Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy oświniaczonego Forka skręcającego z Przyczółkowej w Vogla wczoraj o 14.35... niestety jechałam czarną padliną F1 i to na prawym :roll:

Jak w sobotę a pojazd zielono szary brudny to ja :grin:

Odpozdrawiam :smile:

 

Pozdrawiam Matiego widzianego dziś na skrzyżowaniu Ostrobramska Zamieniecka ok 13.15.

Ładnie to tak na skrzyżowaniu przez komórkę gadać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorąco nie pozdrawiam pajaca z ciemnym pudelkiem na prawy fotelu w niebieskiej Imprezie (03-05) SCZ...coś tam...coś tam...., wyglądała jak STi, który by mnie rozjechał koło godz. 18 na przejściu w al. NMP w Czewie

 

Jeśli obklejony Motul, Pirelli to kierownik z Blachowni :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika nowego Forka, któren obmrygał mnie w Giżycku.

Niestety byłem tak zajęty nawigowaniem w celu wyjechania z powyższego miasta, że procesy kojarzeniowo-odmachowywujące zaczęły się przy mostku. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów grupowe pozdro dla Wrocławia:

-pani w granatowym Forku XT przy pl.Dominikańskim ok 14

-oświniony najnowszy Leśnik na podwórku przy Wyszyńskiego 133

-Srebrny, jeszcze nie oświniony leśnikpepika, któremu jakiś dzwonnik w P206sw przerysował dziś wieczorem zderzak i ściągnął rejestracje (trytytki znów się przydały :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorąco nie pozdrawiam pajaca z ciemnym pudelkiem na prawy fotelu w niebieskiej Imprezie (03-05) SCZ...coś tam...coś tam...., wyglądała jak STi, który by mnie rozjechał koło godz. 18 na przejściu w al. NMP w Czewie

 

Jeśli obklejony Motul, Pirelli to kierownik z Blachowni :cool:

 

może jakieś naklejki i miał, ale nic takiego nie zauwazyłem, ciemno juz było....

 

oraz pozdrofionka dla właściciela niebieskiej Imprezy STi (nie wiem jaki rocznik, bo przeleciałem dość szybko i troche późno się kapnąłem :oops: ), godz. 8.30-9.00, miejsce: most na Bohaterów Monte Cassino w Cz-wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czerwonego gieteka spotkanego dzisiaj na J.P.II pare minut po 17. Nie mialem szansy kiwnac :)

 

A wczoraj koło Lidla na Śląskiej biała impreza GL w klasycznej budzie i ze złotymi butami. Tak koło 10tej. Wszystko w Kielcach oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pozrowienia dla Budynia spotkanego dziś koło 14 na Bemowie w okolicach lotniska. Goniłem w korku żeby zasygnalizować swoją obecnosć, ale korek okazał sie za ciasny i budyń uciekł skręcając w prawo ;)

 

2. Pozdro też dla niebieskiego WRX bagaj (taki jak ja - tylko obklejony jakimiś dziwnymi japońskimi naklejkami na drzwiach kierowcy) obmachanego ze wzajemnością - koło 15 na rondzie Starzyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...