Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Hogiego (chyba :roll: ), który zahałasował mi przed nosem na parkingu pod Realem na Okęciu.

Pozdrawiam również właściciela Imprezy kombi zaparkownej obok mojej Lodówki na tym właśnie parkingu :cool:

A to ja. Z Michaelem wybraliśmy się na chwilę do MediaMarkt.

Odpozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

 

 

Pozdro dla Raja i reszty ekipy z ASO Koper. :mrgreen:

Fajny "mesio" :razz: :mrgreen:

 

Kiedy zaczniesz jeździć samochodem? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette napisał/a:

Pozdrowienia dla kierowcy oświniaczonego Forka skręcającego z Przyczółkowej w Vogla wczoraj o 14.35... niestety jechałam czarną padliną F1 i to na prawym :roll:

 

Jak w sobotę a pojazd zielono szary brudny to ja :grin:

Odpozdrawiam :smile:

 

Tak mi się wydawało, że taki kolor, ale przez ten drugi (brudny) nie byłam pewna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla MeanDreama widzianego godzinę temu w Komorowicach w Bielsku-Białej (stałeś na światłach od strony Bestwiny, przecinałeś S-1 na Cieszyn), byłeś zagadany z rodzinką a ja niepostrzeżenie przejechałem moim Miśkiem obok Ciebie i wjechałem na S-1 w kierunku Cieszyna :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego WRXa(?) ten model z okrągłymi światłami (niezintegrowanymi) na przedzie. Widziany wczoraj po 14tej w Międzylesiu w korku przed rondem w stronę Otwocka po prawej stronie torów., miał prosiaka na lusterku. Myknąłem szybko i głośno srebrnym forkiem1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzenny, odpozdrawiam.

Myknąłem szybko i głośno srebrnym forkiem1 .
-tak szybko ,że kiwnąć nie zdążyłem

 

pozdrawiam :

-Yacho spotkanego w Wigilię pod jednym z bloków na ursynowie.

-srebrną Imprezę STI jadącą Sikorskiego w kierunku Czerniakowskiej Wigilia ok 22.40.był błysk światłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla MeanDreama widzianego godzinę temu w Komorowicach w Bielsku-Białej (stałeś na światłach od strony Bestwiny, przecinałeś S-1 na Cieszyn), byłeś zagadany z rodzinką a ja niepostrzeżenie przejechałem moim Miśkiem obok Ciebie i wjechałem na S-1 w kierunku Cieszyna :grin:

I ja bym takiego pieknego EVO nie zauważył ?!?!? - to pewnie przez przejedzenie i ogólne zamulenie świąteczne ;-)

Ale jechałem tam, pozdrawiam serdecznie i zapowiadam rychłe właściwe oznakowanie świnią żeby nie było wątpliwości kto i jak ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja bym takiego pieknego EVO nie zauważył ?!?!?

No zdarza się, hehe, spoko, przejechałem wolniutko obok Ciebie ale coś tam gadałeś i żywiołowo machając rękami śmiałeś się z pasażerem (pasażerami) więc mogłeś nie zauważyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki srebrnego evo ze świnką na lusterku widzianego wczoraj około 20 na skrzyżowaniu puławskiej i wałbrzyskiej :)

 

Odpozdrawiamy :!: Szkoda że Evo tak pięknie nie bulgocze :sad:

 

bo evo to wiocha jakich malo :razz: :mrgreen:

 

pozdrawiam caly Olsztyn - tu wode moge loic ile wlezie :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...