Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

K1_Czarny ładnie to parkować na zakazie? :razz: :mrgreen:

1494b80e15adba5cmed.jpg

A do tego ktos sie przyznaje?

c132f89a699c96fbmed.jpg

 

pozdrawiam :wink:

 

Hahahaha :) No pięknie ustrzelona fota. To tam jest zakaz? :twisted::mrgreen:

 

A to niebieskie to kolegi Zacharego, ciągle nie ma konta na forum i jakos go namówic nie moge.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam również hemka - tyle razy widziałem jego Forestera XT (świnka, wydech supersprint - generalnie klasyka) na parkingu pod Hiltonem i dziś wreszcie udało nam się na siebie trafić na parkingu 8).

również miło było spotkać do następnego tym razem na bieżni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrowienia:

Kierownik srebrnego WRX-a kombi na WOS, za którym stałem w korku przed 8 na Górce Kiełbasianej :mrgreen: w Łomiankach.

Czarny poprzedni Forek ze świnką na tylnej klapie, którego widziałem w Burakowie wczoraj po 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolejno:

 

- nowego Forka widzianego dzisiaj po godzinie 13tej na moście Grota

 

- Sti widziane dzisiaj około 16tej na ul. Modlińskiej (jazda w kierunku Wa-wy) i następnie na Grocie

 

My jechaliśmy z żoną Forkiem.

W obu przypadkach była kiwka. Serdecznie pozdrawiam. :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam też forumowicza AllRad, którego Forestera miałem dzisiaj okazję oglądać. Jest piękny. :mrgreen: Gratuluję zakupu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolejno:

 

- nowego Forka widzianego dzisiaj po godzinie 13tej na moście Grota

 

..

 

My jechaliśmy z żoną Forkiem.

W obu przypadkach była kiwka. Serdecznie pozdrawiam. :mrgreen:

...

 

jeśli na lewym brzegu przed Wisłą, ciemnosrebrny - to ja.

:grin:

odpozdrawiam (czy jest emot machania ręką??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli na lewym brzegu przed Wisłą, ciemnosrebrny - to ja.

:grin:

odpozdrawiam (czy jest emot machania ręką??)

 

Chyba na prawym brzegu?

Może inaczej :wink: - my jechaliśmy w kierunku na Bródno. Nowy Forek któremu machaliśmy zjechał jakby przed wjazdem na most w dół na Wisłostradę (po stronie Żoliborza i ul. Gwiaździstej), a my pojechaliśmy dalej prosto na Grota i przez Wisłę.

 

Było machanie i trąbienie. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli na lewym brzegu przed Wisłą, ciemnosrebrny - to ja.

:grin:

odpozdrawiam (czy jest emot machania ręką??)

 

Chyba na prawym brzegu?

Może inaczej :wink: - my jechaliśmy w kierunku na Bródno. Nowy Forek któremu machaliśmy zjechał jakby przed wjazdem na most w dół na Wisłostradę (po stronie Żoliborza i ul. Gwiaździstej), a my pojechaliśmy dalej prosto na Grota i przez Wisłę.

 

Było machanie i trąbienie. :cool: :mrgreen:

 

zaraz, zaraz, na którym brzegu Wisły jest Bródno? chyba na prawym?? My byliśmy na lewym, przed mostem jeszcze, a ja zjechałem jak piszesz przed mostem, konkretnie na Gdańsk.

Lewa, prawa, prawa, lewa ... rany (wrc) kota. Machanie było, trąbienie też.

 

tak mi zamotałeś, że aż w googlach sprawdziłem co jest prawobrzeżną częścią miasta :grin:

 

Prawobrzeżna Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz, zaraz, na którym brzegu Wisły jest Bródno? chyba na prawym?? My byliśmy na lewym, przed mostem jeszcze, a ja zjechałem jak piszesz przed mostem, konkretnie na Gdańsk.

Lewa, prawa, prawa, lewa ... rany (wrc) kota. Machanie było, trąbienie też.

 

tak mi zamotałeś, że aż w googlach sprawdziłem co jest prawobrzeżną częścią miasta :grin:

 

Prawobrzeżna Warszawa

 

A no to pisz tak od razu. :cool: :mrgreen: Pozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

Sorry za to zamieszanie ze stronami. :mrgreen: Myślami byłem już w Modlinie i może stąd wkradł się jakiś zamęt. :wink:

 

Jakkolwiek miło było spotkać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiasz mnie czy machine? :mrgreen: Odpozdrawiam, trzeba było podejść, pogadać....

Pozdrawiam przede wszystkim Ciebie :) Ja raczej z tych nieśmiałych jestem :wink: Poza tym byłeś już odpalony i gotowy do odjazdu to nie chciałem wybijać z rytmu :) Następnym razem na pewno zagadam :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolege Tommiego którego obudziłem dzisiaj o 8 rano w Olsztynie :twisted:

Pozdro również dla ciemnego Outback-a spotkanego około 11.30 na drodze między Płońskiem, a Nowym Dworem Mazowieckim, mrugał mi, ale za późno zobaczyłem :oops:

I jeszcze niesbieska SI WRX/STi tuż przed samą Częstochową tak koło godz. 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrowienia płyną dla Legacy combi oświniaczonej koło godziny 10tej o numerze rej... WSK 50K.. widzianej na Jana Pawla. Oraz wielkie pozdrowienia dla właściciela niebieskiej Imprezy :D z komisu w Blue City poziom -2. Dziękuje za poświęcenie mi czasu na obejrzenie pańskiej Subaryny i dania mi możliwości usiąść za sterami i posłuchać tego pięknego brzmienia.... Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam :D Buźka do tej pory mi się cieszy od ucha do ucha :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam całą masę foresterów widzianą dziś we Wrocławiu, drivera forka turbo który odmrugał na Ślężniej szczególnie pozdrawiam (rzadkie są gesty "subarowej solidarności" we Wrocławiu ;) ), do tego pani w Legacy skręcająca w Zwycięską i innych o których zapomniałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare auto Kadrowej :mrgreen::mrgreen:

Łukasz, właśnie tak sobie myślałem ... od razu skojarzyłem nicka z Kadrową, ale nie wiedziałem, że to ex-auto Pani Meli. Ktoś teraz jeździ z jej nickiem i świniaczem i robi jej pijar :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...