Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla napotkanych Subaru przed brama wjazdowa na lotnisko Bemowo:

 

- w piatek: srebny legacy sedan (wjezdzajacy) i czarny WRX wyjezdzajacy (anglik)

- dzis: srebrny WRX wjezdzajacy oraz wyjezdzajacy srebrny WRX i czarna Tribeca

 

spotkania mialy miejsce okolo 15:00

 

Ps.

Nie zatrudnilem sie na ciecia - wjezdzalem doskonalic umiejetnosci na sniegu u El Wroobla

 

Pozdrawiam !

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy niebieskiego GT-ka ktory mnie napadl na Pulawskiej ok 19:00 -usmiech posiadacza subaru w taka pogode -bezcenny. :mrgreen:

 

Oraz dla Castrola spotkanego wsrod wscieklych bmw i sejow krecacych sie z pradem i pod prad na parkingu pod Geantem/Realem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie blue imprezy (i jednego black evo), które szusowały dziś przy IMOLA'i w Piasecznie, zwłaszcza kolegę z MY '06 PS Edition. Za dnia testowałem śniegowo AWD swojej szarej MY'szy, kiedy się ściemniło demony obudziły Forestera. I nie powiem, było chyba przyjemniej... Smutno byłoby bez opadów białego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pawła P i jego lepszej połowy .

 

Ciekawe dlaczego te wszystkie FWD uciekają ze ślizgawki jak przyjeżdżamy . :wink:

 

:lol:

 

Ja tam wczoraj fwd pogoniłem wszystkie rwd i awd :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie blue imprezy (i jednego black evo), które szusowały dziś przy IMOLA'i w Piasecznie, zwłaszcza kolegę z MY '06 PS Edition.

Odpozdrawiam :grin:

 

I przy okazji pozdrawiam Harverstera oraz jego dziewczynę, których tam też spotkałem

jak driftowali w OBK :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika grafitowej Imprezy RS ze świnią na klapie. Kiwka dziś przy Realu w godz. popołudniowych.

 

Czesc i odpozdrawiam.

Musze na poczatku powiedziec ze Twoj Lesnik wyglada nieprzecietnie

Bylem na zakupach pod realem oraz na "placyku" pod sklepem by kilka bokow porobic :)

 

BTW: W sobote poznym wieczorem to pod Realem byl sajgon :) chyba z 15 aut smigalo sobie po swiezym sniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bordowy GL na blachach DW*****. Uświniona klapa bagażnika. Zaparkowany dziś rano na Targowej (~ róg 11 Listopada). Swój? Pozdrawiam :wink:

nie mogłem odpozdrowić, gdyż jeszcze spałem :)

 

uświniony to dziś był cały samochód :) Obok stał też forumowy forek współlokatora mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bordowy GL na blachach DW*****. Uświniona klapa bagażnika. Zaparkowany dziś rano na Targowej (~ róg 11 Listopada). Swój? Pozdrawiam :wink:

nie mogłem odpozdrowić, gdyż jeszcze spałem :)

 

uświniony to dziś był cały samochód :) Obok stał też forumowy forek współlokatora mojego.

 

też spałam, dlatego forka nie zauważyłam :mrgreen:

nadrobię zaległość pozdrawiania go jak będę dziś wracała z pracy, albo jutro, albo pojutrze... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat się kończy: wracam wczoraj do domu, podjeżdżam do świateł, na prawym legac bordo antyk z naklejkami typu AK Rzemieślnik itp. Myślę sobie: dyć, jakiś ludek od nas, a przynajmniej rajdowo-subarowa duszyczka. Podjeżdżam, robię kiwkę, a kierownik tak: :shock:.

 

:roll:

 

Przy okazji pozdrowienia dla kierowcy imprezy MY'06-'07, z którym jechaliśmy w sobotę około 21:30 Dźwigową - jechał za mną i w śnieżycy poznałem go tylko po tym, że jako jeden z baaardzo niewielu trzymał podobne tempo, a gdy stanęliśmy na światłach, w okolicach kurnika miał stopiony śnieg :D. Było mruganie światłami i pożegnanie, gdy skręcił w Połczyńską 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co - tak czytam to forum i czytam i zazdroszczę wam drodzy forumowicze, powaga. Moje miasto wielkie nie jest, ale 80 tysięcy luda będzie plus całkiem spory powiat, a łatwiej tu tygrysa szablozębnego spotkać niż subarynę, masakra. Jak czasami (ostatni raz w mezozoiku :mrgreen: ) spotkam jakiegoś to micha mi się cieszy jak szok, ale jeszcze większy jest widzę w reakcji :shock: ... fajnie macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam:

 

-czarne STI 06-07 na ostatniej prostej przed Olsztynem dzis tak okolo 9:00

 

-kilka kilometrów dalej (w Olsztynie na skrzyżowaniu) srebrengo Forka z wiatrakiem

-bordową Imprezę GL kombi

- juz w Gdańsku, srebrne Legacy GA cos tam cos tam

 

 

-Antypozdrowienia dla Pana w nowym Foresterze, któremu machnąłem, a On odwzajemnił sie spojrzeniem jak na idiotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...