Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kto do jasnej cholery staje regularnie na wiertniczej (w dół w strone wilanowa za TVN kilkaset metrów) srebrnym GT z ogromnym skrzydłem ?

 

Bracie - zajmujesz skutecznie połowę prawego pasa - codziennie jak parkujesz - w końcu ktoś Cię rąbnie w dupkę ;)

 

 

Kto to kto to ?

 

 

Codziennie mijam i się zastanawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika:

- białego kombi na blachach L** ze świniaczem na klapie - piątek po 20 skrzyżowanie ostrobramska/fieldorfa

A odpozdrawiam serdecznie. Zauważyłem, że tam sobie stoisz, jak już ruszałem na zielonym :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto do jasnej cholery staje regularnie na wiertniczej (w dół w strone wilanowa za TVN kilkaset metrów) srebrnym GT z ogromnym skrzydłem ?

 

Bracie - zajmujesz skutecznie połowę prawego pasa - codziennie jak parkujesz - w końcu ktoś Cię rąbnie w dupkę ;)

 

 

Kto to kto to ?

 

 

Codziennie mijam i się zastanawiam...

 

 

Uprzejmie donoszę, że to Kajzer.

Też mijam codziennie. :-)

 

Z tą dupką to nie przesadzaj, 2 pasy tam stykają żeby się do 50 rozwinąć, bo i tak chwilę dalej często stoją :-)

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrofionka dla kolegi w niebieskiej Imprezie STi (03-05) nr. rej: OOL........, z którym się spotkałem wczoraj (lub przed wczoraj) na skrzyzowaniu al.Jana Pawła II z ul.Popiełuszki w Czewie oraz dla niebieskiego GT widzianego przed dworcem PKS w Czewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro grupowe dla:

- pani w foresterze widziana w tunelu (Al.Solidarności) pod starym miastem bladym świtem - 9 rano :) Pani kierowniczka mnie zauważyła, ale ja strasznie zaspany nie zdążyłem nawet zamachać ;)

- WRX/STI stojące na Panieńskiej (widziałem z tramwaju jadącego po Al. Solidarności :)

- GT w barwach DaWoj tunel Al.Solidarności pod starym miastem- ok 12.15

- Forka turbo, czarnego chyba 03, na krzyżówce Żelazna/Solidarności ok 12.20

- STI buczące po Żelaznej ok 12.30

 

tyle porannych pozdrowień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla sympatycznej kierowniczki czerwonej Lancii Integrale z ktora sobie posyczelismy blow-offami po Pulawskiej ok 11:40, oraz dla niezliczonej ilosci Foresterow spotkanych, jak sie krecilem po miescie, zaden nie odmachal tradycyjnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie nazbieralo dzisiaj podczas krotkiej podróży z placu piłsudsiego do dawoja:

 

- nowe blue sti warczace na placu onym

- SAAB udajacy imprezę kombi zaparkowany w okolicach szpitala na ul marymonckiej

- impreza outback w Łomiankach

- i niezliczoną ilość subaraków wszelkiej maści i modeli które wiecznie sa zaparkowane w podziemnym parkingu pod Metropolitanem - ALE nie wypatrzyłem tam żadnej oświniaczonej co wydaje się dosyć ciekawe bo jest tam około 15 - 20 subaryn :?:

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam wszystkie spotkane do tej pory subaryny.

co prawda nie posiadam i posiadac nie zamierzam bo jestem z "tych drugich", ale szacun jest.

wiec jeszcze raz pozdrawiam z grafitowego peugeot 405 na bialych felgach, okolice wiatraczna>brudno>arkadia.

naklejek nie uzywam :) ale machac bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Xbike'a widzianego przed 14 na Rondzie Radosława, powiem krótko- ten samochód zrobił jak na razie na mnie największe wrażenie z pośród wszystkich Imprez jakie widziałem na bezdrożach naszego kraju, 3 drzwiowa buda+wygląd+odgłosy spod maski daje po prostu niesamowite wrażenie. Boski wózek :wink:

oraz pozdrowienia dla właściciela czarnego STi MY06 rej. WI widzianego ok. 14.30 na skrzyżowaniu Anielewicza z Jana Pawła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela czarnego Forestera turbo z którym wczoraj miałem przyjemność podróżować w kolumnie na trasie Rawa Maz. - Warszawa

 

Była kiwka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu zdziwieniu odmachał mi ostatnio kierowca OBKa na Puławskiej :wink:

To z pewnoscia jakis straszny i niebezpieczny szaleniec. Ja bym na Twoim miejscu uwazal... :twisted::mrgreen: :wink:

Pijesz do kogoś konkretnie :?: :evil: :roll: :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Forka (jakiegoś ciemnego) spotkanego ok 22.30 na Świętokrzyskiej koło Hektora (w którym podają cudowne koltety schabowe i świetną zupe cebulową ;) )

Strasznie dzika ta moja impreza w taką pogodę jak dziś wieczorem:) Nikt nie mógł mnie dojść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcą dzisiejszego teleturnieju jest.................... HOGI, który to (chyba) wyjeżdżał na Puławską jak od Fashion Housa na piętnaście siódma :wink:

To nie ja... :sad:

po co się przyznajesz, nawet nie wiesz jakie nagrody czekały :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...