Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam właściciela srebrnej imprezy kombi która zagrała krótki epizod w dzisiejszym odcinku "brzyduli" :wink:.

Pozdrawiam także obmachanego dzisiaj po południu kolege, też z imprezy kombi (RZE...), na ulicy modzelewskiego w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że pracuję w Wilanowie na Wiertniczej, na początku pozdrowienia dla bodajże srebrnego (jakiś taki wpadający w inny kolor - złoty) gt'ka WD ... parkującego na Wiertniczej na odcinku Nałęczowska/Augustówka - Lentza na prawym pasie - dziś zawracającego około 16:50 w stronę centrum koło "Chińczyka" :wink:

Drugie pozdro dla srebrnego gt'ka na Bernardyńskiej stojącego pod piątym nr chyba, dziś około 18:00 i dla kombi też pod tym adresem którego już jakiś czas nie widziałem tam. Oprócz tego dla wszystkich pozostałych też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam na Młyńskiej.

No to w takim razie Ciebie widziałem wczoraj :grin: :grin: :grin:

 

P.S. Zdziwiłem się, że STI sobie tak grzecznie jedzie, respekt dla Ciebie, myślałem że tylko ja tak jeżdżę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozrowki dla:

 

srebrny Forek "Move Over" dzisiaj po 10tej Al. Krakowska pod wiaduktem z Łopuszańska

niebieski WRX w barwach SJS 10:20 Al.Krakowska róg Na Skraju

 

Aha, no i tego czarnego buga stojacego u Kopra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego WRX SZY ***E9 (Dyzio_d ?) oraz czarne EVO X, z którymi wspólnie ruszyłem spod Sfery dziś przed 14. Jechaliśmy całą drogę spod Sfery aż do Sarniego Stoku. Jechałem w środku między WRX a Evo - prawie jak eskorta :)

 

 

No Dyzio! :wink: Bryknołem was pod sferą bo chciałem zobaczyć czy to nie Paweł_P tym misiakiem. Ale niestety nie Paweł. Miał kolo pszczyńskie numery.

Odpozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...