Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, moge na słuch, przez okno, powiedziec czy to wrx czy sti, który rocznik, jaki wydech, czy nie zaczyna korodować, i podać obroty z dokładnością do 100rpm.

Zapomniałeś dodać, że jeszcze w ten sposób potrafisz zdiagnozować kończącą się panewkę, niedomagania silnika oraz to jakim jest olejem zalany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla KrzyśkaO którego manewry podziwiałem z okna. Pojechałem Cię szukać, ale już się chyba do domu udałeś :sad:

 

:wink:

 

Dziękuje bardzo, pojechałe m 40 kilka km do Marek i tam do 2 było latane :mrgreen:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

[ Dodano: Sob Sty 03, 2009 11:42 am ]

Pozdrawiam TomkaN, dzisiaj rano Puławska/Poleczki przy Statoil tak byl skupiony na jexdzie że mojego pieknego kombi nie zauwazył.

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam nienagannie ogolonego, wypucowanego i ogolnie swiecacego Przemeqowoza wraz z zawartoscia JWP moderatora na pokladzie jak udawal sie na poranny klus u Wrobla na sniegu ( prawdziwym) :evil:

 

A odpozdrawiam serdecznie i to bardzo 8).

 

Trochę mie chamy śnieg rozjeździli :wink: :mrgreen:, ale Wroobel stanął na wysokości zadania, przestawił trasę i zabawy było po pachy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich forumowiczow, ktorzy ganiali wczoraj na lotnisku w ornecie (JED'a, pablonasa, welniacza, jpola, emotorsport'a, Bartosza GT-RS) oraz kierownika czarnego evo X na blachach NLI, ktorego mijalem w drodze powrotnej z lotniska, kiwka odwzajemniona, podejrzewam, ze to ktos od Radka Typy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem pozdrowić wszystkich forumowiczów,poniewaz jestem TU nowy ,a w szukajce nie znalazłem nic o opcji "tu sie witamy" :)

Takze SIEMA!

p.s.. ja tam zawsze macham kazdemu subaru z którym sie mijam,a czy mi ktoś odmacha czy nie to pałeczka :) raczej odmachowiwują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - biały ;-)

 

No to zanim go umyjesz, to wklej zdjecie do "galerii brudaskow rajdowych" :wink:

 

pozdrawiam Simon1 widzianego dzisiaj dosłownie przed 13 w Nowej Iwicznej, kiwka była ale mnie nie przyuważyłeś ;)

 

Pewnie byles inkogutto :wink: Sorka, obiecuje sie poprawic next time. Odpozdrawiam! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla niebieskiego sedana GT WN 7xxxx dzis ok 14, skrecil z Rosola w prawo Dolinke i jechal sobie grzecznie prawym pasem, widzialem ze swinia byla na lusterku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...