Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli cygaro to GT kombi, a goody to goory to odpozdrawiam :lol:

 

 

goory

 

GOORY! wiedziałem,że coś sknociłem :)

jak najbardziej GT kombi, ale - przepraszam - mnie się właśnie kojarzy

bo mnie się wszystko z cygarem kojarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właścicielkę białej Imprezki z parkingu pod Pałacem Pugetów. Ostatnio mój Legaś z tą Imprezką często wpatrują się sobie wzajemnie prosto "w oczy" :lol: .

 

 

Obrazek

 

Może małe Subaraczki z tego patrzenia wyjda hehehhehe

 

[ Dodano: Czw Lut 19, 2009 11:09 pm ]

Na prostej, podwójna ciągła i sznurek samochodów z naprzeciwka - no ale on był "twardy" i wszyscy mu z drogi uciekali. :evil:

Właśnie dlatego nie kupie EVO !!!

Jasne, tak jakbyś nigdy nie widział tak jadącego Subaru, BMW, Audi, Opla, Fiata, Renaulta, Skody, VW itp. itd. wszystko zależy od człowieka, w każdym aucie może się znaleźć jakiś palant.

 

To prawda, wszystko zależy od człowieka. Niestety ostatnio negatywne zachowanie spotykam z udziałem EVO, szczególnie X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki niebieskiego, uświniaczonego drop eye'a (WRX lub STi.. nie wiem, bo za szybko się minęliśmy :D) mijanej w czwartek na Mostach Trzebnickich .

 

Pozdrowienia również dla kierownika czarnego forka z plakietką STI (WTF?) miajnego na Slężnej we wtorek przed południem. Kiwka była :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje na tym świecie? Czyżby ludziska się bali pozdrawiać w obawie, że to niezgodne z nowym regulaminem? :mrgreen:

 

Dziś takie kwiatki:

- srebrny WRX na WPR - minął mnie około 8:40 na Łuckiej (maleńka ulica), zero kiwki

- klasyczny czerwony OBK na BML - chwilę później już na Żelaznej, taka mina, gdy pozdrowiłem " :shock: "

- zaraz potem na Prostej pani w wolnossącym "lanosie" - zero reakcji

- trzy minuty później na Rondzie ONZ - Mały5150; macham, macham, nie widzi, albo udaje, że nie widzi - w końcu on z tego innego forum :mrgreen:

 

A może to tak jest, że dopóki byłem modem, to się ludzie chcieli kumplować, a dzisiaj to wiecie... :roll:

 

:mrgreen:

 

I jak by nieszczęść było mało - idę z parkingu Marszałkowską, patrzę, a tam jedzie forseks Batmobilem... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to tak jest, że dopóki byłem modem, to się ludzie chcieli kumplować, a dzisiaj to wiecie... :roll:

 

A propos... ja chyba odpadam w tą sobotę, bo... yyy.... no wypadło mi coś ważnego i mało czasu mam. Ale jesteśmy w kontakcie, zadzwonię. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje na tym świecie? Czyżby ludziska się bali pozdrawiać w obawie, że to niezgodne z nowym regulaminem? :mrgreen:

 

Dziś takie kwiatki:

- srebrny WRX na WPR - minął mnie około 8:40 na Łuckiej (maleńka ulica), zero kiwki

- klasyczny czerwony OBK na BML - chwilę później już na Żelaznej, taka mina, gdy pozdrowiłem " :shock: "

- zaraz potem na Prostej pani w wolnossącym "lanosie" - zero reakcji

- trzy minuty później na Rondzie ONZ - Mały5150; macham, macham, nie widzi, albo udaje, że nie widzi - w końcu on z tego innego forum :mrgreen:

 

A może to tak jest, że dopóki byłem modem, to się ludzie chcieli kumplować, a dzisiaj to wiecie... :roll:

 

:mrgreen:

 

I jak by nieszczęść było mało - idę z parkingu Marszałkowską, patrzę, a tam jedzie forseks Batmobilem... :roll:

 

:mrgreen:

 

Odpozdrawiam jeszcze raz, mam nadzieję, że dostałeś sms'a :mrgreen:Nie widziałem, kto siedzi w aucie :!: :twisted: Było rano a na rondzie nie było świateł. Byłem lekko zagubiony :mrgreen:

 

- trzy minuty później na Rondzie ONZ - Mały5150; macham, macham, nie widzi, albo udaje, że nie widzi - w końcu on z tego innego forum :mrgreen:

 

A może to tak jest, że dopóki byłem modem, to się ludzie chcieli kumplować, a dzisiaj to wiecie... :roll:

 

:mrgreen:

 

Chyba Cię kopnę w dupę :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos... ja chyba odpadam w tą sobotę, bo... yyy.... no wypadło mi coś ważnego i mało czasu mam. Ale jesteśmy w kontakcie, zadzwonię.

 

- Ale ja nie mam telefonu

- Tak, tak, zadzwonię. Zadzwonię...

 

:mrgreen:

 

Było rano a na rondzie nie było świateł.

 

Był to lekki problem - ja wjechałem na chama. Jak bym miał czekać na wjazd - jechałem Prostą od strony Woli, a więc stale blokował mnie ruch z JP II od strony Żoliborza - to bym do teraz do roboty nie dojechał :).

 

Chyba Cię kopnę w dupę

 

A jednak... Kiedyś to był szacunek, dziś tylko kopać w dupę mnie chcą... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jakiś dzień pozdrawiania dziś :)

Najpierw Heller na Moście Śląsko-Dąbrowskim, potem na żelaznej przy mennicy kierownik granatowego/czarnego Forka z nakleją klubsubaru.pl (w obu przypadkach były oznaki odpozdrowienia....oznaki, Heller tak machał, że mało co szyby nie wybił :D :D).Chwilkę później na Żelaznej z naprzeciwka nadjechał Legac z wlotem na masce na blaszkach LU.

pozdro dla całej reszty widzianej o 9.30 na trasie Dw.Wileński-->Żelazna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały 5150 napisał/a:

Było rano a na rondzie nie było świateł.

 

 

Był to lekki problem - ja wjechałem na chama. Jak bym miał czekać na wjazd - jechałem Prostą od strony Woli, a więc stale blokował mnie ruch z JP II od strony Żoliborza - to bym do teraz do roboty nie dojechał :) .

A świateł około 12 dalej nie było :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...