Skocz do zawartości

Wesołych Świąt :)


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Całej subarowej Braci (i Siostrom też) życzę błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia 2021 i szczęścia w Nowym 2022 Roku. Żeby był lepszy niż ten, co mija, bo przecież być może może takim być…

No i dziękuję za ten rok spędzony w Waszym towarzystwie. Było :thumbup: :thx:

  • Dzięki! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W offtopie już było ale że może nie wszyscy tam zaglądają tak często więc napiszę i tutaj: Spokojnych i radosnych świąt!!!

Dziękuję Wam za wiele usmiechów (często zdrowego śmiechu), cenne rady i dużo pozytywnej energii(choć nie zawsze- ale równowaga musi być:mrgreen:). 

Edytowane przez adamW202
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dałbym na głównej i w ogólnych (może więcej nas się uśmiechnie czytając) ale skoro jest tu to i JA pozwolę sobie podziękować za życzenia i życzyć nam wszystkim tego co sobie sami byśmy chcieli życzyć no i zdrowia przede wszystkim !!!  

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot Silesian pozdrawia ogólnopolską brać subarową.

U nas jest mała tradycja, którą o ile dobrze pamietam zapoczatkował Tomasz_555
Czyli wigilijny spot pt. "kochanie zapomniałem KARPIA, jade szybko subarakiem kupić moze coś zostało" :biglol:

Czasem ludzie wpadają tylko powiedzieć cześć,cześć i lecą, czasem pogaduchy trwają do oporu, do "za 10 minut jemy", póki ta żona nie orientuję się że coś jest nie tak :P
Spotkanie wigilijne jako najbardziej spontaniczne zazwyczaj jest najliczniejszym spotem roku. Jak widać ta magią świąt jednak istnieje ;)

w tym roku na uczestników czekały słodkie niespodzianki przygotowane przez Tomasza (STI) i Olusie (Subaru Pig). Frajda dziecia ktory moze zrobić pierniczki w kształcie "naszej świnki co mamy na aucie na lusterku" była bezcenna. Tomaszowi też należy sie pochwała, bo pierniczki wyglądały na ręcznie cięte (nie kojarze foremki auta ze wielkim spojlerem :P ) oraz lukrowane w różnych kolorach :thumbup:
Zachęcamy inne grupy lokalne do odgapiania tej tradycji lub zapraszamy do nas do Katowic ;)
Pozdrowienia!

IMG_6590.jpg.66ba6a82604ccb7b73be77ae5f3fc918.jpg

 

1998935246_pier(1).JPG.817c54f6768f017af500b531f76470dd.JPG

1759887470_pier(2).JPG.b386287e1ab1d057fd163fdf65eb7ec1.JPG

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Późno,ale jest  chwilka coś napisać Jak widzicie -jeśli chodzi o Forum - w tym roku dostałem życzenia - tylko od Agi. Dziękuję .Pamiętała.

Wystarczają mi całkowicie:). A wszystkim życzę miłej końcówki Świąt i żebyście byli zdrowi i wasze subaru też w roku 2023.:)

W dniu 24.12.2022 o 23:25, Aga napisał(a):
W dniu 24.12.2021 o 14:30, radekk napisał(a):

Ciekawe czy w Wigilię nawet moderatorzy przemówią ludzkim głosem:mrgreen:

Za jakieś pół godziny 

Ja od dawna wiem,że moderator też człowiek....:)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...