Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

To fakt świniacza nie ma może kiedyś zagości Gryźliny fajna miejscówka tylko sam się przeraziłem jak zobaczyłem co sie dzieje bliżej lasu tyle śniegu spadło a tam asfalt Poprostu zjeżdżony śnieg,słońce i po zabawie.Trzeba było jeździć na tym placu bliżej drogi i tam gdzie nikt jeszcze nie wjechał tylko tam znowu były kawałki asfaltu pod śniegiem ale źle nie było Ogólnie najlepiej się jeździ bliżej lasu tylko trzeba trafić na śnieg przynajmniej lekki wtedy się nie wyślizguje,tor z opon i zabawa jest jak dla mnie żołtodzioba przednia

 

Tam gdzie nikt nie jeździł to się trochę znowu bałem, że coś może być pod śniegiem, jakie kamienie czy mega dziury :roll: Może ja za bardzo strachliwy jestem :cool: ale fakt na takim świeżym śniegu się super upala... Jedyny feler to to, że potem musiałem się dwa razy na trasie zatrzymywać, żeby wydłubać śnieg z felg :mrgreen:

Mam nadzieję, że do tego weekendu jeszcze śnieg nie stopnieje całkowicie, to wtedy jeszcze raz sobie tam pojadę, tym razem na dłużej :twisted:

No chyba, że by się w końcu udało do Lornety :twisted: wybrać...

P.S Ładny Forek

Dzięki :wink: ale zazdraszczam Imprezki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Śmiech'a, usłyszanego najpierw u mnie na podwórku, a potem obmachanego na moście. Widziałem awaryjki.

dzięki i wzajemnie ... tak, były już tylko awaryjne bo za późno Cię namierzyłem, potem miałem wyrzuty sumienia, że się nie zatrzymałem na środku na moście i nie zaproponowałem podwózki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zaskoczona pozdrawiam kierownika legasia o nr PSR XXXX, ktory jadac przede mna "zamrygal" awaryjkami :mrgreen: z legasiem jeszcze tak mi sie nie zdazylo :twisted: odpowiedzialam dlugimi :wink:

 

...dzialo sie to w poniedzialek ok.11 na krzyzowce Naramowicka - Lechicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Śmiech'a, usłyszanego najpierw u mnie na podwórku, a potem obmachanego na moście. Widziałem awaryjki.

dzięki i wzajemnie ... tak, były już tylko awaryjne bo za późno Cię namierzyłem, potem miałem wyrzuty sumienia, że się nie zatrzymałem na środku na moście i nie zaproponowałem podwózki :roll:

Nie ma sprawy, daleko do "centrum" nie jest :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla "złocisto-błotnej" :mrgreen: Imprezy MY08 2.0 RC, którą dzisiaj spostrzegłem ok. 12 na ul. Św. Sebastiana. PRIMAR to ty :?:

O tej godzinie siedziałem przykładnie w firmie. To pewnie jakiś mój sobowtór (ale ma dobry gust :twisted: ).

Pozdrawiam, mimo to. :mrgreen:

A ja o tej godzinie musiałem iść do szkoły, mimo że są ferie. :roll:

Pozdrawiam! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam JuNo którego syna spotkałem w Piasecznie na ul. Astrów. Podjechał na niebieskim rowerze zwabiony bulgotem Subaru.

Odpozdrawiamy.

Mieszkamy na polach po drugiej stronie potoku.

Mój synalek co chwila napada na właścicieli Subaraków - fanatyk prawie od kołyski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie nikt nie jeździł to się trochę znowu bałem, że coś może być pod śniegiem, jakie kamienie czy mega dziury Może ja za bardzo strachliwy jestem ale fakt na takim świeżym śniegu się super upala... Jedyny feler to to, że potem musiałem się dwa razy na trasie zatrzymywać, żeby wydłubać śnieg z felg

Mam nadzieję, że do tego weekendu jeszcze śnieg nie stopnieje całkowicie, to wtedy jeszcze raz sobie tam pojadę, tym razem na dłużej

No chyba, że by się w końcu udało do Lornety wybrać...

Hehe ja tam najpierw ostrożnie na wyczucie wjeżdżałem a potem hulaj dusza :twisted: No niestety śnieg topnieje jak coś nie spadnie to nie ma sensu tam się wybierać bo już wtedy nic nie było a ja prawie załatwiłem całość gdzie jeszcze coś było :twisted: :smile: A tak żeby nie było off top całkiem to jakoś tak w listopadzie widywałem cię często na moim rannym szlaku i tak się zastanawiałem skąd ty się pojawiasz tak rano prawie codziennie na warszawskich blachach w Olsztynie :wink: Teraz już widze że jesteś rozdart między dwa miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla goory'ego, z którym dziś różnymi drogami przez Okęcie podążaliśmy w kierunku Ursynowa. :mrgreen:

Ja trochę tak po cichu, bo silencera miałem wkręconego... :razz:

 

bardzo dziękuję, też pozdrawiam.

Niestety moim samochodem poruszał się wczoraj czwartek (ten od Mii Toretto :lol: )

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaś ty mnie znowu pod domem wypatrzył :shock: Czemu nie podjechałeś? bym Ci grajka pokazał.

Byłem na parkingu na bocznej uliczce (Łukasiewicza), niestety byłem w pracy więc spotkanko odpadało, jak tylko Cię zobaczę jadąc prywatnie to na pewno Cię zatrzymam na pogaduchę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pozdro dla kierownika i srebrnego STi'06 którego spotkałem wyjeżdżając z parkingu "pracowego" (W-wa, Targowa 24) - Pan w ogóle nie kumaty - obmachany, obtrąbiony, objechany :cool: a żadnej inicjatywy integracyjnej - nie wykazał

 

 

2. Pozdro dla GT kombiwara który kilkanaście minut temu zabulgotał mi pod mieszkaniem (Sarmacka, Wilanów) - nie wiem kto to, nie wiem z kim to - bo jak wyszedłem na balkon popatrzeć to już znikał za horyzontem - skrecając w Klimczaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla goory'ego, z którym dziś różnymi drogami przez Okęcie podążaliśmy w kierunku Ursynowa. :mrgreen:

Ja trochę tak po cichu, bo silencera miałem wkręconego... :razz:

 

hehe.. pozdrowka... dzieki, ze mnie wpusciles.... widac lepiej leciec przez lotnisko :razz:

upalalem GTeka gooriego bo tam tlumik trzeba bylo wypalic - swiezo po robocie :shock:

mialem tez sprawdzic czy dobrze chodzi, tak ze na ursynow mogles mnie juz nie dogonic :lol:

 

Potwierdzam, ze gooriego GTek chodzi super!!! ale i tak moj silver shaker jest szybszy... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. pozdrowka... dzieki, ze mnie wpusciles.... widac lepiej leciec przez lotnisko :razz:

upalalem GTeka gooriego bo tam tlumik trzeba bylo wypalic - swiezo po robocie :shock:

mialem tez sprawdzic czy dobrze chodzi, tak ze na ursynow mogles mnie juz nie dogonic :lol:

Tak myślałem, że będziesz leciał lewym :cool:

Potem się zakorkowało...

 

Fajnie brzmi ten wydech. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego GT ze świnką z tyłu z którym wymieniliśmy pozdrowienia ok godz 20 skrzyżowaniu Al. Włókniarzy (Jana Pawła) z Konstantynowską :wink:

 

odpozdrawiam :)

 

i pozdrowienia bo widziałem dzisiaj Twoje autko zaparkowane pod mechanicznym na PŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie brzmi ten wydech. :mrgreen:

 

Kurde, to już ze 4 ewolucja mojego zestawu. Ale chyba faktycznie osiągnąłem zadowalający efekt.

Siedzą tam same rury 2,5 cala i jeden końcowy tłumik H&S, który musiał być mocno wypalony, więc dostał nowy środek (by Eltec).

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...