Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, raci napisał:

@Panzerpferd Wygląda zacnie, czym lakierowałeś? Podkład do plastików i na to lakier? Też się zabieram za malowanie atarpy, ale skusiłem się na jakiś wynalazek motipa, który kładzie się niby bezpośrenio na przeszliwowany plastik i sam nie wiem, czy to dobry wybór?

Nie wiem, nie znam się :biglol:

Oto instrukcja, jaką zapisałem po rozmowie z @aplam13:
1. Zmatowić plastik włókniną 360
2. Odtłuścić plastik zmywaczem silikonu i szmatką bezsyfową
3. Nałożyć lakier strukturalny 820 (bliżej większy baranek, dalej mniejszy - tak za trzy warstwy)
https://klakiernik.pl/lakiery-strukturalne-do-plastiku/lakier-strukturalny-do-plastiku-dinitrol-820-spray-400-ml.html
4. Przetrzeć włókniną 1500
5. Nałożyć lakier MOTIP – tak ze dwie warstwy
https://klakiernik.pl/lakiery-samochodowe-spray/lakier-samochodowy-w-sprayu-motip-czarny-mat-500-ml.html

 

11 minut temu, Norweski_Pacjent napisał:

@Panzerpferd a co to takiego


Słupek na zegary: temp. spalin, temp. oleju i doładowanie turbo/ ciśnienie w dolocie


 

zegary.jpg

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 3
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaro napisał:
3 godziny temu, Panzerpferd napisał:
Ja i tak ślepy jestem :biglol:
Idzie się przyzwyczaić, teraz nie przełożył bym ich gdzie indziej 

A z czego słupek brałeś? Impreza GD? I co to za, szary materiał na nim, Twoja robota?

To poprzedni właściciel, @sender3. Zobaczę w dokumentacji, może coś znajdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, koziolek napisał:

Z lekkim dreszczykiem umyłem forka na myjceemoji44.png
Strach jak łapiąemoji41.png

Taptane Tapatalkiem
 

bez kitu! tez dzis mylem i czulem sie jak bym szluga pod szkola palil w przyczajce czy dyra nie wyskoczy zza winkla 

Edytowane przez FilipeK
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Panzerpferd napisał:

To poprzedni właściciel, @sender3. Zobaczę w dokumentacji, może coś znajdę :D

 

Dawno to było ale tak z pamięci...

1) Słupek oryginalny z Forka

2) Obudowa na zegary z alledrogo

3) Całość przekazana na ok 2 dni robocze do punktu który zajmuje się flok'owaniem (natryskowo nakładany zamsz czy jakoś tak ;p)

 

Adresu ani nazwy firmy już nie pamiętam - było to gdzieś w okolicach ronda przy wjeździe na lotnisko Okęcie od Żwirki. 

Było to dawno (2012r) i koszt o ile dobrze pamiętam ok 250 za flokowanie, ok 100 za obudowę zegarów, montaż za 0zł bo zrobiony samemu ;)

Zostały do tego jeszcze zegary, ale to już temat rzeka i podejrzewam że od tamtego czasu mogło się sporo zmienić na rynku i w cenach. Ja kupowałem przez alledrogo od miłego gościa w Kobyłce (dabtuner.pl - z tego co widzę dalej tym handluje).

 

Mam nadzieję, że powyżej było mało lokowania produktu... ale może się komuś ta wiedza przyda ;)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sender3 napisał:

 

Dawno to było ale tak z pamięci...

1) Słupek oryginalny z Forka

2) Obudowa na zegary z alledrogo

3) Całość przekazana na ok 2 dni robocze do punktu który zajmuje się flok'owaniem (natryskowo nakładany zamsz czy jakoś tak ;p)

 

Adresu ani nazwy firmy już nie pamiętam - było to gdzieś w okolicach ronda przy wjeździe na lotnisko Okęcie od Żwirki. 

Było to dawno (2012r) i koszt o ile dobrze pamiętam ok 250 za flokowanie, ok 100 za obudowę zegarów, montaż za 0zł bo zrobiony samemu ;)

Zostały do tego jeszcze zegary, ale to już temat rzeka i podejrzewam że od tamtego czasu mogło się sporo zmienić na rynku i w cenach. Ja kupowałem przez alledrogo od miłego gościa w Kobyłce (dabtuner.pl - z tego co widzę dalej tym handluje).

 

Mam nadzieję, że powyżej było mało lokowania produktu... ale może się komuś ta wiedza przyda ;)

Czyli rzeźba jednak, no nic, dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Amnes napisał:

To tera zamów jeszcze zestaw do polerki reflektorów + lakier 2k :D Wprawa już jest a lampy takie żółte... :D

Dokładnie to mam w planach, ale na spokojnie. Budżet ostatnio napięty :P

 

  

14 godzin temu, sender3 napisał:

Zostały do tego jeszcze zegary, ale to już temat rzeka i podejrzewam że od tamtego czasu mogło się sporo zmienić na rynku i w cenach. Ja kupowałem przez alledrogo od miłego gościa w Kobyłce (dabtuner.pl - z tego co widzę dalej tym handluje).

Prawda, facet wciąż sprzedaje, kupowałem ostatnio od niego czujnik do zegara turbo bo stary padł.

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...