Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam czarną Imprezę z wysokim parapetem (przez chwilę nawet myślałem, że to potworek emotorsport), która strzeliła parę fajnych boków na parkingu UWM tuż przed nosami ochroniarzy :wink:

Jeden nawet zaczął lepić snieżną pigułę i chyba zamierzał rzucać, ale Impreza ładnym slajdem oddaliła się z parkingu :twisted::mrgreen:

 

Parę minut wcześniej mi też się udało uciec ochroniarzom - siepaczom. :twisted: ..

Niestety chłopaki w BMW i Polonezie mieli mniej szczęścia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

se chwilę na światłch o pączkach pogadaliśmy

 

To dziś, a nie jutro? :shock:

 

 

:wink: :mrgreen:

 

No Bryku śpieszył się upiec na jutro :wink:

 

[ Dodano: Czw Lut 19, 2009 12:00 am ]

Wielkie antypozdrowienia dla kierowcy Mitsu Lancera która jak zobaczył na mojej czapce świnie to postanowił pokazać czego to jego auto nie może, mało nie rozjeżdżając pieszych.

 

Ja wracałem ostatnio z Ułęża STI-kiem to kierowca też grafitowej X próbowała udowodnić jaki szybki jest.

Na prostej, podwójna ciągła i sznurek samochodów z naprzeciwka - no ale on był "twardy" i wszyscy mu z drogi uciekali. :evil:

Właśnie dlatego nie kupie EVO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla

niebieskiego STI WX xxxxx, ktory dosc odwaznie z wiaduktu wpasowal sie w sznurek aut na Marynarskiej

chyba "czekoladowego" STI WSZ xxxxx, ktory dostojnie sobie jechal Dolinka Służewiecka

wszystko dzisiaj kolo 10:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prostej, podwójna ciągła i sznurek samochodów z naprzeciwka - no ale on był "twardy" i wszyscy mu z drogi uciekali. :evil:

Właśnie dlatego nie kupie EVO !!!

Jasne, tak jakbyś nigdy nie widział tak jadącego Subaru, BMW, Audi, Opla, Fiata, Renaulta, Skody, VW itp. itd. wszystko zależy od człowieka, w każdym aucie może się znaleźć jakiś palant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Forestera (taki jak mój :smile: ) z którym mijałem się dzisiaj po 18.00

na parkingu Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa w Al. Jerozolimskich 200

Były światła była kiwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie antypozdrowienia dla kierowcy Mitsu Lancera która jak zobaczył na mojej czapce świnie to postanowił pokazać czego to jego auto nie może, mało nie rozjeżdżając pieszych.

 

 

Ja wracałem ostatnio z Ułęża STI-kiem to kierowca też grafitowej X próbowała udowodnić jaki szybki jest.

Na prostej, podwójna ciągła i sznurek samochodów z naprzeciwka - no ale on był "twardy" i wszyscy mu z drogi uciekali. :evil:

Właśnie dlatego nie kupie EVO !!!

Tydzień temu jak wracałem z nart to miałem taką samą akcję - wyjazd z Zakopanego i korek do skrzyżowania w Poroninie, wszyscy jadą grzecznie 15km/h tylko jakiś idiota i cham w EVO 8/9 (z reklamą domów z bali) koniecznie musiał pokazać jakie to wspaniałe ma auto i wszystkich wyprzedzał, a jak jechało auto z przeciwka to w ostatniej! chwili wpychał się w kolejkę. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...