Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MDsuperstar napisał:

Zrobiłem też sobie R205.

@Tommi1 miałeś rację, że z tym klejem jest robota ;)

 

 

Hola hola mości Panie....

Jeszcze brakuje parę detali ;), na razie to poszedłeś jak właścicel E36  316i naklejając tylko emblematy z M'ki :biglol: (taki żarcik)

 

Co do kleju, skórkowańcy skośnookie skąd taki dorwali... Nie wiem, ale jego elastyczność po 10 latach na aucie jest niesamowita...

 

P.S. to jeszcze parę szczegółów, amorki+sprężyny, IC spray i będziesz coraz bliżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosaskc napisał:

Więcej szczegółów poproszę! Na moim białasie czarna wstawka siądzie ładnie.

Masz parę opcji, pierwsza cziński market alle tanio ;), druga zamówić z pewnej dzapańskiej strony (co uczyniłem ja), amerykańskie alletanio ;) albo zamowic przez ASO (akurat ta opcja nie wiem czy się sprawdzi) poszukam fot z numerami OEM to wstawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewemarkam napisał:

A gdzie film z dźwiękiem?

Dzisiaj sam jeździłem ,jutro przy pomocy drugiej osoby coś nagram :) Ale ogólnie bajka ,bulgocze aż miło , teraz się cudownie przed światłami schodzi z biegów  i te 2,5 -3,5 tys piknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tommi1 napisał:

P.S. to jeszcze parę szczegółów, amorki+sprężyny, IC spray i będziesz coraz bliżej...

Wiem, ale poprzestaję na emblemacie :biglol:

 

U mnie po 12 latach - świetny klej.

2 godziny temu, rosaskc napisał:

Więcej szczegółów poproszę!

Zaraz Ci link wyślę

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, yaroz napisał:

Założyłem nowe oryginalne poszycia foteli, które wczesniej kupiłem. Narazie fotel pasażera, ale kierowcy i tylna kanapa czekają w kolejce :D

 

Przed

 

IMG_20200430_185929_HDR.jpg

IMG_20200430_185939_HDR.jpg

 

Po

 

IMG_20200501_085701_HDR.jpg

IMG_20200501_094140_HDR.jpg

Duży problem ściągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąć może nie ale potem zakładanie to jest udręka. Obowiązkowe długie szpiczaste kombinerki i płaski śrubokręt do rozciągania takich kółeczek trzymających pręty naciągające tapicerkę. Robiłem to pierwszy raz w życiu i zajęło mi to 5godz.

Palce bolą jak diabli, a i łaciny człowiek sobie trochę przypomniał :biglol:

Edytowane przez yaroz
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kółeczka można łatwo rozgiąć długimi szczypcami "elektrycznymi", chwytasz za koniec i przeginasz w bok :) Fakt że paluchy i tak bolą, przerabiałem to jak wkładałęm maty grzewcze do foteli. Na tyle jest to wredne że od roku mam tylko jeden fotel z przodu zrobiony. A drugi komplet czeka na montaż.

A jeśli się zagubią to śmiało można użyć z drutu miedzianego 1,5mm2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskładałem i zamontowałem grill. Próbowałem plastidipem Motipa, ale nie byłem zadowolony (pewnie moja wina, bo wyszła mi taka jakby struktura). Niestety nie chciało się tak ładnie zerwać, także wyczyszczenie grilla po plastidipie to była masakra, nie polecam.

Ostatecznie polakierowane tradycyjnie, podkład plus lakier. Sama siatka poszła w proszek, ale tu też nie obyło się bez przygód. Zaczęło się od znaczka, skończyło na odnowieniu całości, w sumie mi się podoba :D

IMAG6978.thumb.jpg.676b9b8ee0bb901337d5a88e47e84001.jpg

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, raci napisał:

Poskładałem i zamontowałem grill. Próbowałem plastidipem Motipa, ale nie byłem zadowolony (pewnie moja wina, bo wyszła mi taka jakby struktura). Niestety nie chciało się tak ładnie zerwać, także wyczyszczenie grilla po plastidipie to była masakra, nie polecam.

Ostatecznie polakierowane tradycyjnie, podkład plus lakier. Sama siatka poszła w proszek, ale tu też nie obyło się bez przygód. Zaczęło się od znaczka, skończyło na odnowieniu całości, w sumie mi się podoba :D

IMAG6978.thumb.jpg.676b9b8ee0bb901337d5a88e47e84001.jpg

Znaczek skąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Norweski_Pacjent napisał:

Dowiedziałem się, że Dziadek potrzebuje nowej wycieraczki na tył.da06285bea1f755e851536f037566e8b.jpg

Moja wygląda okej, ale wiecznie hałasuje. Jakbyś miał chwilkę rozebrać swoją i powiedzieć gdzie są jakie podkładki....? Może by przestała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...