy, znaczną elastycznością w zakresie średnich prędkości obrotowych oraz niższym zużyciem paliwa i poziomem emisji spalin w porównaniu poprzednim modelem

 

O to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P11 w moim przypadku, a wiec ojciec Twojego, Owocku :) Prawie to co GT, tylko ze sportowymi zderzakami i innym wyposazeniem. A na dodatek jest to jeszcze wersja specjalna :twisted: Niektorzy wiedza, o jaka chodzi, ale to nie temat na forum 8)

 

 

[edit] przepraszam, zmienione zostaly listwy progowe, odpadl spojler, a Gt zamienilo sie w TopSport (listopad '97) wraz z wprowadzeniem delikatnego retuszu, czyli P11-120. I cale szczescie, ze zdecydowalismy sie na tego, bo juz P11-144 mial tylko 140KM i wyglada oblesnie z tymi lezkowatymi reflektorami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak niejeden sie przejechal, bo Primera TopSport rzadko sie zdarza i nikt nie wie, co to jest Smile

 

To przecież było juz w P11 albo nawet P 10 :wink:

 

Zgadza sie, ale nie widzialem jeszcze w krk takiej Primery*. W zwiazku z tym ludzie spodziewaja sie wolnego autka, ktorym najczesciej jezdza emeryci... :twisted:

 

*pewnie musi byc, ale jest ich nieduzo, w kazdym razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sa za blisko przyklejeni, to mnie to strasznie irytuje :| Zawsze sie martwie, ze bede musial nagle zahamowac, a on mi zaparkuje w mojej dupince :(

 

Dokładnie :!: Ja wtedy nogę z gazu i czekam aż wyprzedzi, Jak się czai jak czajnik to na gas i tyle mnie widział. Jak wyprzedzi i jedzie jak "Bao...Bab" Czyli co zakręt , co inne auto z przodu straszy mnie światłami stop, to też takiego łykam i na Gas :) Najgorsi są wariaci w pustych Busach z CB anteną. Maja tam 3,0 TDI pod maską i myślą ze są królowie szos... Ostatnio taki mnie wyprzedził w terenie zabudowanym na podwójnej ciągłej i leciał potem 160-180Km/h Tym kartonem od telewizora... Albo facet z 4 osobową rodziną w Hondzie Accord Kombi Diesel. Nie dawał się wyprzedzić leciał 180Km na prostych... . Bagażnik załadowany po dach, koleiny pierwszej jakości. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, buraków tnącymi różnymi autamia jest sporo. Często się tacy też trafiają na drogach trzycyfrowych. Gość na niezabudowanym leci jakieś 80-90 km/h co zakręt to hamuje, a jak do wsi wjedzie to dalej tnie 80-90 - a, że wsie u nas długie, to co sie jelenia łyknie na trasie, to on zawsze łyka nas na wsi jakiejś :/ Zero poszanowania dla ludzi poruszających sie poboczem itp. A pudła po telewizorach (chyba panoramiznych) albo lodówkach z mocnym dieslem faktycznie są bardzo uciążliwe - rzeczywiście całkiem szybkie, doskonale zasłaniają widoczność i mają nieprzewidywalny styl jazdy.

 

A z innej beczk, dzisiaj nieco pada, mały wypad na zakupy do miasta i wniosek jeden, PZU źle kampanię skonstruowało. Zamiast wariatów powinno być "STOP Niedzielnym kierowcom!!!" "STOP kapelusznikom!!!" - dzisiaj przypuszczono na mojego szuwarka 3 nieudane ataki - nieudane bo miałem miejsce i zjechałem - a były to najordynarniejsze wymuszenia pierwszeństwa przy wjeździe na rondo i na skrzyżowaniach - ręce opadają. Już dano takie zagęszczenia bezmyślności na drodze nie widziałem jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ktos z forum wczoraj pomykal STI na Opolskiej w okolicach Mackiewicza w kierunku Conrada ok. godz 14, to musze pokrzyczec :evil: Bardzo nieladnie ten ktos robil - skakal z pasa na pas, wpychal sie gdzie sie da i to wszystko bez kierunkowskazu :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może twój kumpel jest gejem :twisted:

 

Apropos busów i ich ojców prowadzących, ostatnio wyprzedził mnie taki jeden i się uczepił jakiegoś z przodu autka któe chciał wyprzedzić ale akurat cały czas z przeciwka coś jechało.

Jak skończyło jechać to facet ku mojemu przerażeniu (jechałem z żonką i dziećmi) zaczął wyprzedzać pod górkę - nie było widać absolutnie co za górką, a pobocze było mniej niż na pół auta. Zwolniłem natychmiast żeby nie brać udziału ze spotkaniem tego co się tam mogło stać. Bus wyprzedził dosłownie na szczycie górki, jakby tam co było to masakra nieunikniona. No ale miał szczęście tylko ciekawe ile mu go jeszcze zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kabluję na Policję, ale przed chwilą to zrobiłem.

 

Siedzę w domu przy kompie, pracuję ( 8) ...też :wink: ), a za oknem... Wąska, prawie osiedlowa uliczka. Chodniki wąskie - odcinkami brak. W pobliżu szkoła i szpital, położniczy zresztą. Co niektórzy forumowicze znają topografię - no, nie jest to idealne miejsce do sportu samochodowego.

A na uliczce dwa szpachloadetty (dokładnie kadett plus szpachloastra) robią sobie streetracing. Stają równolegle, koło siebie - po czym rwą uliczką burta w burtę, ile się da.

 

Pojechali trzy razy. Czwartego nie zdązyli... bo, o dziwo, przyjechał radiowóz :shock:

 

Wyjątkowo dobrze się czuję jako kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kabluję na Policję, ale przed chwilą to zrobiłem.

 

Siedzę w domu przy kompie, pracuję ( 8) ...też :wink: ), a za oknem... Wąska, prawie osiedlowa uliczka. Chodniki wąskie - odcinkami brak. W pobliżu szkoła i szpital, położniczy zresztą. Co niektórzy forumowicze znają topografię - no, nie jest to idealne miejsce do sportu samochodowego.

A na uliczce dwa szpachloadetty (dokładnie kadett plus szpachloastra) robią sobie streetracing. Stają równolegle, koło siebie - po czym rwą uliczką burta w burtę, ile się da.

 

Pojechali trzy razy. Czwartego nie zdązyli... bo, o dziwo, przyjechał radiowóz :shock:

 

Wyjątkowo dobrze się czuję jako kabel.

 

Może jakiemuś dziecku uratowałes życie :!:

I nie chodzi mi tylko o kierowców szpachlowozów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...