Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A, zapomniałbym. Pozdro dla kierowcy OBK, z którym jechaliśmy Wrocławską w piątek około 22:00. Pogoda była subarzana, byłem w nastroju konfesjonałowym, stałem na czerwonym, ruszam, patrzę na pasie obok coś ciśnie i to grubo. Mówię sobie: ot, kozak! No to gaz do deski. Dopiero potem w lusterku zauważyłem, że był to samochód Jedynej Słusznej Marki i zrozumiałem, skąd to narzucone przez niego tempo 8).

 

Realize!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyje to niebieskie WRX lub STI z parapetem z tyłu i na złotych felgach widziałem dzisiaj rano ok. 8.00 w Kamienicy w Bielsku-Białej??? Chyba nie znowu Dyzio_d bo Ty masz chyba srebrne felgi?

 

Si! Nie mogę być wszędzie i zawsze :mrgreen: Ale tam w Kamienicy jest mechanik, który ma chyba bugaja. Może to jego widziałeś.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla adamusamaxa, ekipy 4t i wszystkich spotkanych tam w sobotę na espresso serwowanym przez Adama podczas mojego przeglądu :mrgreen:

 

I ja tam byłem i espresso piłem :mrgreen:

Również pozdrawiam. A jesli chodzi o zamiane na samochody, to pozwolę sobie odezwać się jeszcze do ciebie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

1. Kolegę z Warszawy (nie forumowicz, ale sympatyk), kierownika Imprezy STI MY'08, z którym wczoraj późnym wieczorem śmigaliśmy po parkingu na Polanie Zgorzelisko. Dzięki za miłe spotkanie. :mrgreen:

2. Kierownika Imprezy KRA XXXX (kto to?), która wczoraj parkowała na os. Pardałówka w Zakopanem. Dowód poniżej:

 

img1027km8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest też samochód obok Subarki :mrgreen:

 

A żeby było on-topic to pozdrowienia dla:

- białego STI ze świnką na lusterku - dziś koło 13:40 jechał Puławską w stronę Piaseczna

- niebieskiej imprezy również z świnką - też Puławska, jechał w stronę Centrum.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że pracuję w Wilanowie na Wiertniczej, na początku pozdrowienia dla bodajże srebrnego (jakiś taki wpadający w inny kolor - złoty) gt'ka WD ... parkującego na Wiertniczej na odcinku Nałęczowska/Augustówka - Lentza na prawym pasie - dziś zawracającego około 16:50 w stronę centrum koło "Chińczyka" :wink:

Drugie pozdro dla srebrnego gt'ka na Bernardyńskiej stojącego pod piątym nr chyba, dziś około 18:00 i dla kombi też pod tym adresem którego już jakiś czas nie widziałem tam. Oprócz tego dla wszystkich pozostałych też.

 

odpozdrawiam z bernardynskiej

sasiad od kombiaka (goory) na wakacjach dlatego ostatnio go nie widac

 

[ Dodano: Pon Lut 16, 2009 9:06 am ]

Pozdrawiam kierwniczkę srebrnego GT po 13 na pl.3 Krzyży

kiwka była, choć jakoś z mojej strony lekko spóźniona

:wink:

 

odpozdrawiam

kiwka faktcznie opoznona:) ale dobrze ze byla bo juz myslalam ze zostalam odebrana za niespelna rozumu:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. 12 w Łomży srebrne WRX
:?:
a kiedy wracałem na Podlasie do zabunkrowanej tu rodziny :

ok. 21 na BP w Łomży srebrny oświniaczony WRX sedan WN....

właściciel był tak zaaferowany SMSami' date=' że nawet nie zauważył lanosa ze świnką na lustrze

a prawie po nogach przechałem [/quote'] :lol: nom, a sądziłem że to jakieś ...bmw przejeżdża :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, błagam, nie wklejaj takich zdjęć. Ferie się skończyły, a my z M. nawet na sanki ani razu nie poszłyśmy, nie wspominająć bałwanka

Apal, przecież ja stary sadysta jestem:evil: Zakopane czeka. Popatrz jeszcze tutaj:

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/ZimaWZakopanem#

Fajny jest też samochód obok Subarki

MO, a ten? Odgrzebałem mu lusterko spod śniegu, żeby było widać, że to auto :mrgreen:

img1030dq1.jpg

PRIMAR, dla takich fot chce się mieć subaru .

Przemeq, ja sobie cały czas powtarzałem "Teraz wiem, dlaczego kupiłem SUBARU :twisted:" jeżdżąc w nocy z soboty na niedzielę absolutnie pustą drogą Zakopane - Łysa Polana. Bezcenne :!:

 

Żeby nie było całkiem off, to pozdrawiam jeszcze kierownika czegoś, co przypominało śnieżną kulę z ledwie widoczym skrzydłem z tyłu (Impreza, Evo? - ja bym odśnieżył :mrgreen: ), jadące wczoraj za mną przez chwilę w okolicach Klikuszowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej obswiniaczonej subarki na blasze WB bodajrze na ulicy MARYMONCKIEJ około godziny 14.15 słałam migi i machałam ale zostałam niezauwazona w moim srebrnym niebświniaczonym (jeszcze) clio (a moja siostra zadała krempujace pytanie typu "Kościa co ci sie stało" na co odpowiedziałam "Subaru nie widzisz? i świnie ma na lusterkach:lol: ")

 

to mogłem być ja :mrgreen: okolica i czas się zgadzają, szkoda że nie zauwazyłem - na pewno bym odmachał :mrgreen: :cool: nawet narażając się na długa serię pytań dlaczego machasz do tej Pani w clio ?, znasz ją ? na pewno znasz i nie udawaj że nie, bo dlaczego by się do ciebie uśmiechała gdybyś jej nie znał ? :mrgreen: :roll: co innego gdyby Pani była w subaraku, to jest alibi doskonałe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam też oświniaczoną grafitową Imprezę stojącą w sobotę koło południa na Kruczej.

 

Bouler, Odpozdrawiam :mrgreen: :wink:

 

eee? Przesiadłeś sie palaczu na grafitową impreze?

 

Ja pozdrawiam Adamusmaxa, którego turbowannę pchałem dziś własnoręcznie, żeby wjechać na kanał, który to był zastawiony przez ciało czerwonego (byłego) bolidu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z rana był wysyp subarynek.

1. Pozdrawiam srebrnego Forestera spotkanego na światłach Szarotki+Orzeszkowej. Była kiwka odkiwana

2. Niebieski WRX pod sklepem z częściami na Szarotki. Panowie odśnieżali i mieli łyżwe w moim kierunku.

3. Niebieski STI "łezka" z tablicami "na życzenie" pod wulkanizatorem na spółdzielców

 

snc00039ym3.jpg

w640.png

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam też oświniaczoną grafitową Imprezę stojącą w sobotę koło południa na Kruczej.

 

Bouler, Odpozdrawiam :mrgreen: :wink:

 

eee? Przesiadłeś sie palaczu na grafitową impreze?

 

No właśnie... Co to ma znaczyć? Co z Outbackiem? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowcy srebrnego GT w sedanie z naleśnikiem (WPI...), oświniaczonego na klapie i oramkowanego forumowo-podrejestracyjnie :wink:

 

Dogoniłem w Alejach Jerozolimskich przy BlueCity dziś jakoś po 10-tej, a później było obtrąbienie i obmachanie na trasie AK :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...