Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pzdr dla Hondy CB-400 rej WOT... na bialych felgach, którą objechałem T-dziadkiem na Modlińskiej po czym Pan zamanifestował uznanie kciukiem ku górze! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela srebrnej Imprezy MY04-05, chyba WRX ale stylizowanej na STI,

całej obrandowanej w logotypy TEIN - "cośtam performance suspension",

która widziałem dzisiaj wieczorem na myjni na Stegnach.

Bardzo ładne auto zrobione ze smakiem i najwyrażniej pasją do Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ekipy zB22 oraz Matiego , który zlawetował tam właśnie swój KOMPLETNIE nowy projekt..jest niebieski...ciemno niebieski :cool:

 

Pozdrawiam :cool:

 

A projekt "SuperLegac" na razie jest tajemnicą, więć ciiiiii... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Szczura75 który pozwolił mi popełnić poważny błąd i dał mi Legaca zaturbionego do przejechania sie ;) Pozdrawiam też 2 suki pełne policjantów, którzy nas nachodzili, legitymowali i przeszukiwali tylne siedzenie mojego autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była kiwka z Forysiem koło 11tej na Dźwigowej. Słońce waliło mi po oczach, ale odpowiedziałem.

Pozdro.

 

Na łopuszańskiej wyciąłem panią w STI, na Marynarskiej mijanka z Legacem - ropniakiem, itd... reszty paździerzy nie pamiętam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 30 minutami jechałem na KENie obok kierowniczki czarnego WRX-a 06-07 na blachach WX cośtam, ale zawzięcie udawała, że mnie nie widzi... Ehhhh... wpuścić kobietę do Imprezy :P

 

Żebym jeszcze brzydki był, to bym zrozumiał, ale przy obecnym układzie, myślę, że po prostu była kobietą, która widziała jedynie dłuuuugi tunel, który prowadził ją do punktu docelowego, odcinając ją przy tym od pozostałych użytkowników drogi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakinsky, odpozdrawiam :mrgreen: tarcze dotarte :mrgreen: nie ma co robić OT

Pozdrawiam kierownika w wiśniowym nowiutkim forku ze ślimakiem pod machą. Od poniedziałku mijamy się na trasie Łazienkowskiej na wysokości Skry około 8:40 ale zawsze zagadany jesteś chopie przez telefon! Nie gadaj bo rozmowa może podrożeć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...