Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Norweski_Pacjent napisał:


 

 


Nie, tylko przód. mai70 pro

O i jak zadowolony jesteś? Myślałem właśnie o takiej bo ponoć dobrze nagrywa i całkiem całkiem radzi sobie w nocy, prawda to? Jak podłączałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i jak zadowolony jesteś? Myślałem właśnie o takiej bo ponoć dobrze nagrywa i całkiem całkiem radzi sobie w nocy, prawda to? Jak podłączałeś?
Dopiero dzisiaj podłączyłem, więc się nie wypowiem. Nagrałem jedno wideo i zasymulowałem stłuczkę parkingową. Nagrania w dzień są bardzo ładne, kolory mocno przejaskrawione ale obraz jest super wyraźny, a sprawdzałem na średnich ustawieniach. Pod tym względem miazga. Jutro będę jeździł autostradą, to sprawdzę bajery z line assistance i collision warning. Właśnie najbardziej ciekawe jestem nocnych nagrań, bo tam wychodzi jaka kamera jest dobra. Teraz nie będę miał mocy polarnych, więc pewnie się tak nie przyda, ale podobno jest dobrze.

Co do instalacji, to tutaj opisałem dość szczegółowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Norweski_Pacjent napisał:

Dopiero dzisiaj podłączyłem, więc się nie wypowiem. Nagrałem jedno wideo i zasymulowałem stłuczkę parkingową. Nagrania w dzień są bardzo ładne, kolory mocno przejaskrawione ale obraz jest super wyraźny, a sprawdzałem na średnich ustawieniach. Pod tym względem miazga. Jutro będę jeździł autostradą, to sprawdzę bajery z line assistance i collision warning. Właśnie najbardziej ciekawe jestem nocnych nagrań, bo tam wychodzi jaka kamera jest dobra. Teraz nie będę miał mocy polarnych, więc pewnie się tak nie przyda, ale podobno jest dobrze.

Co do instalacji, to tutaj opisałem dość szczegółowo.

Dzięki piękne, jak coś będziesz wiedział więcej to daj mi znać, masz wersję z GPS'em?

 

Przeczytałem relację z montażu, wiem wszystko, czekam na opinie z użytkowania:D

Edytowane przez aplam13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy stanie licznika

20200423_200826.thumb.jpg.3589add3b5a921031e3ffde0236128fc.jpg

 

uzupełniłem olej ENEOS 5W30. Dolewki było 0,25l, zatem niewiele. Czyli od ostatniego przeglądu, a był  przy 89k km dodałem już  1l. Wszystko w normie.

Czekam zatem przeglądu przy 105k km. I albo osiągnę ten stan do wakacji albo dokonam tak czy siak przeglądu przed lipcowym wyjazdem dla mego spokoju i komfortu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2020 o 01:23, hvdy napisał:

 

Niby wydajny, ale dołączony spryskiwacz nie za bardzo rozpyla, a bardziej strumieniem psika i trzeba go dużo zużyć żeby całe felgi pokryć. Próbowałem już kilku i chyba jest po prostu za gęsty :wacko:

Ok, już chyba wiem w czym rzecz, bo tak samo mi wczoraj "psikał". Rusz dysze o 90 stopni w drugą stronę, są dwa ustawienia "spray" i "stream" ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MDsuperstar napisał:

Ok, już chyba wiem w czym rzecz, bo tak samo mi wczoraj "psikał". Rusz dysze o 90 stopni w drugą stronę, są dwa ustawienia "spray" i "stream" ;)

 

Przetestuję, ale nie wiem czy znajdę ten atomizer, bo zmieniałem już sto razy :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Norweski_Pacjent napisał:

Popełniłem #wiejskitunning

Wjechały fioletowe (różowe?) żarówki led zamiast oryginałów.

Może i siara ale mi się podoba (✷‿✷)09452f77e11a8df9a1d4f8d5d7d4c136.jpgf2c1dfd4b1962fa5e440d6f685b55600.jpg

Z pewnością coś innego, taki... No inny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...