Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, jacekw napisał:

 

Dostałem na gwiazdkę parę specyfików do auta i wczoraj przypadkiem je znalazłem ;) To chyba akurat było sonaxa. Na pewno wyglądają lepiej niż przed, choć żaden ze mnie artysta detailingowy ;)

Ja zazwyczaj do podszybia używam takiego żelu co do opon, długo się trzyma i nie łapie kurzu tak bardzo a o dziwo z szarego od słońca robi się czerń;)

Jak masz fotkę podszybia to podeślij, ja spróbuję też zrobić jak wygląda od piątku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacekw napisał:

 

Uee, no u Ciebie to profeska. Ja mam dwie lewe ręce ;p

Gdzie tam, ogólnie polecam wetrzeć i po paru minutach przetrzeć mikrofibrą żeby nie zostały smugi po aplikacji, w sumie nie pomyślałem a też mogłem zdjąć wycieraczki wygodniej by było:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacekw napisał:

Przy następnej warstwie przetrę, dzięki. Ja musiałem zdjąć wycieraczki, bo aplikator sonaxa jest dość duży. W ogóle, chyba w paru miejscach bez pędzla się nie obejdzie. Albo jakiejś mini gąbki.

Ja polecam w ciężej dostępnych miejscach zmywak - gąbka z jednej strony miękka a z drugiej jakby filc, dociąć odpowiednio i idealne do takiej roboty:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rześki napisał:

Szkoda że nie mialem takiego żelu pod ręką bo dzisiaj ściągałem wycieraczki do malowania. A gąbki kupujesz w biedronce 10-cio pak emoji23.png75358d8438520ad12d7e90b7f8b08e7d.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Na co się zdecydowałeś połysk czy mat czy półmat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rześki napisał:

dzisiaj ściągałem wycieraczki do malowania.

 

Też muszę o tym pomyśleć.

 

5 minut temu, aplam13 napisał:

Na co się zdecydowałeś połysk czy mat czy półmat?

 

Właśnie, bo na zdjęciu się błyszczą, ale może jeszcze mokre?

 

2 minuty temu, aplam13 napisał:

gąbki kupujesz w biedronce 10-cio pak emoji23.png

E, ja kupuję po 20 nawet, bo często zmieniamy. Ale czasami się kończą :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku robiłem na matowy, ale chyba lepszy byłby półmat, chętnie zobaczyłbym połysk jak wygląda na samochodzie, a nie chciałem żeby odbłyski były z nich coby nie denerwowały
W oryginale były matowe, ale też mnie kusi zrobić w połysku. Może psiknę w tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co się zdecydowałeś połysk czy mat czy półmat?
A mialem jakas puszke czarny połysk a na foto jeszcze mokre. Aha na szybie macie punkty odniesienia do poprawnego ustawienia

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacekw napisał:

Ja ustawiłem właśnie wg podgrzewania...
Oczywiście dopiero za drugim razem, kiedy zorientowalem się, że są w jakiejś dziwnej pozycji emoji14.png

Ja sobie taśmę naklejam papierową pod wycieraczką na szybę żeby w to samo miejsce na wieloklinie trafić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o podgrzewanie miejsc spoczynku czy jakieś inne? Serio pytam, bo nie zauważyłem:oops:
Ja nie mam podgrzewania ale sa znaki w postaci kropek i do nich ustawiałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2020 o 01:23, hvdy napisał:

 

Niby wydajny, ale dołączony spryskiwacz nie za bardzo rozpyla, a bardziej strumieniem psika i trzeba go dużo zużyć żeby całe felgi pokryć. Próbowałem już kilku i chyba jest po prostu za gęsty :wacko:

 

Vampire? Vampire Light? Vampire Liquid?  bo sa chyba trzy (albo przynajmniej trzy?) wersje tego produktu :)

Liquid sie fajnie naklada, natomiast np Light jest w postaci zelowej, nie rozpyla i nie splywa i przydaje sie miejscowo.

 

W dniu 21.04.2020 o 09:20, MDsuperstar napisał:

Umyłem i przy okazji polecam ADBL Vampire Liquid do mycia felg.

Bardzo dobra wydajność i świetnie doczyszcza.

 

O ile felgi nie sa na aucie to ok, ale do regularnego mycia na aucie, wg mojej najlepszej wiedzy, slabo sie nadaje (chociaz domywa swietnie), wiecej np https://kosmetykaaut.pl/topic/15947-środek-do-mycia-felg-z-inhibitorem-korozji/

 

pozdr

P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...