Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla "mocno opalonego" kierowcy granatowego Jag-a na dyplomatycznych numerach i z kierownica z niewlasciwej strony, ktory pomimo paskudnej mzawki otworzyl okno, zeby poinformowac mnie ze tu cytat: "You've got a beautiful car" i tu nastapil wielki bialy usmiech. :mrgreen: Po chwili jeden z moich pasazerow z powazna mina zapytal, czy czesto "podrywaja" mnie murzyni w Jaguarach :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrowienia płyną dla Legacy combi oświniaczonej koło godziny 10tej o numerze rej... WSK 50K.. widzianej na Jana Pawla. Oraz wielkie pozdrowienia dla właściciela niebieskiej Imprezy :D z komisu w Blue City poziom -2. Dziękuje za poświęcenie mi czasu na obejrzenie pańskiej Subaryny i dania mi możliwości usiąść za sterami i posłuchać tego pięknego brzmienia.... Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam :D Buźka do tej pory mi się cieszy od ucha do ucha :grin:

 

Odpozdrawiam w imieniu swoim i mojej małolitrazowej WSKi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Gt-ka niebieski jasny metalic na blachach WD...... na dolinie służewickiej wczoraj (w niedziele) i wielkie pozdro dla maćka (czarny wrx'04), który okazało sie parkuje na tym samym parkingu co ja. Miło było pogadać i poznać. pozdro sąsiedzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce pieknego eSTIaja z charakterystyczna rejestracja WO MSA/MSR. Nie wiem czy to byl wlasciciel ....!!! Pojechalem za tym autkiem i co sie okazalo. Pracownicy myjni z tego centrum handlowego uzadzaja sobie pojezdzawki po miescie. Gdy to zobaczylem to nie moglem swoim oczom uwierzyc!!

Pisze o tym dlatego bysmy zwrocili uwage gdzie pozostawiamy swoje kochane wozidelka.

 

...a gdyby tak pracownik myjni rozbil auto.... :( Nawet nie chce o tym myslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dal kolegi z GT-eka srebrnego z napisem z boku chyba "Wiecej Mocy" spotkanego na poczyskiej rano koło salonu KIA a potem na Radzymińskiej przed OBI.heheh

 

A i jeszcze STI srebrnego na swiatłach koło trasy Toruńskiej koło Toyoty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiony w Hałcnowie pod kościołem... zielono czarny STI łezka z parapetem. Zdążyłem jeno spojżeć w oczy kierownikowi i on mnie. Ale wypas STI :cool: . Następny do pozdrowienia niebieska "łezka" mijana na drodze między Szczyrkiem, a Buczkowicami. Gdzieś koło 15:30.

 

W ogule ostatnio mijałem tyle subarynek ale żadna nie zwracała na mnie uwagi :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w dobrym miejscu, ale chciałem sie przywitac i pozdrowić wszystkich szczęsliwych użytkowników Subaru,

 

Witaj

:arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... start=6100

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w dobrym miejscu, ale chciałem sie przywitac i pozdrowić wszystkich szczęsliwych użytkowników Subaru,

 

Prawie dobry ;) W tym wątku pozdrawiamy tych, których spotkaliśmy na mieście/trasie/parkingu :)

 

Natomiast wątek, w którym nowi użytkownicy witają się ze stałymi bywalcami jest tutaj:

 

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

 

 

A ja pozdrawiam kierownika niebieskiego GTeka (chyba.. tylko z tyłu i boku widziałem), z którym miałem kiwkę wczoraj na Slężnej przy Orlenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...