Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki srebrnego evo ze świnką na lusterku widzianego wczoraj około 20 na skrzyżowaniu puławskiej i wałbrzyskiej :)

 

Odpozdrawiamy :!: Szkoda że Evo tak pięknie nie bulgocze :sad:

 

bo evo to wiocha jakich malo :razz: :mrgreen:

 

pozdrawiam caly Olsztyn - tu wode moge loic ile wlezie :twisted::mrgreen:

 

hehe bo tu dobry klimat do tego jest! czysta woda i powietrze, kac tak nie wali w czache :mrgreen: chociaz z 2 strony zastanawiam sie jak twoje samopoczucie obecnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowiania dla Forestera MY08 rej.KR***** diesel srebrny z trumna na dachu ktory mnie wyprzedził dzisiaj ok 9 na wysokości dąbrowy górniczej na S1 (DK1).. wymiana spojrzeń i uśmiechów plus mignięcie światłami :]

 

ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowiania dla Forestera MY08 rej.KR***** diesel srebrny z trumna na dachu ktory mnie wyprzedził dzisiaj ok 9 na wysokości dąbrowy górniczej na S1 (DK1).. wymiana spojrzeń i uśmiechów plus mignięcie światłami :]

 

ondo

 

To bardzo miłe. 90 % kierowników nowych Foresterów, Tribec, i innych N/A Lanosów patrzą na mnie jak na idiote jak ich pozdrawiam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był piękny wieczorny przelot przez stolicę (25.12 ok. 19). Kolega z Legacy (pięknie to idzie) przyuważył blue mica 08 (forka mojej żony) i popędził co fabryka dała. A u mnie wolnyssak i to z AT... Do miłego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki srebrnego evo ze świnką na lusterku widzianego wczoraj około 20 na skrzyżowaniu puławskiej i wałbrzyskiej :)

 

Odpozdrawiamy :!: Szkoda że Evo tak pięknie nie bulgocze :sad:

 

bo evo to wiocha jakich malo :razz: :mrgreen:

 

pozdrawiam caly Olsztyn - tu wode moge loic ile wlezie :twisted::mrgreen:

 

hehe bo tu dobry klimat do tego jest! czysta woda i powietrze, kac tak nie wali w czache :mrgreen: chociaz z 2 strony zastanawiam sie jak twoje samopoczucie obecnie :lol:

 

wlasnie mnie to zastanawia dlaczego nigdy nie mam kaca w Olsztynie :mrgreen: dzisiaj rano wstalem bezproblemowo - a zaproszenia nadal aktualne :wink:

 

juz w Wawie jestem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki srebrnego evo ze świnką na lusterku widzianego wczoraj około 20 na skrzyżowaniu puławskiej i wałbrzyskiej :)

 

Odpozdrawiamy :!: Szkoda że Evo tak pięknie nie bulgocze :sad:

 

bo evo to wiocha jakich malo :razz: :mrgreen:

 

pozdrawiam caly Olsztyn - tu wode moge loic ile wlezie :twisted::mrgreen:

 

hehe bo tu dobry klimat do tego jest! czysta woda i powietrze, kac tak nie wali w czache :mrgreen: chociaz z 2 strony zastanawiam sie jak twoje samopoczucie obecnie :lol:

 

wlasnie mnie to zastanawia dlaczego nigdy nie mam kaca w Olsztynie :mrgreen: dzisiaj rano wstalem bezproblemowo - a zaproszenia nadal aktualne :wink:

 

juz w Wawie jestem :mrgreen:

 

No ja to z kolei wczoraj jak wstalem to na nic sie nei nadawalem.Kac trzymal do 20, a minal bo sobie otworzylem zimne piwko.

 

Przy okazji pozdrawiam erixona i Bartosza GT-RS spotkanych w piatek w nocy w QSC, chociaz niewiele stamtad pamietam :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam: panią Vibowitową w czarnym GT-ku dzisiaj przed 13 na Warszawskiej w Łomiankach, kierowników niebieskiego STi, srebrnego Forka i srebrnego STi, których spotkałem dziś ok 15 15 na Wybrzeżu Gdańskim, oraz załogę niebieskiego (takiego jak ma Apal :)), oświniaczonego Legacy, widzianego dziś w Arkadii ok. 18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczne pozdrowienia dla Wojtka K widzianego dziś po godz. 12 na rogu Sienkiewicza / Piłsudskiego.

Te sexy różowe znaczki od razu rzucają się w oczy - gratuluje.

(jechałem incognito więc miałeś prawo mnie nie zauważyć) :smile:

 

Dziekuje. Rozowe znaczki rzondza :twisted:

 

rzondzom siem pisze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Rozowe znaczki rzondza :twisted:

 

rzondzom siem pisze :mrgreen:

Wojtek, jakby nie pisać :wink: wiadomo o co chodzi - dałeś ostro do pieca, wiocha na maksa, rozważam taki zakup i zakładanie tylko w niedziele.

Szkoda tylko, że później nie da się przełożyć na GT-R :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

1. czarnego STi MY08 mijanego na wjeździe do Carrefoura we Wrocku w Wigilię

2. dla kierownika niebieskiego WRXa Bug Eye'a, obok którego zupełnym przypadkiem zaparkowałem na komandorskiej (również w Wigilię).. fajnie wyglądały 2 imprezy tego samego koloru obok siebie.. :)

3. dla kierownika srebrnego WRXa, również Bug Eye'a, ale kombi (końcówka blach "HH"), który zaparkował na przeciwko mnie koło Dominikańskiego w drugi dzień świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...