Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko szefowi MW nie powiedzcie, bo mnie wyrzuci :(...

 

;).

 

 

P.S. Zaraz założę inne konto i opiszę ten przypadek:

 

"Jadę sobie swoim golfikiem po E4. Nagle patrzę na wskazówkę od paliwa... :shock: Prawie pusto! Patrzę, jest stacja po lewej stronie... Wprawdzie ciągła, ale co tam! Zjadę! Rozglądam się... Patrzę w prawe lusterko* (zauważam znak, że następna stacja jest za 500 m, ba, nawet ją widzę, ale skoro już zacząłem skręcać), patrzę w lewe lusterko*, hamulec (!), kierunkowskaz i zjeżdżam.. A tu nagle, jak jakiś debil niebieską kią kombi nie zacznie na mnie trąbić, świecić światłami. Więc dałem po gazie i zjechałem na tą stację, żeby se nie myślał, że silnika nie mam, o! A on się musiał pakować między dwa TIRy, hehehe, będzie mi jakimś koreańczykiem do mojego golfiego podskakiwał!"

 

:twisted:

 

 

________________________

 

* - niepotrzebne skreślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany Owoc jeździ na pamięć. "A gdyby tu tak przedszkole było w przyszłości i wasz synek mały, w przyszłości, tędy przechodził... I nie mówcie mi, że nie możecie mieć synka, bo zawsze możecie mieć!" (sprawdzić, czy nie ksiądz...)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby doszło do kolizji niestety wina była by po obu stronach, Twoja, ze nie upewniłeś sie, ze nic nie jedzie, gościa w SC, że wyprzedzał auto po lewej stronie skręcające w lewo.

 

Z tym, ze nie koniecznie ;-)

 

Zalezy w ktorym miejscu bylby dzwon... jezeli w przod samochodu - wina Macka, jezeli w bok - mozliwa wina obustronna, jezeli w tyl - wina Seicenta... Bylem przy takiej sytuacji i tak to tlumaczyli :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zauważyłem, że od kiedy jeżdżę imprezą ... wszyscy chcą się ze mną ścigać ... i są bardzo zdziwieni że ja ich ignoruję....

\coś w tym jest .... najczęściej golfy albo meganki coupe ...... ciekawe czemu ?? :-)

...wracałem w weekend znad morza i miałem ubaw przez całą drogę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zauważyłem, że od kiedy jeżdżę imprezą ... wszyscy chcą się ze mną ścigać ... i są bardzo zdziwieni że ja ich ignoruję....

\coś w tym jest .... najczęściej golfy albo meganki coupe ...... ciekawe czemu ?? :-)

...wracałem w weekend znad morza i miałem ubaw przez całą drogę ....

 

no to masz szczescie :oops: ze mna nikt sie nie chce scigac ... podpuszczam motory bo inaczej nuda na miescie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pozdrowić (o ile jeszcze żyje) pana w VW passacie któremu o mało nie zrobiłem z czterech liter garażu. Była ciemna mglista noc padał deszcz, okolice miedzianej góry, zero ruchu gdy on sobie radośnie podróżował z prędkością osiąganą bez problemu przez Marcina Urbasia, bez świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz szczescie :oops: ze mna nikt sie nie chce scigac ... podpuszczam motory bo inaczej nuda na miescie :wink:

 

bo masz nowsze i szybsze auko, ja moim szuwarkiem GL '96 nawet nie podskakuje motocylkistom,

chociaż .... czasami ..... np. dzisiaj .... wracając z pracy .... hmm ....

później "udaję że niby odpuszczam" " :) i rozjeżdżamy się z uśmiechem .... :D

 

I ZABAWA TRWA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zauważyłem, że od kiedy jeżdżę imprezą ... wszyscy chcą się ze mną ścigać ... i są bardzo zdziwieni że ja ich ignoruję....

\coś w tym jest .... najczęściej golfy albo meganki coupe ...... ciekawe czemu ?? :-)

...wracałem w weekend znad morza i miałem ubaw przez całą drogę ....

 

no to masz szczescie :oops: ze mna nikt sie nie chce scigac ... podpuszczam motory bo inaczej nuda na miescie :wink:

 

Mam to samo.... pozostaje tylko czasem motor pogonić.....

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS ma teoretycznie seryjnego, a objeżdża estiaje, nawet te z PPP i US-Spec'e
tego to nie kumam , mogłbyś wyjaśnić :?: :D

 

Bo dobry pilot to i na wrotach od stodoły poleci :twisted: , jak mawiał przed wojną pułkownik Kossowski, a po latach powtórzył za nim minister Komorowski.

 

PS. OGS... Jakie to uczucie, kiedy plotkują na Twój temat w wątku "cham na drodze"...? :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS ma teoretycznie seryjnego, a objeżdża estiaje, nawet te z PPP i US-Spec'e
tego to nie kumam , mogłbyś wyjaśnić :?: :D

 

Tego to nikt nie kuma :wink: nawet ja :roll:

 

PS. OGS... Jakie to uczucie, kiedy plotkują na Twój temat w wątku "cham na drodze"...? :mrgreen: :wink:

 

W jedym watku cham, w drugim kozaczek i madafaka - pozwalaja sobie... ale do czasu :twisted:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...