Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla :

 

1. Ślepego jak - naboje na policyjnej strzelnicy Adamusmaxa, którego spotkałem na skrzyżowaniu Nowoursynowskiej i Doliny Służewieckiej - w okolicach 13.00.

 

Zatrzymałem się przed Tobą jadąc z naprzeciwka (stałeś pierwszy na światłach) i tamując ruch machałem i trąbiłem przez kilka sekund - zero reakcji Lordzie !!! Albo myślałeś o kobiecie jakiejś.. albo o nowej promocji w Mc'Donald's :P

 

 

2. Właściciela srebrnego bagaja obok którego zaparkowałem dziś przy Gimnazjonie na Wisłosłostradzie (Centrum Olimpijskie) - brak świnek - ale posiadał kolega podkładkę nie-ASO

 

img0118oh7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhhh, ale co to jest za życie. Fajna była ta w czerwonym, szkoda, że już taki odjechany byłem o tej porze ;-) No i sprawa ma jeszcze drugie dno związane z tym, że nie do końca jestem singlem, szlag by to trafił :neutral: :???: :razz: Szkoda, że mam resztki przyzwoitości :twisted:

 

BTW - ten Tiffany's strasznie mi się podobał, szkoda, że zdechło tam tak szybko. Fajny, pedalski lokal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam białego STI '07 z podkładkami nie-ASO stojącego na Gwiaździstej z potłuczoną szybą :/ A przy okazji - co się stało bo śladów na masce nie widziałem ??

 

I od razu mijanego dzisiaj Przy Agorze czarnego Outbacka, nie zdążyłem odmachać bo się gapiłem w druga stronę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...