Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

po jednym piwie mozna do 0,5 promila jak w wiekszosci EU ale jak jest jakis wypadek to i tak za to odpowiadasz.

W Polsce niby nie moza a ile lapia na weekendy ?

Nie zapominajamy w GB 0,8

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak zdecydowana reakcje polskiej policji - brawa! :)

 

Nie wiem czy jest się czym chwalić. 5 gości przeszkadza sobie w wyciągnięciu jednego tumana z auta. Akcja z rozbijaniem szyby to już kompromitacja :facepalm:

Szkoda, że nie pobiegli do sklepu po młotek i to koniecznie w dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę błędów można faktycznie zauważyć, ale nie szukajmy na siłę. Akcja skuteczna, chyba jedno z nielicznych kontaktowych zatrzymań polskiej policji, też muszą się tego nauczyć. Dla mnie brawo, a do pełnego szczęścia - wyciągnąć wnioski co było nie tak i wyeliminować błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Adam12, dokladnie tak jak pisze @@sjak. Latwo krytykowac ogladajac na monitorze. Prawda jest, ze nie zdarza sie cos takiego na codzien (jak w USA...?) i nalezy sie po prostu respekt, ze zdecydowali sie wkroczyc w momencie, gdy gosc po prostu sprawial olbrzymie zagrozenie (mam cicha nadzieje, ze skoro poscig trwal 25km to przez poprzednie nie jechal podobnie, bo wtedy by sobie jednak zostawili za duzo czasu na wkroczenie do akcji...) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z nielicznych kontaktowych zatrzymań polskiej policji, też muszą się tego nauczyć

 

no tak. W sumie nie ma co się dziwić, że chłopaki nie umieją wykonywać swojego zawodu i muszą się uczyć podstaw.

Szkoda, że mój szef jakoś tego nie potrafi zrozumieć. :)

 

 

 

Latwo krytykowac ogladajac na monitorze.

 

ja nie krytykuję tylko stwierdzam fakty. Chwalenie, że zrobili coś co powinno być ich podstawową umiejętnością lekko mnie dziwi. No ale może macie racje. Za dużo wymagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chwalenie, że zrobili coś co powinno być ich podstawową umiejętnością lekko mnie dziwi. No ale może macie racje. Za dużo wymagam.

 

a ile razy sie to zdarza w Polsce, ze ktos urzadza taki poscig przez miasto? Ostatni raz jak pamietam cos podobnego, to bylo 5 lat temu i skonczylo sie tym, ze rozbito kilka radiowozow, a delikwent i tak uciekl. :) Wszystko kwestia punktu odniesienia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak zdecydowana reakcje polskiej policji - brawa! :)

 

Nie wiem czy jest się czym chwalić. 5 gości przeszkadza sobie w wyciągnięciu jednego tumana z auta. Akcja z rozbijaniem szyby to już kompromitacja :facepalm:

Szkoda, że nie pobiegli do sklepu po młotek i to koniecznie w dwóch.

 

 

 

Nasza wielka policja dopadła zmasowanym atakiem jakiegoś napitego (jak przypuszczam) kolesia w skodzie, ale sukces... W tym są mocni, bo prawdziwych bandziorów boją się w ogóle tykać

 

Jak zwykle malkontenci..

Jedyne zastrzeżenie że gonili go tak długo (25km) co pewnie powodowało zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza wielka policja dopadła zmasowanym atakiem jakiegoś napitego (jak przypuszczam) kolesia w skodzie, ale sukces... W tym są mocni, bo prawdziwych bandziorów boją się w ogóle tykać

 

Nie wiem co chciałeś powiedzieć, ale akurat ten koleś był trzeźwy.

Mnie akcja się podobała. Myślę, że inni też w przyszłości nie cofną się przed siłowym zatrzymaniem gnoja.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nasza wielka policja dopadła zmasowanym atakiem jakiegoś napitego (jak przypuszczam) kolesia w skodzie, ale sukces... W tym są mocni, bo prawdziwych bandziorów boją się w ogóle tykać

 

Nie wiem co chciałeś powiedzieć, ale akurat ten koleś był trzeźwy.

Mnie akcja się podobała. Myślę, że inni też w przyszłości nie cofną się przed siłowym zatrzymaniem gnoja.

 

 

Nie wiem czemu uciekał, więc założyłem, że może pijany był? Prawdziwy bandzior chyba by Skodą nie uciekał, tylko czymś porządnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja może nie perfekcyjna, ale ważne, że zakończona powodzeniem. Mnie jednak ciekawi inny aspekt - jak taką Fabią, być może 1.2 można uciekać 25 kilometrów? To jakiś pościg o kropelce był? :P

 

to że zakończyła się powodzeniem a nie tragedią np. tej kobiety na przejściu to już nie była zasługa panów policjantów tylko szczęścia. Brakło ok. metra i byłaby tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...