Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla ekipy STI blue mica z wysokim parapetem (WSC ...), obmachanej i odmachanej na Towarowej wczoraj ok. 22. Jednocześnie przepraszam za zastawienie zielonej strzałki na Zawiszy... jakoś nie skojarzyłem, że z takimi blachami można na Sochaczew skręcać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Xbike'a widzianego przed 14 na Rondzie Radosława, powiem krótko- ten samochód zrobił jak na razie na mnie największe wrażenie z pośród wszystkich Imprez jakie widziałem na bezdrożach naszego kraju, 3 drzwiowa buda+wygląd+odgłosy spod maski daje po prostu niesamowite wrażenie. Boski wózek

dziękuje, odpozdrawiam, niestety kolegi nie zauważyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załogę zielonego GL kombi ze świnkami tu i tam napotkanych na dolince służewieckiej ok. 17.30. Wiem, z zaskoczenia i drogę zajechalem, ale to tylko dlatego, że z daleka swojego dostrzegłem.

 

Właściciela oświniaczonego blue GT pod zlotymi tarasami zaparkowanego ok. 17 na zakręcie - dojazd od złotej. Piękny egzemparz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy srebrnego (chyba) STI (chyba - strasznie zasuwal, ale róż zauważyłem na grillu) pędzącego w stronę Mikołowa na wysokości Piotrowic. Nawet zdążyłem mrugnąć.

 

Pozdrawiam forka koloru chyba czarnego widzianego u mnie w Turcji koło Domu Usług. Minęliśmy się na skręcie, więc nie było czasu na przyglądanie się ani na kiwkę.

 

To chyba ja. W Kato? Banana na twarzy miałem strasznego jak te światła zobaczyłem, które jechały na mnie :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika zielonego Forka MY'~99 ze swiniaczem na lusterku widzianego dzis na gajowickiej kolo 8:40.

 

A dzięki, dzięki. Też pozdrawiam choć jakoś Cię nie zauważyłem :cry:

A stalem akurat na swiatlach w strone przeciwna i to na pasie zewnetrznym, wiec nic dziwnego, ze nie zauwazyles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla JackaD miniętego na Wiertniczej ok. 15.30 - omryganie - odmachane

 

I nawzajem :grin:

Swoją drogą to ciekawe jak się czuł koleś, który jechał przed Tobą jak go tak oświeciłaś długimi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...