Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, pianchi napisał:

Dziś uprałem spodnie z kluczykiem do mojego Subaraka:krecka_dostal:

Ja tak zrobiłem nad morzem 600km dalej od zapasowego kluczyka :D na szczęście miałem sprawna uszczelkę w kluczu wypranym, ładnie pachniał po wypraniu chociaż w trakcie prania nie było mi wesoło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radek311989 napisał:

Stelaż jakoś demontuje się od siedziska?

Też się bawiłem z rudą, wyciągnąłem fotele i najprościej było je obrócić do góry nogami niż demontować stelaż:D nie twierdze że się nie da ale nie widziałem sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Stelaż jakoś demontuje się od siedziska?


Tak. Można, a nawet lepiej tak zrobić. Ułatwi to pracę nad elementem. Ja tego nie zrobiłem, bo fotel kierowcy ma jeden śrubunek T-40 albo T-50, a ja nie miałem takiego pod ręką. Ogólnie uważam, że nie da się tego zrobić dobrze bez piaskowania. U mnie wżery były na tyle duże, że nie udało się usunąć wszystkiego w 100%
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ewemarkam napisał:

Szkoda że teraz ale leży mi parę nalepek jeszcze. Myślałem że będzie większy popyt, znajomy mi wyciął ich więcej ale odzewu nie ma :)

 

 

Znam Twoją ofertę ale "las" chodził za mną od dawna. Naklejki leżały od jesieni i czekałem na odpowiednią aurę do klejenia.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2020 o 18:06, Radosław De napisał:

Ja tak zrobiłem nad morzem 600km dalej od zapasowego kluczyka :D na szczęście miałem sprawna uszczelkę w kluczu wypranym, ładnie pachniał po wypraniu chociaż w trakcie prania nie było mi wesoło :)

Ja na szybko rozkręciłem, na baterii byłą woda, ale na pół godziny pracy na ciepło suszarki i poszedłem sprawdzić czy da rade.

Dał od razu tak jak by si nic nie stało, pewnie miałem szczęście, że nastawiłem na 40 stopni hahahahah:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem :)
Wczoraj po raz pierwszy w życiu pobawiłem się w lakiernika. Jestem zachwycony efektem.

Atrapa chłodnicy i wlot powietrza pozbyły się niecharakternych srebrzeń.

CZARNA CZERŃ!

A to dopiero początek przygody :P

 

@aplam13 - dzięki za profesjonalne rady dla totalnego nooba. 
Wszystkim zaś polecam sklep KLAKIERNIK.PL w którym to właśnie pracuje mój dobrodziej.

Megadzięki i do zobaczenia kiedyś na, w południowej Polsce, świnek wypasaniu :drinks: 

prosiaq.jpg

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 7
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem 
Wczoraj po raz pierwszy w życiu pobawiłem się w lakiernika. Jestem zachwycony efektem.
Atrapa chłodnicy i wlot powietrza pozbyły się niecharakternych srebrzeń.
A to dopiero początek przygody 
 
@aplam13 - dzięki za profesjonalne rady dla totalnego nooba. 
Wszystkim zaś polecam sklep KLAKIERNIK.PL w którym to właśnie pracuje mój dobrodziej.
Megadzięki i do zobaczenia kiedyś na, w południowej Polsce, świnek wypasaniu :drinks: 
prosiaq.thumb.jpg.b9a218de6214ef87d2332f347c48ba0a.jpg
Niczym szerszeń

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panzerpferd Wygląda zacnie, czym lakierowałeś? Podkład do plastików i na to lakier? Też się zabieram za malowanie atarpy, ale skusiłem się na jakiś wynalazek motipa, który kładzie się niby bezpośrenio na przeszliwowany plastik i sam nie wiem, czy to dobry wybór?

Edytowane przez raci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...