Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Michael, I nie widziałeś mnie :?: :evil: :wink: :mrgreen:

 

Widocznie za wolno jechałeś ;>

Zważywszy na to, że stałem ostatni w kolejce do skrętu w lewo w Osmańską to by się zgadzało :mrgreen:

 

No więc odpowiedziałeś sobie sam na pytanie. Gdy jadę, Ci co stoją są już historią.

Jakby nie patrzeć to wtedy jedziesz nieskończenie razy szybciej od nich :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Legacy bordowego z naklejką Automobil klubu rzemieślnik, tankującego na BP na wale miedzeszyński 19.01.

Mikki?

z żadnym rzemieślnikiem nie mam nic wspólnego :wink:

,ale można się pozdrowić

yow! :cool:

to była furka raja :smile:

 

edit:

Śliczna ta Twoja Evcia :)

thx :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawienia dla DNL'a, który oczekiwał dziś przed 13 na wjazd na Wybrzeże Kościuszkowskie :grin:

 

a bardzo dziekuje...nie patrzyłem na boki, bo śpieszyłem sie na start MonteCarloHistorique ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Harvester'a, który mnie rano w Piasecznie napadł znienacka .

Nie zachowałem czujności ,bo właśnie wpuszczałem Forka i obserwowałem jego reakcję - zero kiwki, zero podziękowania , niepotrzebnie hamowałem

a tam niepotrzebnie, przynajmniej Cię dorwac zdążyłem. pozdrawiam ;)

Ja nie zachowałem czujności, ale młody (jak zwykle) stanął na wysokości zadania :mrgreen: (Michał do Michała) Pozdrowienia

Ja również pozdrawiam gdyż znajdowałem się dziwnym trafem w tym samochodzie co trąbił :mrgreen::mrgreen: Pozdro :wink:

W takim razie odpozdrawiamy.

 

Aaaaaa..... byłbym zapomniał: Pozdrowienia dla Forumowicza (qrcze nie zapamiętałem nick'a :oops: ), czarny Legaś GCH..... napadnięty wczoraj na Shell'u w Powsinie. Dzięki za miłą rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla Mikkiego, ktory przed chwila zafurkotal na trasie na wysokosci Krzywickiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philangina[/color]":28vwp7u1]
Aaaaaa..... byłbym zapomniał: Pozdrowienia dla Forumowicza (qrcze nie zapamiętałem nick'a :oops: ), czarny Legaś GCH..... napadnięty wczoraj na Shell'u w Powsinie. Dzięki za miłą rozmowę.
Napadnięty odpozdrawia. Ciśnienie w kołach w normie.

To się sobie nie dziwię, że nie zapamiętałem nick'a :mrgreen: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...