Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam Panów z serwisu Subaru A.Koper, którzy dzisiaj szybko, sprawnie i bezboleśnie uporali się z moimi tylnymi łącznikami :grin:

 

Byłem również pod wrażeniem szybkiego uporania się z zielonym Forkiem, który przyjechał z wyciekiem oleju. Przy okazji pozdrawiam również jego Kierownika :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla dziesiątek Subaryn które mijałem dziś i wczoraj na trasie Łódź-Wrocław (i nazad :razz: ) oraz krążących po Wrocku. Z tych które utkwiły mi w pamięci:

- Niebieska Impreza GT z zajebistym wydechem wyjeżdżająca wczoraj z Shella na Ślężnej ok godz 17.

- Niebieska Impreza kombi skręcająca w Ślężną w okolicach wiaduktu

- Jasnego OBK z bagażnikiem dachowym który ambitnie wyprzedzał maruderów gdzieś koło Sycowa dziś parę minut po południu

- Dwa Forki 2.5 Turbo dziś ok 13 gdzieś w okolicach Wieruszowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozdrawiam. Chciałem dogonić rowerem, prawie się udało

Odpozdrawiam. Czy Ty stoisz gdzieś na rogatkach? Zawsze jak przyjeżdżam Subaru do Socho to mnie łapiesz :smile: :shock:

Kamerę zamontowałem przy wlocie do miasta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla wszystkich subarek widzianych wczoraj na trasie Wisła - Bielsko - Częstochowa między godziną 19 a 21... kilka legacy i foresterów :) bylo ciemno i syfiato na drodze więc o nr i kolorach nie ma co mowic nawet..

 

parking pod auchan w poczesnej k/czestochowy i pod tesco w czestochowie wczoraj w nocy byl cudowny :D DK1 tez niewiele brakowało do calkowitej bieli ;]

 

.. i jeszcze pozdrowienia dla wszystkich subaru przybyłych na ferie do Wisły i widzianych w ostatnim tygodniu..m.in. niebieska SI WRX/STI? rej.NOL####, forester rej. W##### kilkukrotnie zaparkowany przy piekarni "troszoka" w centrum i wiele innych widzianych na drogach Wisły i parkingach pod wyciagami.

 

pozdro, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE Pozdro dla wszystkich uczestników wczorajszego latania na dolnośląskim OSie, a zwłaszcza dla ekipy z Bielawy/Dzeirżoniowa za organizację i zaproszenie! Nie będę wymieniał z przecinka, bo było nas wieeeelu... Kto był, ten wie.. :cool: Do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników wszyskich subarynek napotkanych w dniach 26-31.01 w Szklarskiej Porębie. Zwłaszcza pozdrawiam właściciela pensionatu /w którym się zatrzymałem/ , a który na codzień podróżuje dość wiekowym Legasiem. W Szklarskiej jest zagłębie Justyn - widziałem cztery i wszystkie miejscowe :shock:

Dodatkowo pozdrawiam kierownika Imprezy RP..... Zaparkowanej przy Zielińskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika:

- niebieskiego STI - czwartek przed południem na nowaka-jeziorańskiego

- białego kombi na blachach L** ze świniaczem na klapie - piątek po 20 skrzyżowanie ostrobramska/fieldorfa

- MY08 (ciemny więc pewnie STI :wink:) - sobota po 18, wjazd na parking w promenadzie

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał R. - zagłębie justy, legasy, imprez i foresterów - w kazdym wieku - to jest w Wiśle i powiecie cieszyńskim :] do wyboru do koloru..- (Marek P. mówił że w powiecie jest ponad 1200 zarejestrowanych) - przy okazji pozdro dla wszystkich ich użytkowników :]

 

ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla laseczki (zony MBO) z OTB Diesla ;-) na budowlanych

pozdro dla laseczki (nalci) z Legacy od MBO co do OTB Diesla zatankowala benzyne :grin:

pozdro dal blekitnego kombi klasyka na tablicach OKR na niedzialkowskiego w Opolu

i pozdro dal tych co mnie widzieli a ja ich nie widzialem w Opolu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego i jego forka :wink: dostrzeżonego o 9:54 koło metra Racławicka.

 

Odpozdrawiam. :mrgreen:

 

Ja pozdrawiam Hogiego z którym się dziś widziałem i zapoznałem :grin:

Odpozdrawiam, miło było poznać. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...