Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam balangowiczów, którzy zapewne jeszcze balangują :mrgreen:

 

Ja juz w domciu. Jakos dziwnie tu bez fajki :wink: :mrgreen: Pozdrowienia i podziekowania dla wszystkich, a specjalne dla gospodyni i dla mrocznego zniwiarza (dawaj chlopie zdjecie z kosa :mrgreen: ) ktory mnie przywiozl pod dom. :cool:

 

pozdrawiam też.gospodyni-chcemy jeszcze :!: :!: :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam balangowiczów, którzy zapewne jeszcze balangują :mrgreen:
Pozdrowienia i podziekowania dla wszystkich, a specjalne dla gospodyni
również dzięki dla organizatorki oraz pozdrowienia dla spotkanych
Również pozdrawiam zespotowanych :twisted: :twisted:
pozdrawiam też.gospodyni-chcemy jeszcze :!: :!: :!: :mrgreen:

 

Odpozdrawiam wszystkich serdecznie, jesteście mega :cool:, dopiero wstałam z giga bólem głowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam wszystkich serdecznie, jesteście mega :cool: , dopiero wstałam z giga bólem głowy :wink:

 

mnie też łeb boli mimo że/bo nic nie piłem, ;(

Też chciałem pozdrowić również wszystkich obecnych i tych co nie dojechali. Mam taki postulat: następną razą (gdziekolwiek podobne spotkanie się wydarzy) każdy przynosi coś do jedzenia, bo to sie w głowie nie mieści ile sie gospodyni musiała narobić :) (swoją drogą same pyszności były :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, byłeś dzisiaj Antykiem w okolicach 15-15.30 w Łomiankach? Jeśli tak, to Cię pozdrawiam :grin:

 

Ja nie, ale antyk mógł być na pierwszej przejażdżce testowej po naprawie 8).

 

Właśnie sobie przypomniałem, że był na blachach WZ - nie wiem, czy Ty takie masz. Tak czy inaczej - fajny :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego OBK mijanego w Buczkowicach. Zacząłem wymachiwać łapką ale było chyba za późno i pozdrawiam kierownika białego GL-a kombi mijanego w Mesznej. Coś tam mrugnąłem ale kierownik gadał przez komórkę.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej obswiniaczonej subarki na blasze WB bodajrze na ulicy MARYMONCKIEJ około godziny 14.15 słałam migi i machałam ale zostałam niezauwazona w moim srebrnym niebświniaczonym (jeszcze) clio :sad: (a moja siostra zadała krempujace pytanie typu "Kościa co ci sie stało" na co odpowiedziałam "Subaru nie widzisz? i świnie ma na lusterkach:lol: ")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam widzianą wczoraj koło 20 w Galerii Echo w Kielcach niebieską Impresskę kombi na blachach WX

 

Dzisiaj natomiast pozdrawiam kierownika czarnego OBK (po 2003) z nalepką chyba Progress, który skręcał na Statoil na Źródłowej. Obmrygany i obtrąbiony, długie zauważyłem w odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy, który przed chwilą przejechał pod moimi oknami, tj. Krynicką we Wrocławiu. Miałem przez chwilę przyjemny podkład muzyczny, w postaci bulgotu, przy przeglądaniu Forum :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pozdro dla:

 

Niebieskiego WRX-a bugeye na tablicach KTA ***** stojacego w opolu przy ulicy oleskiej kolo kinolexu ;-) podejzewam ze to jakis budowlaniec ;-) bo juz nieraz to autko widzialem w podobnym miejscu ;-)

 

pozdro dla nowego chyba STI na tablicach OP ***** wjezdzajacego dzis do opola na czestochowska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to POZDRAWIENIA dla ekipy z czarnego Forestera S-Turbo na blachach zaczynających się od "L" spotkanego wczoraj przy pomniku lotnika coś chyba w okolicach 14tej (dokładnie nie wiem, bo czas mi się ostatnio nie zgrywa z przestrzenią). Stalismy koło siebie, miło, że w końcu ktoś się usmiechnął i odmachał, hehe... Eskortował Was potem do jerozolimskich i kawałek jeszcze (zanim zjechaliście) srebrny S-turbo z głośnym wydechem, szwajcarskimi blachami, w środku kierownik z pilotką, hehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr z wczoraj ok 17 dla niebieskiego GT kombi parkującego pod Hula Kulą blisko zachodniego

 

Hula Kula jest w okolicy wielkiej rzeki, przy zachodniaku kręgle to Arco. Odpozdrawiam :)

 

Przy okazji pozdrawiam kilka (tak odnotowałem) Imprezek z dnia wcozrajszego co się kręciły na Senatorskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...